Olin قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی از یادداشت های ارشد را اعلام کرد

Olin قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی از یادداشت های ارشد را اعلام کرد

کلینتون ، مو، 14 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت اولین (NYSE: OLN) امروز قیمت گذاری پیشنهادی را که قبلاً اعلام شده بود (“پیشنهاد”) اعلام کرد 500 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 9.500٪ یادداشت ارشد به دلیل سال 2025 (“یادداشت های ارشد”). قیمت پیشنهادی اولیه به سرمایه گذاران 99.500٪ از مبلغ اصلی آن خواهد بود. اولین انتظار دارد از بودجه خالص این پیشنهاد برای تأمین بودجه اهداف عمومی شرکت استفاده کند. انتظار می رود که بسته شدن پیشنهادات روی دهد 19 مه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

دفترچه یادداشت ارشد در یک پیشنهاد خصوصی معافیت شده از الزامات ثبت نام اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ارائه می شود. یادداشت های ارشد فقط به افرادی که منطقاً معتقدند طبق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار و افراد غیر آمریکایی در خارج از کشور هستند ، به افرادی که منطقاً معتقدند که خریدار موسساتی واجد شرایط هستند ارائه می شود. ایالات متحده با اتکا به مقررات S طبق قانون اوراق بهادار.

یادداشت های ارشد تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده اند و ممکن است در آنجا عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام غیاب یا معافیت قابل اجرا از شرایط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین دولتی قابل اجرا.

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید ، یادداشت های ارشد نمی باشد و همچنین هیچ فروشی از یادداشت های ارشد در هر ایالت یا قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست یا فروش قبلاً غیرقانونی باشد. ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار در هر ایالت یا صلاحیت این قانون. نمی توان اطمینان حاصل کرد که این پیشنهاد طبق شرایط پیشنهادی یا اصلاً مصرف می شود.

توضیحات شرکت

شرکت اولین یک تولید کننده و توزیع کننده برجسته جهانی به طور عمودی در تولید محصولات شیمیایی و تولید کننده مهم مهم ایالات متحده است. محصولات شیمیایی تولید شده شامل کلر و سودا سوز آور ، وینیل ، اپوکسی ، آلی کلر ، سفید کننده و اسید هیدروکلریک است. تأسیسات اصلی تولید وینچستر مهمات ورزشی ، مهمات اجرای قانون ، قطعات دانلود ، مهمات و اجزای مهم نظامی کالیبر کوچک و کارتریج های صنعتی تولید و توزیع می کند.

مطلب مرتبط  برنامه های واگن پترولیوم اولین فراخوان کنفرانس سه ماهه 2020 برای 11 مه 2020

بیانیه احتیاطی درباره اظهارات پیش بینی شده

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که ماهیت تاریخی ندارند ، “بیانیه های آینده نگر” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ، از جمله اظهارات مربوط به ارائه یادداشت های ارشد است. این جمله ها اغلب شامل کلماتی مانند “پیش بینی” ، “قصد” ، “ممکن” ، “انتظار” ، “ایمان” است ، “باید” ، “برنامه” ، “پروژه” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “خوش بینی” “یا اصطلاحات مشابه مربوط به تجزیه و تحلیل ها و اطلاعات دیگری است که بر اساس اعتقادات مدیریت ، پیش فرض های مشخص شده توسط مدیریت ، پیش بینی وقایع آینده و انتظارات ، تخمین ها و پیش بینی های جاری در مورد ارائه یادداشت های ارشد است. با این حال ، باید بدانید که این گفته ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل برخی خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات هستند که پیش بینی آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند. بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است از لحاظ مادی با مواردی که در چنین اظهارات آینده نگر بیان شده یا دلالت دارد متفاوت باشد. ما هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه رویدادهای آینده ، اطلاعات جدید یا موارد دیگر ، بر عهده نداریم.

