Obsidian Energy اعلام تمدید اعتبار تسهیلات اعتباری مشترک ما را انجام می دهد

Obsidian Energy اعلام تمدید اعتبار تسهیلات اعتباری مشترک ما را انجام می دهد

کالگری ، AB، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – OBSIDIAN ENERGY LTD. (TSX: OBE) (OTCQX: OBELF) (“انرژی آبسیدین“،”شرکت“،”ما“،”ما” یا “ما“) از تمدید اعتبار سندیکایی ما به 31 اکتبر 2020. تسهیلات اعتباری مشترک دارای یک پایه وام اساسی است 550 میلیون دلار و مبلغ موجود برای قرعه کشی 450 میلیون دلار که بدون تغییر باقی می ماند. براساس این توافق نامه ، تسهیلات اعتباری همزمان همچنان به صورت چرخشی در دسترس است 31 اکتبر 2020، منوط به تمدید بیشتر ، با تاریخ پایان دوره مدت تعیین شده در 30 نوامبر 2021. در رابطه با تمدید ، وام دهندگان این امکان را دارند که تعیین پایه وام را در تاریخ کامل کنند 31 اکتبر 2020.

بیانیه های آینده نگر

اظهارات خاصی که در این سند موجود است ، گزاره ها یا اطلاعات آینده نگرانه است (در مجموع “اظهارات آینده نگر”). اظهارات رو به جلو معمولاً با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “بودجه” ، “ممکن” ، “اراده” ، “پروژه” ، “می تواند” مشخص می شود ، “برنامه” ، “قصد” ، “باید” ، “باور” ، “چشم انداز” ، “هدف” ، “هدف” ، “بالقوه” ، “هدف” و کلمات مشابهی که حاکی از وقایع آینده یا عملکرد آینده است. به طور خاص ، این ارائه شامل ، بدون محدودیت ، عبارات آینده نگر در مورد گسترش تسهیلات اعتباری صنفی ما به 31 اکتبر 2020، منوط به تمدید بیشتر و گزینه برای تکمیل تعیین پایه وام ، با تاریخ پایان دوره مدت تعیین شده در 30 نوامبر 2021.

با توجه به اظهارات آینده نگرانه مندرج در این سند ، ما در مورد موارد دیگر فرضیاتی را ارائه داده ایم: توانایی ما در تکمیل فروش دارایی و شرایط و زمان انجام هرگونه فروش. آلبرتا محدودیت تولید به دستور دولت ؛ تأثیر حوادث مربوط به بهداشت منطقه ای و / یا جهانی بر تقاضای انرژی ؛ سیاست های جهانی انرژی در حال پیشرفت است بازده اقتصادی که انتظار داریم از هزینه های دارایی هایمان محقق شود. قیمت های نفت خام ، مایعات گاز طبیعی و گاز طبیعی در آینده و تفاوت قیمت های نفت سبک ، متوسط ​​و سنگین با قیمت های نفت و گاز طبیعی کانادا ، WTI و جهان ؛ سطح هزینه های سرمایه ای آینده ؛ سطح تولید نفت خام ، مایعات گاز طبیعی و تولید گاز طبیعی در آینده. نتایج حفاری نرخ ارز در آینده و نرخ بهره مالیات و حق امتیاز آینده ادامه تعلیق سود سهام ما توانایی ما در اجرای برنامه های پایتخت طبق برنامه ریزی های انجام شده بدون تأثیرات نامطلوب قابل توجهی از عوامل مختلف خارج از کنترل ما ، از جمله آب و هوا ، دسترسی به زیرساخت ها و تأخیر در به دست آوردن مصوبات نظارتی و رضایت نامه شخص ثالث ؛ توانایی ما در به دست آوردن تجهیزات به موقع برای انجام فعالیت های توسعه و هزینه های آن. توانایی ما در بازاریابی نفت و گاز طبیعی با موفقیت توانایی ما در به دست آوردن بودجه با شرایط قابل قبول ، از جمله توانایی تمدید یا جایگزینی وام مبتنی بر ذخیره خود ؛ که ما می توانیم از طریق تأییدیه های مختلف ، تاریخ های تعیین مجدد با تسهیلات اعتباری و توانایی ما در تأمین مالی بازپرداخت اسکناس های ارشد ایمن خود در مورد سررسید ، به جلو حرکت کنیم. و توانایی ما برای افزودن تولید و ذخایر از طریق فعالیت های توسعه و بهره برداری.

