Noble Corporation plc اعلام تغییر نام مقدماتی برای اجازه استفاده مداوم از نام پس از ظهور

Noble Corporation plc اعلام تغییر نام مقدماتی برای اجازه استفاده مداوم از نام پس از ظهور

SUGAR LAND ، تگزاس، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Noble Corporation plc (OTC-PINK: NEBLQ ، این شرکت) امروز اعلام کرد که نام خود را به Noble Holding Corporation plc تغییر داده است تا به شرکت مادر نهایی که از سازماندهی مجدد فصل 11 ظهور می کند اجازه استفاده از نام “Noble” را بدهد Corporation plc. ” تغییر نام موقت مربوط به نهاد اصلی مادر تاثیری بر سهامداران فعلی نخواهد داشت و هیچ اقدامی از طرف سهامداران لازم نیست. نماد معاملات شرکت تغییر نکرد.

رابرت دبلیف ایفلر، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی شرکت ، اظهار داشت ، “در حالی كه ما برای برون رفت از ورشكستگی آماده می شویم ، ما متعهد می شویم كه به صورت عادی و بدون وقفه به كار خود ادامه دهیم. این تغییر نام به ما اجازه می دهد تا به ادامه استفاده از نام Noble Corporation plc ادامه دهیم ، که جدایی ناپذیری برای حفظ شناخت برند ، شهرت صنعت و روابط ذینفعان است. ما به تعالی عملیاتی پیشرو در صنعت که Noble را تعریف می کند ، متعهد هستیم و مشتاقانه منتظر ظهور به عنوان یک شرکت قوی تر هستیم. “

مطلب مرتبط  خدمات BJ ، LLC و شرکت های وابسته شروع می کنند داوطلبانه فصل 11 روند

درباره Noble Holding Corporation plc

نوبل پیشرو در زمینه پیمانکاری حفاری دریایی در صنعت نفت و گاز است. این شرکت دارای یکی از مدرن ترین ، متنوع ترین و پیشرفته ترین ناوگان در صنعت حفاری دریایی است. Noble از طریق شرکت های تابعه خود ، خدمات حفاری قراردادی را با ناوگان 19 واحد حفاری دریایی ، متشکل از 7 حفاری و نیمه شناور و 12 جکاپ ، انجام می دهد که عمدتا بر روی فرصت های حفاری جکوپ فوق عمیق و با مشخصات بالا در هر دو مناطق مستقر و نوظهور در سراسر جهان متمرکز است. نوبل یک شرکت سهامی عام است که در آن ثبت شده است انگلستان و ولز با شماره شرکت 08354954 و دفتر ثبت شده در طبقه 3 ، جاده اشلی 1 ، آلترینچام، چشایر، WA14 2DT. اطلاعات بیشتر در مورد Noble در اینجا موجود است www.noblecorp.com.

مطلب مرتبط  Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

بیانیه افشای رو به جلو

اظهارات مربوط به تغییر نام شرکت و اقدامات فصل 11 ، از جمله زمان ظهور ، لیست بورس اوراق بهادار و زمان مربوطه ، و همچنین هر گونه اظهارات دیگری که واقعیت تاریخی در این نسخه نیست ، اظهاراتی آینده نگر است که شامل برخی از خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات این موارد شامل تأییدیه های قانونی و قانونی ، رضایت و بررسی ، اقدامات یا ادعاهای مقامات نظارتی ، مشتریان و سایر اشخاص ثالث ، خطرات و تأخیرهای عملیاتی ، خطرات مرتبط با عملیات خارج از ایالات متحده ، قوانین و مقررات م affectثر در عملیات حفاری ، محدود نمی شود. انطباق با الزامات نظارتی ، عوامل موثر بر سطح فعالیت در صنعت نفت و گاز ، تأمین و تقاضای دکل های حفاری ، عوامل موثر بر مدت قرارداد ، میزان واقعی خرابی ، نقض قوانین ضد فساد ، طوفان ها و سایر شرایط آب و هوایی ، تهدیدهای بهداشت عمومی از جمله بیماری همه گیر COVID-19 (بیماری کرونا ویروس 2019) ، شرایط بازار ، قیمت آینده نفت و گاز و سایر فاکتورهای ذکر شده در آخرین فرم شرکت 10 فرم K ، فرم 10-Q و سایر پرونده های ارائه شده در اوراق بهادار و کمیسیون تبادل. اگر یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها تحقق یابد ، یا باید نادرست بودن فرضیات اساسی اثبات شود ، نتایج واقعی ممکن است از آنچه نشان داده شده است تفاوت اساسی داشته باشد.

مطلب مرتبط  Exide Technologies استراتژی جامع را برای موقعیت یابی مشاغل برای رشد پایدار و سودآور بلند مدت اعلام می کند

SOURCE Noble Corporation

لینک های مربوطه

www.noblecorp.com

پاسخی بگذارید