Nucor از تغییر در نشست سالانه مجازی خبر داد

Nucor از تغییر در نشست سالانه مجازی خبر داد

CHARLOTTE ، N.C.، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Nucor (NYSE: NUE) امروز اعلام کرد که میزبان اجلاس سالانه 2020 سهامداران (“نشست سالانه”) عملا به دلیل تأثیر بهداشت عمومی بیماری کورنوویروس (COVID-19) همه گیر و اولویت بندی خواهد بود سلامت و رفاه سهامداران Nucor ، هم تیمی ها و دیگر شرکت کنندگان در جلسه. نشست سالانه همچنان ادامه خواهد داشت پنجشنبه ، 14 مه 2020 در ساعت 10 صبح ، زمان شرقی.

سهامداران از زمان پایان کار در تاریخ ثبت ، 16 مارس 2020، با مراجعه به سایت www.virtualshareholdermeeting.com/NUE2020 ، می توانید در نشست سالانه شرکت کنید. برای رأی دادن و سؤال در جلسه سالانه ، سهامداران به شماره کنترل 16 رقمی موجود در کارت پروکسی ، فرم دستورالعمل رأی یا اخطار قبلی ارسال شده نیاز دارند. افراد علاقمند به حضور در جلسه سالانه که شماره کنترل ندارند یا صاحب سهام نیستند می توانند به عنوان مهمان در جلسه سالانه شرکت کنند.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت American Elements ، مایکل سیلور ، روز دوشنبه در مورد فناوری سبز و ژئوپلیتیک مواد پیشرفته صحبت خواهد کرد

این که آیا سهامداران قصد حضور در جلسه سالانه مجازی را دارند یا خیر ، ما سهامداران سهامداران را ترغیب می کنیم تا قبل از جلسه با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی ، رای دهند و پروکسی های خود را ارسال کنند.

درباره Nucor
Nucor و شرکت های وابسته به آن تولید کننده محصولات فلزی و فولادی هستند که دارای امکانات عملیاتی در ایالات متحده، کانادا و مکزیک محصولات تولید شده عبارتند از: فولاد کربن و آلیاژ – در میله ها ، تیرها ، ورق و صفحه. لوله های ساختاری توخالی؛ مجرای برقی؛ ستون فولادی؛ تیرچه های فلزی و کمربندهای تیرچه؛ عرشه فولادی؛ فولاد تقویت کننده بتن ساخته شده؛ فولاد به پایان رسید ریخته گری دقیق؛ اتصال دهنده های فلزی؛ سیستم های ساختمانی فلزی؛ توری فولادی؛ و مش و سیم. Nucor ، از طریق شرکت دیوید جوزف ، همچنین کارگزاران فلزات آهنی و غیر آهنی ، آهن خوک و آهن زنگ زده / آهن کاهش یافته مستقیم. آلیاژهای فروت؛ و قراضه آهن و غیر آهنی را پردازش می کند. Nucor است آمریکای شمالی بزرگترین دستگاه بازیافت

مطلب مرتبط  صنعت جهانی پلی استایرن به اشکال اولیه تا سال 2025

شرکت انرژی هسته ای

لینک های مربوطه

http://www.nucor.com

پاسخی بگذارید