مطلب مرتبط  اجلاس مجازی Gastech انگیزه انتقال انرژی را فراهم می کند

اگرچه آبسیدین انرژی معتقد است که انتظارات و پیش فرض هایی که چنین اطلاعات آینده نگرانه بر اساس آنها بنا شده منطقی است ، اما نباید به اطلاعات آینده نگرانه اعتماد غیرمستقیم داشت زیرا Obsidian Energy نمی تواند هیچ گونه اطمینان از صحت اثبات آنها بدهد. از آنجا که اطلاعات آینده نگر حوادث و شرایط آینده را برطرف می کند ، از نظر ماهیت آن شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی است. نتایج واقعی به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات می تواند از نظر پیش بینی شده در حال حاضر تفاوت های اساسی داشته باشد. این موارد شامل موارد زیر است: خطرات مرتبط با صنعت نفت و گاز به طور کلی مانند خطرات عملیاتی در توسعه ، اکتشاف و تولید. امکان اینکه تعیین مجدد پایه وام نیمه سالانه تحت وام مبتنی بر ذخیره ما برای شرکت قابل قبول نباشد یا ما یک یا چند مورد از میثاق نامه های مالی را بر اساس موافقت نامه های اصلاحی خود با دارندگان یادداشت های ارشد وثیقه خود نقض کنیم ؛ تأثیری که هر برنامه کمک دولت می تواند بر شرکت در ارتباط با ، از جمله سایر موارد ، بیماری همه گیر COVID-19 و سایر رویدادهای منطقه ای و / یا جهانی مرتبط با سلامت داشته باشد ؛ این احتمال که ما قادر به ادامه کار نباشیم و دارایی های خود را تحقق بخشیم و بدهی های خود را در دوره عادی تجارت تخلیه کنیم. تأثیر بر تقاضای انرژی به دلیل وقایع مربوط به بهداشت منطقه ای و / یا جهانی ؛ تأخیر یا تغییر در برنامه ها با توجه به پروژه های اکتشاف یا توسعه یا هزینه های سرمایه ای ؛ عدم اطمینان برآوردها و پیش بینی های مربوط به ذخایر ، تولید ، هزینه ها و هزینه ها ؛ خطرات بهداشتی ، ایمنی و زیست محیطی ؛ نوسانات قیمت کالا و نرخ ارز ؛ نوسانات نرخ بهره؛ بازاریابی و حمل و نقل؛ از دست دادن بازارها خطرات زیست محیطی رقابت؛ ارزیابی نادرست از ارزش خریدها ؛ عدم تکمیل یا تحقق بخشیدن به مزایای پیش بینی شده مالکیت یا مالکیت توانایی دستیابی به سرمایه کافی از منابع داخلی و خارجی ؛ عدم دستیابی به مصوبات قانونی و قانونی دیگر ؛ اعتماد به اشخاص ثالث ؛ و تغییرات در قانون ، از جمله شامل قوانین مالیاتی ، حق امتیاز و مقررات زیست محیطی نیست. خوانندگان هشدار می دهند که لیست عوامل فوق جامع نیست. اطلاعات تکمیلی در مورد این عوامل و سایر عواملی که می توانند بر روی Obsidian Energy تأثیر بگذارند ، یا نتایج عملیاتی یا مالی آن ، در فرم اطلاعات سالانه شرکت گنجانده شده است (به “عوامل خطر” و “بیانیه های آینده نگر” در آن مراجعه کنید) که ممکن است از طریق SEDAR قابل دسترسی باشد وب سایت (www.sedar.com) ، وب سایت EDGAR (www.sec.gov) یا وب سایت Obsidian Energy.

مطلب مرتبط  2020 جلسه عمومی عمومی و ویژه سالیانه سهامداران B2Gold: جزئیات وب پخش / شماره گیری و نحوه حضور / مشارکت / رای گیری

اظهارات آینده نگر موجود در این سند فقط از تاریخ این سند صحبت می کند ، مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد. به جز مواردی که صریحاً توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار مورد نیاز است ، ما هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در بورس اوراق بهادار متعهد نمی شویم.

مطلب مرتبط  Dominion Energy برای ساخت بزرگترین پروژه بادی دریایی در ایالات متحده در برنامه باقی مانده است

SOURCE Obsidian Energy Ltd.

لینک های مربوطه

https://www.obsidianenergy.com/

پاسخی بگذارید