Oasis Petroleum با موفقیت ساختار مجدد مالی را به پایان رساند

Oasis Petroleum با موفقیت ساختار مجدد مالی را به پایان رساند

هوستون، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Oasis Petroleum Inc. (“Oasis Petroleum” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که با موفقیت ساختار مجدد مالی خود را به پایان رسانده و از فصل 11 خارج شده است. 1.8 میلیارد دلار و مطابق توافق نامه حمایت از تجدید ساختار و طرح بازسازی “از پیش بسته بندی شده” (“طرح”) که توسط دادگاه ورشکستگی در تاریخ 10 نوامبر 2020. انتظار می رود سهام مشترک جدید Oasis Petroleum در NASDAQ با نماد OAS در بازار آزاد آغاز شود 20 نوامبر 2020.

رئیس هیئت مدیره، داگلاس ای بروکس گفت ، “من می خواهم از طرف هیئت مدیره جدید قدردانی کنم از کارکنان ما برای کار مجدانه آنها در طی این فرآیند قدردانی می کنم. Oasis در حال حاضر به طور منحصر به فرد با یک ترازنامه بهترین کلاس ، یک کیفیت و پایدار قرار دارد پایه دارایی های زنده و یک نظم جدی جدی در سرمایه که باید به ایجاد ارزش بلند مدت برای سهامداران ما تبدیل شود. این جهت جدید برای Oasis در یک فرهنگ ESG قوی اجرا می شود تا ارزش سهامداران را تأمین کند. دفاتر مدیر عامل و رئیس غیرموظف برای انعکاس موضوعات استراتژیک گسترده تر از جمله توازن در بازده و بازده نقدی و ابتکارات رشد ضمن حفظ تعالی عملیاتی و نظارت صحیح بر محیط زیست ، از هم جدا شده اند. “

موارد برجسته بازسازی

ساختار جدید سرمایه Oasis شامل تسهیلات اعتباری گردان مبتنی بر ذخیره 575 میلیون دلاری جدید (“تسهیلات جدید RBL”) است که در ماه مه 2024 به بلوغ می رسد. ادعاهای ناامن Oasis ، از جمله دارندگان اسکناس های ارشد ناامن Oasis ، توزیع متناسب 100٪ سهام عادی تازه منتشر شده Oasis (مشمول رقت).

تسهیلات جدید RBL

  • 575 دلار پایه وام میلیون
  • 340 دلار میلیون در زمان ظهور
  • اولین تعیین مجدد پایه وام برای 1 آوریل 2021 برنامه ریزی شده است
  • بالغ مه 2024
  • LIBOR + 300-400 دور در ثانیه با کف 100 در هر ثانیه

سهام مشترک جدید و ضمانت نامه ها

  • ارزش ویژه ای که به دارندگان اسکناس ناامن اختصاص یافته است: تقریباً 20 میلیون سهم سهام عادی مانده
  • سهام مجاز در هنگام ظهور: 60 میلیون سهم
  • سهام اختصاص یافته برای طرح تشویقی بلند مدت که برنامه تشویقی مدیریت را تشکیل می دهد: تقریباً 2.4 میلیون سهم
  • ضمانت نامه به سهامداران فعلی Oasis Petroleum: تقریباً 1.6 میلیون ضمانت نامه قابل اعمال برای یک سهم سهام عادی با قیمت تمرین اولیه 94.57 دلار که در 19 نوامبر 2024 منقضی می شود.
مطلب مرتبط  دیوید کیلکلن ، کارشناس گروه برنامه های کاربردی Cordillera ، پیشنهاد می کند که همه گیر ممکن است ناآرامی های اجتماعی را در شهرهای ناامن آب ایجاد کند

هیئت مدیره جدید

Oasis Petroleum یک هیئت مدیره جدید منصوب کرده است که امروز متشکل از متخصصان باتجربه صنعت با درک صحیح از انتظارات و اهداف سهامداران است. داگلاس ای بروکس به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شده است. هیئت مدیره جدید متشکل از هفت عضو (شش نفر از آنها مستقل هستند) شامل: داگلاس ای بروکس (رئيس هیئت مدیره)، توماس بی (مدیر عامل)، سامانتا هولرید، جان جاکوبی، N. جان لنکستر ، جونیور، رابرت مک نالی و سینتیا ال واکر. بیوگرافی اعضای جدید هیئت مدیره را می توان در وب سایت شرکت www.oasispetroleum.com یافت.

