NioCorp تسهیلات اعتباری غیرقابل بازگشت با رئیس اجرایی مارک اسمیت را به 3.5 میلیون دلار افزایش داد

NioCorp تسهیلات اعتباری غیرقابل بازگشت با رئیس اجرایی مارک اسمیت را به 3.5 میلیون دلار افزایش داد

قرن ، کلو.، 10 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – NioCorp Developments Ltd. (“NioCorp” یا “شرکت“) (TSX: NB؛ OTCQX: NIOBFبا خوشحالی اعلام می کند که تسهیلات اعتباری غیرقابل چرخش موجود خود را افزایش داده است (“تسهیلات اعتباری“) با مدیر عامل و رئیس اجرایی خود ، مارک A. اسمیت، به
3.5 میلیون دلار آمریکااز حد قبلی 3.0 میلیون دلار آمریکا، و تاریخ سررسید برای وام های داده شده تحت تسهیلات اعتباری را تمدید کرده است 15 دسامبر سال 2020، از تاریخ بلوغ قبلی 16 ژوئن سال 2020.

در رابطه با تمدید تاریخ سررسید اعتبار تعهدات اعتباری ، آقای اسمیت موافقت كرد كه تاریخ سررسید را تمدید كند 15 دسامبر سال 2020، موجود 1 میلیون دلار وام به شرکتی که در آن آغاز شده است ژوئن 2015.

بودجه دریافت شده از تسهیلات اعتباری به شرکت در ادامه کار خود برای تأمین اعتبار مالی پروژه Elk Creek Project کمک خواهد کرد (“پروژه“) و پروژه را به محض تأمین اعتبار مالی پروژه شروع کنید.

آقای اسمیت گفت: “من خوشحالم كه گزارش می كنم كه در حالی كه همه گیر COVID-19 به طور موقت فرایندهایی را در برخی مناطق از تلاش برای تأمین مالی پروژه ما متوقف كرده است ، پیشرفت دوباره از سر گرفته شده است.” “هیچ تضمینی برای موفقیت در هر یک از مسیرهای تأمین مالی که اکنون دنبال می کنیم وجود ندارد ، اما ما معتقدیم که موفقیت مداوم ما در ریسک زدایی بیشتر پروژه برای روند کار بسیار مفید بوده است.”

مطلب مرتبط  Maxeon Solar Technologies اعلام می کند که دوره ارزیابی اسکناس را به خاطر 6.50٪ یادداشت های ارشد قابل تبدیل سبز متعلق به سال 2025 اعلام می کند

تسهیلات اعتباری دارای نرخ بهره 10٪ است ، طبق دارایی های شرکت پس از توافق نامه امنیتی عمومی توسط دارایی های شرکت تضمین می شود و هزینه تأسیس آن 2.5٪ است. وام آقای اسمیت در سال 2015 با همین شرایط ساخته شده است.

تسهیلات اعتباری منوط به تصویب بورس اوراق بهادار تورنتو است و تحت “معامله چند جانبه 61-101 حمایت از دارندگان امنیت اقلیت در معاملات ویژه” تحت عنوان “معامله با طرف وابسته” قرار دارد.MI 61-101از آنجا که ارزش تسهیلات اعتباری کمتر از 25٪ سرمایه گذاری بازار NioCorp است ، از ارزیابی رسمی و الزامات تأیید سهامداران اقلیت MI 61-101 معاف است.

