NSK اولین سنسور گشتاور غیر تماسی در جهان را برای شفتهای درایو در وسایل نقلیه موتوری توسعه می دهد

NSK اولین سنسور گشتاور غیر تماسی در جهان را برای شفتهای درایو در وسایل نقلیه موتوری توسعه می دهد

سابقه و هدف توسعه
شافت درایو جزء اصلی است که موتور یا موتور را به چرخ ها منتقل می کند. اندازه گیری گشتاور در شافت درایو ، اطلاعات حیاتی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند در افزایش مصرف سوخت ، بهبود راحتی و ایمنی ، کاهش تأثیرات محیطی و حتی تشخیص ناهنجاری ها یا نقص در وسیله نقلیه مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات محصول
سنسور غیر تماسی

  • یک فاکتور فرم ساده برای تولید انبوه ایده آل است.
  • قابلیت اطمینان بالا به دلیل عدم اصطکاک بین سنسور و شافت.

فشرده – جمع و جور

  • فن آوری های اختصاصی عرض واحد را به نصف کاهش می دهد و حساسیت را افزایش می دهد.
مطلب مرتبط  Equinox Gold با استفاده از 89000 اونس تولید طلا و درآمد حاصل از عملیات معدن 43 میلیون دلار ، نتایج سه ماهه خود را ثبت کرد

سهولت فرزندخوانی

  • سنسور نیازی به شیار ، روکش و سایر پردازشهای ویژه شافت ندارد.

مزایای مشتری
1. اقتصاد سوخت بهتر
برای EV های دارای گیربکس دو سرعته ، سنسور گشتاور NSK می تواند تعویض دنده بدون شوک را فراهم کند و امکان استفاده از نسبت پله بزرگتر را فراهم می آورد. 7 درصد افزایش مصرف سوخت* 1. در سیستم های CVT ، سنسور می تواند به تنظیم نیروی بستن هیدرولیک بر روی کمربند به حداقل نیاز ، کمک کند تا تلفات انتقال را برای یک 1.05٪ افزایش در مصرف سوخت* 2.

مطلب مرتبط  Ultimaker راه حل های نرم افزار جدید Ultimaker Essentials را برای کمک به بخش های فناوری اطلاعات در معرفی چاپ سه بعدی راه اندازی کرد

2. افزایش راحتی
سنسور گشتاور می تواند از طریق کنترل پیشرفته سوار نرم و صاف تری داشته باشد که هنگام تغییر دنده ها و تسریع / کاهش سرعت ، نوسانات گشتاور را نرم می کند.

3. ناهنجاری ها را مشخص کنید
نظارت مستمر گشتاور ، می تواند به پیش بینی و شناسایی ناهنجاری های موجود در وسیله نقلیه در مراحل اولیه قبل از بروز مشکلات بزرگتر کمک کند.

4. وصل شده است
همانطور که وسایل نقلیه همیشه آنلاین تبدیل به یک هنجار می شوند ، از داده های جمع آوری شده توسط سنسور می توان برای شناسایی وضعیت وسایل نقلیه در این نزدیکی استفاده کرد و برای شناسایی الگوهای استفاده جمعی از جاده ها و ارائه ارزش جدید به جامعه می توان به اشتراک گذاشت و آنالیز کرد.

مطلب مرتبط  هیوندای موتور با نام تجاری IONIQ اختصاصی به EVS اعلام کرد و فصل جدیدی را برای تجربه EV-Customer-Centric افتتاح می کند

NSK افق های خود را با محصولات جدید مرتبط – مانند این سنسور گشتاور – که می تواند به تکامل بیشتر تحرکات بر مبنای جهانی کمک کند ، گسترش می دهد.

برای جزئیات بیشتر ، نسخه کامل را در NSK Americas مشاهده کنید

* 1 بر اساس شبیه سازی های داخل خانه.
* 2 بر اساس نتایج آزمون WLTC در داخل خودرو.

SOURCE NSK Americas

پاسخی بگذارید