NorthScope ERP معاملات برای برنامه ریزی تولید مواد غذایی و فروش مواد غذایی را اضافه می کند

NorthScope ERP معاملات برای برنامه ریزی تولید مواد غذایی و فروش مواد غذایی را اضافه می کند

رد ، شستشو.، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – در طول سه ماهه دوم سال 2020 ، علاوه بر کل لیست پیشرفت های خود ، نرم افزار NorthScope ERP تراکنش ها را اضافه کرد تا به کاربران خود در هنگام برنامه ریزی تولید مواد غذایی و فروش ، به بهبود بهره وری بپردازد. این معاملات جدید شامل سفارشات تولید و قیمت فروش است.

با سفارشات تولید ، کاربران NorthScope هم اکنون می توانند موجودی را که انتظار می رود در تاریخ آینده تولید شود ، ثبت کنند. این سفارشات تولید بدون در نظر گرفتن توازن موجودی ، میزان ورودی ، خروجی و درصد عملکرد را بر اساس UOM دنبال می کنند. سپس ، هنگامی که تولید رخ می دهد ، معامله جدید تولید را می توان به سفارش تولید گره زد. به همین ترتیب ، نقل قول های فروش به کاربران NorthScope اجازه می دهد تا پس از تأیید نرخ نقل قول ، فروش خود را به صورت فروش سفارش دهند.

مطلب مرتبط  Polyplastics سطح جدید POM DURACON (R) DURACON (R) را با مقاومت در برابر سوخت دیزل بهبود یافته برای اجزای سوخت خودرو راه اندازی کرد

با توجه به معاملات برنامه ریزی جدید ، مدیر توسعه NorthScope ، جیکوب سوانسون، گفت: “ما می دانیم که پیش بینی و برنامه ریزی چقدر برای مشاغل غذایی و موفقیت آنها مهم است. افزودن امکان برنامه ریزی در پیش روی تولید موجودی و ارسال نقل قول قبل از طی همه کارها در تهیه سفارش فروش ، تصویر روشنی را در اختیار کاربران ما قرار می دهد. از آنچه که آنها به سمت کار می کنند. “

مطلب مرتبط  EnergyWare خریداری شده توسط JOX Energy LLC در خرید استراتژیک

علاوه بر معاملات جدید سفارش و فروش نقل قول ، تحولات Q2 NorthScope شامل ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی برای کلیه زمینه های تولید مواد غذایی از جمله مدیریت تعداد موجودی کالا ، صورتحساب ، شهرک های کارگزاری ، مدیریت مشتری ، گزارش دهی و موارد دیگر علاوه بر صنعت بیش از حد متمرکز ویژگی های پیشرفت هایی مانند موارد مربوط به وام ماهیگیر ، بلیط ماهی ، مدیریت ماهیگیر و مناقصه را دارد.

مطلب مرتبط  شرکت محلی کانادا نارنجی خلاقیت را برای نگه داشتن کارمندان در طول همه گیری رعایت می کند

درباره NorthScope: NorthScope یک نرم افزار ERP برای تولید کنندگان مواد غذایی است که توسط Northlake Partners (NLP) ایجاد شده است تا بطور خاص از صنایع دریایی ، میوه و سبزیجات آلاسکا حمایت کند ، صنایع آبزی پروری و صنایع اولیه پردازش مواد غذایی. از سال 2008 ، NLP نرم افزارهای ERP و راهنمایی های مرحله به مرحله را برای تولید کنندگان مواد غذایی ارائه می دهد و به آنها ابزاری برای ساختن مشاغل مورد نظر خود می دهد.

تماس با رسانه:

تاتوم گارینو
همکاران Northlake
425-949-3313 x115
[email protected]

SOURCE Northlake همکاران

لینک های مربوطه

https://thenlp.com/

پاسخی بگذارید