NioCorp $ NB $ NIOBF #Niobium #Scandium #ElkCreek #MarkSmith

برای اطلاعات بیشتر

مخاطب جیم سیمز، VP امور خارجه ، NioCorp Developments Ltd. ، 720-639-4650 ، [email protected]

Home

درباره NioCorp

NioCorp در حال توسعه یک پروژه مواد فوق آلیاژ در نبراسکا جنوب شرقی که Niobium ، Scandium و Titanium تولید می کند. Niobium برای تولید ابرآلیاژها و همچنین فولاد High Strength، Low Alloy (“HSLA”) استفاده می شود که یک فولاد سبک تر و قوی تر است که در کاربردهای خودرو ، سازه و خط لوله مورد استفاده قرار می گیرد. اسکاندیوم یک ماده فوق آلیاژی است که می تواند با آلومینیوم ترکیب شود تا آلیاژهایی با افزایش مقاومت و بهبود مقاومت در برابر خوردگی ایجاد شود. اسکاندیم همچنین یکی از اجزای مهم سلولهای سوخت پیشرفته اکسید جامد است. تیتانیوم در سوپرآلیاژهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و یک عنصر اصلی رنگدانه هایی است که در کاغذ ، رنگ و پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین برای کاربردهای هوافضا ، زره و ایمپلنت های پزشکی استفاده می شود.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی شارژ سریع وسایل نقلیه الکتریکی با CAGR 19.9٪ در طی سال های 2019-2027 رشد کند

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

برخی از اظهارات موجود در این سند ممکن است اظهارات آینده نگر باشد ، از جمله جمله هایی در مورد توانایی شرکت برای تأمین اعتبار مالی پروژه Elk Creek و انتقال پروژه به یک شروع ساخت و ساز و اعتقاد این شرکت مبنی بر موفقیت مداوم آن در ریسک بیشتر. پروژه برای روند کار بسیار مفید بوده است. به خوانندگان هشدار داده شده است که چنین اظهارات آینده نگر ، شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث ایجاد تغییر در چنین فرضیات شود و نتایج و برآوردهای واقعی از نظر مادی متفاوت از نتایج ، دستاوردها یا موقعیت آینده یا پیش بینی شده یا پیش بینی شده باشد. دلالت بر اظهارات آینده نگر. خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی که می توانند باعث تغییر برنامه ها یا چشم اندازهای NioCorp شود ، شامل خطرات مربوط به توانایی شرکت در فعالیت به عنوان نگرانی مداوم است. خطرات مرتبط با نیاز شرکت به سرمایه اضافی قابل توجه؛ تغییر در تقاضا و قیمت کالاها (مانند سوخت و برق) و ارز؛ تغییرات در ارزیابی اقتصادی پروژه ، مانند محاسبات ارزش فعلی خالص ، تغییرات یا اختلال در بازارهای اوراق بهادار. تحولات قانونی ، سیاسی یا اقتصادی. نیاز به اخذ مجوز و رعایت قوانین و مقررات و سایر الزامات نظارتی؛ این احتمال که نتایج واقعی کار ممکن است با پیش بینی / انتظارات متفاوت باشد یا ممکن است پتانسیل درک شده پروژه های NioCorp را تحقق ندهد. خطرات ناشی از تصادفات ، خرابی تجهیزات و مشاجرات کارگری یا سایر مشکلات یا وقایع پیش بینی نشده؛ احتمال افزایش هزینه ها یا هزینه های پیش بینی نشده در برنامه های توسعه؛ مشکلات عملیاتی یا فنی در رابطه با فعالیت های اکتشافی ، معدن یا توسعه؛ ماهیت سوداگرانه اکتشاف و توسعه مواد معدنی ، از جمله خطرات کاهش مقادیر ذخایر و منابع. و خطرات ناشی از اکتشاف ، توسعه و تجارت معدن و خطرات مندرج در پرونده شرکت با تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا در www.sedar.com و SEC در www.sec.gov. NioCorp از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اظهارات آینده نگر چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده و چه در موارد دیگر چشم پوشی می کند.

مطلب مرتبط  دوباره با اتاق جلسه جدید بی سیم ، که با شارژر بی سیم هوشمند Chargifi طراحی شده است ، دوباره کار کنید

SOURCE NioCorp Developments Ltd.

لینک های مربوطه

https://www.niocorp.com

پاسخی بگذارید