Novelis تکمیل کسب Aleris

“معامله آلیس نقطه عطف عمده ای برای Novelis ، در مسیر رهبری جهانی به شمار می رود. بسته شدن این معامله در شرایط دشوار بازار ، بیانگر اعتقاد ما در تجارت Aleris و ارزش آن به سبد فلزات ما در دوره های آشفتگی در طول تاریخ است. ظهور قهرمانان ، مبتنی بر رهبری با کیفیت و اصول کسب و کار سالم. این یک شرط استراتژیک بلند مدت است ، دقیقاً مانند Novelis در سال 2007 ، ” کومار منگلم بیرلا، رئیس آدیتا بیرلا گروه و رمان شرکت “معامله Aleris به طرز چشمگیری امکان تنوع بیشتر پرتفوی فلزات ما را به سایر بخشهای برتر بازار ، مهمترین آنها هوافضا فراهم می کند. از طریق ایجاد یک قهرمان صنعت ، ما تعهد خود را در قبال مشتریان ، کارمندان و سهامداران تقویت می کنیم و همزمان با این گسترش بیشتر در سبد آلومینیوم ما ، ما یک قدم تعیین کننده را به سوی آینده ای پایدار برداشته ایم. “

با افزودن دارایی های عملیاتی و نیروی کار Aleris ، Novelis آماده است تا با بهره وری بهتر در حال رشد باشد آسیا بازاریابی با ادغام دارایی های مکمل در منطقه از جمله قابلیت های بازیافت ، ریخته گری ، غلتک زدن و اتمام. این شرکت همچنین با تقویت توانایی های تحقیق و توسعه خود و ارائه اهداف خود برای شکل گیری یک جهان پایدار در کنار یکدیگر ، هوافضا را به سبد خود اضافه کرده و توانایی خود را برای ادامه ورود محصولات نوآورانه به بازار تقویت می کند.

وی گفت: “امروز یک لحظه تحول گرا در تاریخ شرکت ما است و من هرگز به توانایی خود اطمینان ندارم که حتی ارزش بیشتری را به مشتریان ، همکاران و جوامعی که در آن زندگی می کنیم ارائه دهیم.” استیو فیشر، رئیس جمهور و مدیر عامل ، شرکت Novelis Inc “با داشتن نیروی کار در سطح جهانی ، حضور در رقابتی ترین و از لحاظ فنی خواستار بازارهای پایان و امکان ارائه راه حل های سریع ، انطباقی و پایدار ، Novelis قادر خواهد بود حتی بهتر به ما خدمت کند. مشتریان “

مطلب مرتبط  ConFlow Power با قیمت 50،000،000،000 دلار به قلمرو ایالات متحده فروخته می شود

فراتر از بسیاری از مزایای استراتژیک آن ، کسب تقریباً حاصل می شود 150 میلیون دلار در هم افزایی و ایجاد یک پروفایل مالی قوی. علاوه بر این ، بدهی خالص ترکیبی به تنظیم شده EBITDA تقریبا 3.3 برابر در دستورالعمل اخیراً به روز شده در زیر 3.5x و بسیار پایین تر از چشم انداز اولیه در هنگام اعلام معامله است.

قیمت بسته شدن خرید 2.8 میلیارد دلار شامل 775 میلیون دلار برای ارزش سهام و تقریباً 2.0 میلیارد دلار برای فرض یا خاموش بدهی معوق فعلی Aleris و الف 50 میلیون دلار پرداخت سود سطح بدهی میراث الریس از زمان اعلام اولیه کسب به دلیل افزایش سرمایه در گردش برای حمایت از سطح شیب عملیات افزایش یافته است ، در حالی که درآمد حاصل از عملکرد بیشتر از آنچه انتظار می رود توسط تجارت ایالات متحده Aleris مربوط می شود. در پایان دوره دوازده ماهه 31 دسامبر 2019، مستقل Aleris Adjusted EBITDA در ایستاد 388 میلیون دلار، بالاتر از آنچه که در زمان اعلام معامله تخمین زده می شود. علیرغم افزایش بدهی های میراثی ، ارزش ضمیمه شرکت ضرب از 7.2 برابر ، مطابق با عملکرد بهتر ما ، به دلیل عملکرد بهتر EBITDA است.

وی گفت: “این کسب جایگاه رهبری Novelis در صنعت آلومینیوم را تقویت می کند و به وضوح صنایع هندالکو را به عنوان شرکت برتر در بخش جهانی فلزات تعریف می کند.” ساتیش پایمدیرعامل صنایع Hindalco و مدیر شرکت Novelis Inc. “من به کارهایی که تیم های Novelis و Aleris برای بستن این معامله انجام داده اند افتخار می کنم و بدین ترتیب موقعیت نولیس را برای رشد و موفقیت در آینده تعیین می کنم.”

Novelis 13 گیاه Aleris را در سراسر به دست خواهد آورد آمریکای شمالی، اروپا و آسیا؛ با این حال ، برای تأمین شرایط نظارتی ، شرکت موظف است کارخانه های Aleris را در این کشور واگذار کند لوئیزپورت ، کنتاکی، آمریكا ، و دافل ، بلژیک، همانطور که قبلاً اعلام شد.