خطرات ، ابهامات و فرضیات موجود در بیانیه های آینده نگر ما ، که بسیاری از آنها با جزئیات بیشتر در پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار مورد بحث قرار می گیرند ، از جمله بدون محدودیت بخش “عوامل خطر” از گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید 31 دسامبر 2019 همانطور که توسط ضریب ریسک اضافی مندرج در قسمت دوم تکمیل شده است ، ماده 1A گزارش فصلنامه ما در فرم 10-Q برای سه ماهه مالی به پایان رسید 31 مارس 2020، شامل ، اما به موارد زیر محدود نمی شود: حساسیت به شرایط اقتصادی ، تجاری و بازار در ایالات متحده و در خارج از کشور ، از جمله بی ثباتی اقتصادی یا رکود در بخش هایی که توسط ما ارائه می شود ، مانند وینیل ، مجرای اورتان و خمیر کاغذ و کاغذ. ماهیت چرخه ای نتایج عملیاتی ما ، به ویژه کاهش متوسط ​​قیمت فروش در صنعت کلرید کلر و تعادل عرضه / تقاضا برای محصولات ما ، از جمله تأثیر ظرفیت صنعت بیش از حد یا عدم تعادل تقاضا برای محصولات قلیایی کلر ما. ما متکی به تعداد محدودی از تأمین کنندگان برای کالاها و خدمات مشخص شده و اتکا به حمل و نقل شخص ثالث هستیم. هزینه های مواد اولیه ، انرژی ، حمل و نقل و یا لجستیک بالاتر از حد انتظار عدم کنترل هزینه ها یا دستیابی به کاهش هزینه های هدفمند. مقررات جدید یا تغییر سیاست های عمومی در مورد حمل و نقل مواد شیمیایی خطرناک و امنیت تاسیسات تولید مواد شیمیایی. وقوع وقفه و قطع تولید غیر منتظره ، از جمله مواردی که در اثر اختلال در کار و خطرات تولید اتفاق می افتد. شرایط صنعت ضعیف که بر توانایی ما در انطباق با میثاق های نگهداری مالی در تسهیلات اعتباری ارشد ما تأثیر می گذارد. تأثیر منفی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 و واکنش جهانی به بیماری همه گیر. خرابی یا قطع شدن سیستمهای فناوری اطلاعات ما. عوارض ناشی از چندین سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی ما و تبدیل به سیستم جدید. از دست دادن مشتری قابل توجهی برای کلر یا سود سوز آور می تواند باعث عدم تعادل در تقاضای مشتری برای این محصولات شود. مقدار قابل توجهی بدهکاری و تعهدات مهم خدمات بدهی ما. نتایج دادرسی غیر منتظره؛ تغییر یا عدم رعایت قوانین یا مقررات یا سیاستهای دولت؛ هزینه ها و سایر هزینه های بیشتر از هزینه های پیش بینی شده برای تحقیقات و اصلاح محیط زیست یا سایر مراحل قانونی. عدم جذب ، حفظ و ایجاد انگیزه برای کارکنان کلیدی. تأثیر هرگونه کاهش در بازارهای سهام جهانی بر ارزش دارایی ها و هرگونه کاهش نرخ بهره برای ارزش گذاری بدهی های برنامه بازنشستگی ما. تغییرات نامطلوب در بازارهای بین المللی ، از جمله تغییرات اقتصادی ، سیاسی یا نظارتی. فرضیات طرح بلند مدت ما تحقق نمی یابد و باعث اتهام عدم نقدی دارایی های طولانی مدت می شود. شرایط نامطلوب در بازارهای اعتباری و سرمایه ، محدود کردن یا جلوگیری از توانایی ما برای گرفتن وام یا افزایش سرمایه. و خطرات مختلفی در رابطه با انتقال و بهره برداری متعاقب آن از کارخانه مهمات ارتش ایالات متحده Lake City.

مطلب مرتبط  Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

همه اظهارات آینده نگر ما باید با توجه به این عوامل در نظر گرفته شود. علاوه بر این ، سایر خطرات و ابهاماتی که در حال حاضر برای ما شناخته نشده اند یا این که ما غیرمادی را در نظر می گیریم می تواند بر صحت گفته های آینده نگر ما تأثیر بگذارد. ما ممکن است پیشنهاد را مصرف نکنیم و در صورت مصرف پیشنهاد ، ما نمی توانیم در مورد شرایط نهایی این پیشنهاد تضمین کنیم.

مطلب مرتبط  محصولات هوایی و thyssenkrupp توافق نامه همکاری استراتژیک اختصاصی برای گیاهان الکترولیز مقیاس جهانی برای تولید هیدروژن سبز امضا می کنند

2020-09

شرکت اوین منبع

لینک های مربوطه

http://www.olin.com

پاسخی بگذارید