OGCI هدف شدت کربن را تعیین می کند

OGCI هدف شدت کربن را تعیین می کند

کریدور هدفمند منطقه ای است که باید تا سال 2025 در سراسر صنعت نفت و گاز برسد تا از اهداف توافق نامه پاریس حمایت کند.1 هدف مربوط به کاهش 36 تا 52 میلیون تن CO2 در سال در سال تا سال 2025 (با فرض ثابت بودن سطح تولید نفت و گاز در بازار) و با معادل 4 تا 6 انتشار CO2 از مصرف انرژی مطابقت دارد. میلیون خانوار2

OGCI می خواهد نقش موثری در دستیابی به هدف کاهش انتشار خالص جهانی به سرعت صفر و شکل دادن به مسیر رسیدن به این هدف داشته باشد. به اقدامات متداول و عملی متکی است. این هدف از نظر شدت کربن گامی کوتاه مدت و امکان پذیر برای شرکت های عضو است ، همچنین با این شرایط که اعضا می خواهند سهم خود را در انتقال به اقتصاد کم کربن گسترش دهند.

هدف در مورد انتشار دی اکسید کربن و متان است که در فعالیتهای بالادستی شرکت های عضو OGCI در اکتشاف و تولید نفت و گاز و همچنین انتشار گازهای گلخانه ای که به عنوان بخشی از واردات مرتبط با برق و گرما ایجاد می شوند ، اعمال می شود. برای پیشبرد تلاشهای جمعی آنها ،3 OGCI در اقدامات ویژه ای در برابر انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از گاز طبیعی مایع (LNG) و فرآیند گاز به مایعات (GTL) تمرکز خواهد کرد. شدت کربن به عنوان سهم از مقدار بازار و نفت و گازهای استخراج شده در بازار محاسبه می شود.

مطلب مرتبط  فارادیون مشارکت عمده ای را با IPLTech برای تولید باتری های یون سدیم برای وسایل نقلیه تجاری در هند اعلام کرد

مدیر عاملان در بیانیه مشترک در این باره اظهار نظر کردند شرکت های عضو OGCI: “با تشویق از پیشرفت هایی که قبلاً در اهداف شدت متان انجام داده ایم ، ما به نیروها پیوسته ایم تا بطور مشترک از میانگین شدت کربن کلی کلیه انتشارهای بالادست ما از تولید نفت و گاز تا سال 2025 بکاهند. با هم ما سرعت ، دامنه و کارآیی اقدامات خود را افزایش می دهیم تا آنها بتوانند در برابر تغییرات آب و هوایی کار کنند ، همچنین با این پیش زمینه که جهان می خواهد در اسرع وقت به صفر انتشار برسد. “

برای كمك به كاهش میانگین كلی شدت كربن خود ، در حال حاضر شركتهای عضو OGCI اقدامات خود را از جمله بهبود بهره وری انرژی ، كاهش انتشار متان ، به حداقل رساندن شعله ور و استفاده از برق سایت انجام می دهند. انرژی تجدید پذیر ، در صورت امکان ، گرما و قدرت ترکیبی و استفاده از روش های جمع آوری ، استفاده مجدد و ذخیره CO2.

شدت تجمع کربن اعضای OGCI باید مطابق با روش OGCI و فرضیات گزارش های عمومی باشد4 اعلام شود داده های منتشر شده توسط EY به عنوان یک شخص ثالث مستقل بررسی می شود. علاوه بر این ، در حالی که انتشار متان ، که حداکثر یک چهارم از پیشرفت ها را به خود اختصاص می دهد ، در هدف شدت کربن در نظر گرفته می شود ، OGCI همچنان به انتشار پیشرفت در کاهش شدت متان به طور جداگانه ادامه می دهد.

مطلب مرتبط  شمال ورتکس از پرداخت سود به بدهی های قابل تبدیل خبر می دهد

اطلاعات مربوط به روغن اولیه و گاز اولیه:

طرح آب و هوایی نفت و گاز یک کنسرسیوم به رهبری مدیرعامل است که هدف آن تسریع در پاسخ این صنعت به تغییرات آب و هوا است. شرکت های عضو OGCI صریحاً از توافق نامه پاریس و اهداف آن حمایت می کنند. ما به عنوان شرکت های پیشرو که بیش از 30٪ از تولید نفت و گاز جهان در این صنعت را تشکیل می دهند ، ما می خواهیم نقش مهمی در شکل دهی به مسیر جهانی به سمت یک ارزش خالص میزان آلایندگی در میزان انتشار را قبول کنید ما با استفاده از نیروهای مشترک OGCI ، با بهبود مداوم و ایجاد شیوه های خوب تجارت بین المللی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و پیشبرد انتقال به آینده کم کربن ، به این مهم می رسیم.

اعضای ما سالانه بالغ بر 7 میلیارد دلار در محلول های کم کربن سرمایه گذاری می کنند. از طریق سرمایه گذاری OGCI آب و هوا ، صندوق 1 میلیارد دلاری ما ، ما در مفاهیمی سرمایه گذاری می کنیم تا بخش هایی مانند نفت و گاز و حمل و نقل صنعتی و تجاری را دزد زدایی کنیم. شرکتهای OGCI شامل BP ، شورون ، CNPC ، Eni ، Equinor ، ExxonMobil ، Occidental ، Petrobras ، Repsol ، عربستان سعودی ، شل و توتال هستند.

مطلب مرتبط  نام های EPA Clorox Safer Choice شریک سال برای ارتقا of شیمی ایمن ، محصولات

اطلاعات بیشتر در مورد OGCI را می توان در اینجا یافت www.oilandgasclimateinitiative.com.

1 تعیین شده بر اساس همان استخر داده ای که از داده های IPCC AR4 و داده های آژانس بین المللی انرژی (IEA) (چشم انداز اقتصادی جهانی ، الزامات 2018 و 2019) و گزارش ویژه IEA “صنعت نفت و گاز در انتقال انرژی” تغذیه می شود. ، 2020).
2 اطلاعات مربوط به مصرف در ایالات متحده.
3 لطفاً توجه داشته باشید که مبنای اولیه سال 2017 با 23 کیلوگرم Co2e / boe که در بالا به آن اشاره شد به معنای کاهش سطح پایه سال 2017 است که در گزارش سالانه 2019 اعلام شده است. این کاهش ناشی از محرومیت از انتشار گازهای گلخانه ای از مناطق LNG و GTL است.
4 چارچوب گزارشگری OGCI را ببینید

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1214326/Oil_and_Gas_Climate_Initiative.jpg

SOURCE ابتکار آب و هوا نفت و گاز

پاسخی بگذارید