یک پیام ویدیویی از Novelis Inc. ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مشاهده کنید استیو فیشر اینجا.

مطلب مرتبط  IMG با کسب ماشین آلات دقیق لارکین قابلیت ها را گسترش می دهد

درباره Novelis
شرکت Novelis با هدف خود برای ایجاد یک جهان پایدار در کنار هم هدایت می شود. ما به عنوان یک رهبر جهانی در محصولات و خدمات نوآورانه و بزرگترین بازیافت آلومینیوم در جهان ، ما با مشتریان در صنایع خودروسازی ، کنسرو نوشیدنی و صنایع ویژه همکاری می کنیم تا راه حل هایی ارائه دهیم که از مزایای استفاده از آلومینیوم سبک وزن پایدار در سراسر کشور به حداکثر برسد. آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و آمریکای جنوبی. Novelis یک شرکت تابعه از Hindalco Industries Limited ، یک پیشرو در صنعت آلومینیوم و مس است ، و شرکت پرچمدار فلزات از گروه Aditya Birla ، یک کنگلومرا چند ملیتی مستقر در بمبئی ، هند. برای اطلاعات بیشتر ، به novelis.com مراجعه کنید.

درباره Aleris
Aleris یک رهبر جهانی در محصولات نورد آلومینیومی است که به صنایع متنوعی از جمله هوافضا ، خودرو ، ساختمان و ساخت و ساز ، حمل و نقل تجاری و تولید صنعتی در خدمت است. دفتر مرکزی در کلیولند ، اوهایو، Aleris دارای امکانات تولیدی در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا.

اطلاعات مالی Novelis و Aleris
هرگونه اطلاعات مالی ترکیبی که در نسخه امروز منتشر شده است ، مقدماتی ، ناشناخته است و تاثیری در تعدیلاتی که طبق ماده 11 مقررات S-X لازم باشد ، نخواهد بود برای خرید تنظیمات حسابداری و الزامات ارائه مربوط به Aleris. لوئیزپورت ، کنتاکی و دافل ، بلژیک گیاهان به عنوان عملیات قطع شده ، و توسط شرکت حسابداری رسمی مستقل ما ثبت نشده است. این شرکت اطلاعات مالی مورد نیاز طرفدار فرم را در پرونده آینده در فرم 8-K ارائه می دهد. اطلاعات مالی اضافی در مورد نتایج تاریخی برای Novelis را می توان در بخش سرمایه گذاران وب سایت Novelis یافت ، http://investors.novelis.com/، و در پرونده های خود با SEC. اطلاعات مالی تاریخی Aleris را می توان در پرونده های آن با SEC یافت.

بیانیه های رو به جلو
اظهارات ارائه شده در این نسخه خبری که اهداف ، انتظارات ، باورها یا پیش بینی های رمان را توصیف می کند ممکن است اظهاراتی آینده نگر به معنای قوانین اوراق بهادار باشد. عبارتهای پیش رو شامل عبارتهایی است که پیش از آنها ، به دنبال آن آمده است یا عبارتهای “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “” تخمین “،” پروژه “،” پیش بینی “یا عبارات مشابه را شامل می شوند. نمونه هایی از اظهارات مشتاقانه در این نسخه خبری شامل تأثیر کسب این توانایی بر توانایی رونالیز در ارائه ارزش حتی بیشتر به حوزه های انتخابیه خود است. آسیا بازار ، توانایی پیشرفته Novelis در ورود محصولات نوآورانه به بازار ، قابلیت های تحقیق و توسعه تقویت شده توسط Novelis ، مزایای استراتژیک معامله و هم افزایی های مورد انتظار حاصل از کسب. نولیس هشدار می دهد که ، به ماهیت خود ، بیانیه های آینده نگر خطر و عدم اطمینان را در بر می گیرند و نتایج واقعی نولیس می تواند از لحاظ معنایی با آنچه بیان می شود یا دلالت دارد در چنین اظهاراتی متفاوت باشد. ما قصد نداریم و از هرگونه تعهد خودداری می کنیم ، تا هرگونه اظهارات آینده نگر را به روز کنیم ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. عواملی که می توانند باعث نتایج واقعی یا نتایج متفاوت از نتایج بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه های آینده نگر باشند ، از جمله موارد دیگر ، عواملی را که تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال مالی وجود دارد ، شامل می شود. پایان یافت 31 مارس، 2019. علاوه بر عواملی که پیش از این در گزارش های Novelis فاش شده به SEC و افرادی که در جای دیگری در این بیانیه مطبوعاتی فاش شده بودند ، عوامل زیر مربوط به کسب Aleris ، از جمله دیگر ، می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با اظهارات آینده نگر داشته باشد. یا عملکرد تاریخی: مشکلات و تأخیر در ادغام مشاغل Aleris و Novelis؛ و عدم تحقق کامل صرفه جویی در هزینه های پیش بینی شده و سایر مزایای پیش بینی شده از کسب Aleris.

مطلب مرتبط  Hydro One کسب دارایی های تجاری شرکت Peterborough Distribution Inc.

SOURCE Novelis Inc.

لینک های مربوطه

http://www.novelis.com

پاسخی بگذارید