جزئیات ساختار سرمایه Pro Forma

مطابق با برنامه ، تقریباً 1.8 میلیارد دلار اسکناس قبل از دادخواست ارشد ناامن برابر شده است و نتیجه آن است 112.5 میلیون دلار در پس انداز سود سالانه. جزئیات ساختار سرمایه اولیه و نقدینگی شرکت ، به استثنای Oasis Midstream Partners ، در زیر شرح داده شده است:

ساختار سرمایه Pro Forma پس از ظهور (میلیون دلار)


از همان زمان


Pro Forma از همان

بدهی به ارزش اصلی


30 سپتامبر 2020

تغییر ساختار

19 نوامبر 2020

تسهیلات RBL:

تسهیلات RBL قدیمی


361 دلار

(361 دلار)

0 دلار

تسهیلات جدید RBL340

340

تسهیلات RBL زیر کل


361 دلار

(21 دلار)

340 دلار


یادداشت های ارشد ناامن:

6.500٪ یادداشت های ارشد ناامن برای اول نوامبر 2021


44 دلار

(44 دلار)

0 دلار

6.875٪ یادداشت های ارشد ناامن به تاریخ 15 مارس 2022


834

(834)

6.875٪ یادداشتهای ارشد ناامن به تاریخ 15 ژانویه 2023


308

(308)

6.250٪ یادداشتهای ارشد ناامن به تاریخ 1 مه 2026


395

(395)

2.625٪ اسکناس قابل تبدیل بدون ضمانت ارشد به تاریخ 15 سپتامبر 2023

245

(245)

زیر کل یادداشت های بدون امنیت ارشد


1826 دلار

(1826 دلار)

0 دلار

کل بدهی


2،187 دلار

(1847 دلار)

340 دلار


نقدینگی

پایه وام


438 دلار

137 دلار

575 دلار

(-) وام گرفتن زیر رولور


361

(21)

340

(-) LC های Pro forma


77

(36)

41

(+) وجه نقد


50

(34)

16

نقدینگی کل


50 دلار

160 دلار

210 دلار

مدیر ارشد اجرایی و مدیر ، توماس بی گفت ، “امروز آغاز جدیدی برای Oasis Petroleum است. ما از روند ورشکستگی به عنوان یک شرکت حتی قوی تر با تمرکز شدید بر ایجاد بازده پایدار و جریان پول نقد آزاد مثبت همراه با یک هدف شدید ایجاد ارزش بلند مدت برای سهامداران خود ، در حال ظهور هستیم. این نتایج با کاهش بیشتر هزینه ها ، کارایی های جدید و تغییر موقعیت استراتژیک برای انعکاس شرایط فعلی صنعت بدست خواهد آمد.

مطلب مرتبط  اطلاعات کلیدی در مورد بازار سود سوز آور چین تا سال 2029

من می خواهم از ذینفعان خود از جمله نهادهای نظارتی ، فروشندگان ، مشتریان ، صاحبان بهره حق امتیاز ، صاحبان بهره شاغل و صاحبان سطح برای مشارکت در این فرآیند قدردانی کنم. حمایت از وام دهنده ها و صاحبان نوت ما نیز برای اتمام کارآمد بازسازی مالی ما بسیار مهم بوده است. سرانجام ، من می خواهم از کارمندان ما بخاطر تعهد مداوم خود در زمینه ایمنی و اجرا تشکر کنم. ما مشتاقانه منتظریم که به سود سهامداران و جوامع خود به طور موثر ، ایمن و با مسئولیت پذیری عمل کنیم ، زیرا ارزش خود را برای سهامداران حداکثر می کنیم.

مصون سازی

در حال حاضر Oasis Petroleum دارای 29 mbopd است 42.09 دلار در هر بشکه در سال 2021 ، 19 mbopd در مبادله شد 42.74 دلار در هر بشکه در سال 2022 و 14 mbopd در مبادله شد 43.68 دلار در هر بشکه در سال 2023.

لیست در NASDAQ

در ارتباط با ظهور از فصل 11 ، کلیه منافع موجود سهام شرکت لغو خواهد شد ، و قبل از افتتاح بازار در 20 نوامبر سال 2020 لازم الاجرا است. سهام سهام عادی جدید شرکت در NASDAQ تحت نماد “OAS” شروع به معامله می کند در 20 نوامبر سال 2020

جزئیات تجدید ساختار ، اوراق بهادار منتشر شده طبق برنامه و بدهی و سایر توافق نامه های منعقد شده به عنوان بخشی از برنامه در فرم 8-K ارائه می شود که می تواند در وب سایت شرکت یا وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار به آدرس زیر مشاهده شود. www.sec.gov.

Oasis امروز جزئیات مالی و عملیاتی Select را در وب سایت شرکت به آدرس http://oasispetroleum.investorroom.com/non-gaap قرار داد. Oasis قصد دارد اطلاعات به روز شده را به اشتراک بگذارد و در هفته های آینده ارائه اطلاعات به روز شده در مورد سرمایه گذاران را در وب سایت خود به آدرس www.oasispetroleum.com قرار خواهد داد.

مطلب مرتبط  Noble Corporation plc اعلام تغییر نام مقدماتی برای اجازه استفاده مداوم از نام پس از ظهور

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، Oasis Midstream Partners (NASDAQ: OMP) ، یک نهاد حقوقی مستقل به عنوان یک مشارکت محدود محدود فعالیت می کرد ، و تمام شرکت های تابعه که در آن صاحب یک سهام عدالت هستند ، در مراحل 11 شرکت Oasis Petroleum قرار نگرفتند.

مشاوران

Tudor ، Pickering ، Holt & Co. و Perella Weinberg Partners به ​​عنوان مشاور مالی شرکت ، Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی و AlixPartners ، LLP به عنوان مشاور بازسازی فعالیت می کنند.

Evercore به عنوان مشاور مالی و Paul ، Weiss ، Rifkind ، Wharton & Garrison LLP و Porter Hedges LLP به عنوان مشاور حقوقی کمیته موقت صاحبان یادداشت های ارشد فعالیت می کنند.

درباره شرکت Oasis Petroleum Inc.

Oasis یک شرکت اکتشاف و تولید مستقل است که متمرکز بر خرید و توسعه منابع نفت خام خشکی و غیرمتعارف و گاز طبیعی در ایالات متحده. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت شرکت به آدرس www.oasispetroleum.com مراجعه کنید.

بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها ، از جمله موارد ذکر شده در پرونده های شرکت در SEC ، از جمله آخرین فرم 10-Q شرکت و فرم 10-K 2019 است. این خطرات و عدم قطعیت ها در این مرجع گنجانده شده است ، به طور کامل در اینجا ذکر شده است. این بیانیه های آینده نگر شامل توانایی شرکت برای سرمایه گذاری مجدد در سازماندهی مجدد و کارکرد طولانی مدت است. هیچ تضمینی وجود ندارد که اهداف و زمان بندی در این مقاله برآورده شود. علاوه بر این ، هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه برآورد شرکت را از امروز نشان می دهد و نباید به عنوان نماینده برآورد آن از تاریخ آینده به آن اعتماد کرد. Oasis هیچ تعهدی برای به روزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر خود ندارد.

SOURCE Oasis Petroleum Inc.

لینک های مربوطه

http://www.oasispetroleum.com

پاسخی بگذارید