Oncor قیمت 450 میلیون دلار یادداشت های امنیتی ارشد را ارائه می دهد

Oncor قیمت 450 میلیون دلار یادداشت های امنیتی ارشد را ارائه می دهد

دالاس، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Oncor Electric Delivery Company LLC (“Oncor”) امروز قیمت گذاری را اعلام کرد 450 میلیون دلار مبلغ اصلی 0.55٪ یادداشت های ایمن ارشد سررسید 2025 (“یادداشت ها”) در تاریخ 23 سپتامبر 2020. این یادداشت ها فقط به افرادی ارائه می شود که منطقاً طبق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) و به افراد غیرآمریکایی مطابق با مقررات S تحت قانون اوراق بهادار ، طبق قانون 144A دارای خریداران نهادی واجد شرایط هستند. . انتظار می رود فروش یادداشت ها به پایان برسد 28 سپتامبر 2020، منوط به رضایت از شرایط بسته شدن مرسوم.

این یادداشت ها ، سودهای قابل پرداخت به صورت شش ماهه معوقه تعلق می گیرد اول آوریل و 1 اکتبر از هر سال ، از آغاز 1 آوریل 2021، با نرخ 0.55 per در سال. تعهدات Oncor تحت یادداشت ها با بدهی های موجود Oncor تضمین می شود.

Oncor قصد دارد از سود خالص حاصل از تأمین مالی یا تأمین مالی مجدد ، به طور کامل یا جزئی ، برای پروژه های واجد شرایط متشکل از سرمایه گذاری یا هزینه با تأمین کنندگان مشاغل متعلق به اقلیت ها و زنان بر اساس چارچوب اوراق قرضه پایدار Oncor استفاده کند.

یادداشت ها تحت قانون اوراق بهادار یا هیچ قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده اند و ممکن است در آنها عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از چنین شرایط ثبت نامی.

مطلب مرتبط  JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

این اطلاعیه پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر یک از یادداشت های قبلی نیست. این اطلاعیه مطابق با قانون 135 ج تحت قانون اوراق بهادار صادر می شود.

***

اظهارات رو به جلو

این انتشار خبر شامل گزاره های آینده نگرانه مربوط به Oncor به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 است که در معرض خطرات و عدم اطمینان است. تمام گفته های این خبرنامه ، غیر از بیان واقعیت های تاریخی (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “انتظار” ، “تخمین” ، “پیش بینی شده” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی” ، ” به احتمال زیاد نتیجه می شود ، “” انتظار می رود که “،” ادامه خواهد یافت “،” پیش بینی می شود “،” باید “،” هدف “” هدف “،” هدف “و” چشم انداز “)، عبارات آینده نگر هستند آنها شامل خطرات ، عدم اطمینان و فرضیات هستند. عواملی که می توانند ایجاد کنند نتایج واقعی که با نتایج پیش بینی شده در چنین بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی دارند عبارتند از: قانونگذاری ، سیاست ها و دستورات دولتی و اقدامات نظارتی. دادرسی و توافقنامه های حقوقی و اداری ، از جمله اعمال اختیارات عادلانه توسط دادگاه ها ؛ شرایط آب و هوایی و سایر پدیده های طبیعی ؛ بیماری های همه گیر و همه گیر سلامت ، از جمله بیماری همه گیر COVID-19 و تأثیر آن بر تجارت و اقتصاد Oncor به طور کلی. اقدامات خرابکاری ، جنگ یا تهدیدات یا فعالیت های امنیتی تروریستی یا سایبری. شرایط اقتصادی ، از جمله تأثیر یک فضای رکود اقتصادی ؛ رشد یا کاهش جمعیت پیش بینی نشده ، یا تغییر در تقاضای بازار و الگوهای جمعیتی ؛ تغییر در استراتژی تجارت ، برنامه های توسعه یا روابط فروشنده ؛ تغییرات پیش بینی نشده در نرخ بهره یا نرخ تورم ؛ تغییرات پیش بینی نشده در هزینه های عملیاتی ، نیازهای نقدینگی و هزینه های سرمایه ای. ناتوانی طرفین مختلف در انجام تعهدات مالی خود در قبال ما ، از جمله عدم اجرای طرفین طبق توافق نامه ها ؛ روند کلی صنعت؛ خطرات معمول صنعت و احتمال اینکه ما بیمه کافی برای پوشش خسارات ناشی از این خطرات نداشته باشیم. تغییرات فناوری استفاده شده و خدمات ارائه شده توسط ما. تغییرات قابل توجهی در روابط ما با کارمندان ما ، از جمله در دسترس بودن پرسنل واجد شرایط ، و اثرات سوverse احتمالی در صورت بروز اختلافات کارگری یا شکایات. تغییر در مفروضات مورد استفاده برای تخمین هزینه های تأمین مزایای کارمندان ، از جمله مزایای بازنشستگی و بازنشستگان ، و نیازهای مالی آینده مربوط به آن تغییرات قابل توجه در مواد سیاست های حسابداری مهم برای ما ؛ شرایط بانک تجاری و بازار مالی ، دسترسی به سرمایه ، هزینه چنین سرمایه ای و نتایج تلاش های تأمین مالی و سرمایه گذاری مجدد ، از جمله در دسترس بودن بودجه در بازارهای سرمایه و تأثیر احتمالی اختلالات در بازارهای اعتباری ایالات متحده ؛ شرایطی که ممکن است در آینده منجر به کاهش ارزش سرقفلی ، نامشهود یا سایر دارایی های طولانی مدت شود. محدودیت های مالی تحت تسهیلات اعتباری گردان ، موافقت نامه های وام مدت دار ، توافق نامه خرید یادداشت ، و سند حاکم بر ابزار بدهی توانایی ما در ایجاد جریان نقدی کافی برای پرداخت سود در ابزار بدهی ما. اقدامات آژانس های رتبه بندی اعتبار ؛ و توانایی ما در اجرای موثر استراتژی عملیاتی ما.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی آتلانتیک تکمیل پیشنهاد صادر کننده قابل توجه را اعلام کرد

بحث بیشتر در مورد خطرات و عدم اطمینان که می تواند نتایج واقعی را با پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، تخمین ها و انتظارات فعلی مدیریت متفاوت کند ، در پرونده های انجام شده توسط Oncor با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده موجود است. به طور خاص ، Oncor در گزارش های سالانه و سه ماهه خود به بخشی با عنوان “عوامل خطر” اشاره می کند. هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخ ساخت آن صحبت می کند و Oncor متعهد نمی شود که هرگونه بیانیه آینده نگر را برای انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخی که در آن قرار گرفته یا بازتاب وقایع پیش بینی نشده به روز کند .

مطلب مرتبط  مواد Venator 225 میلیون دلار خصوصی از یادداشتهای ارشد سال گذشته 2025 را تکمیل می کند

SOURCE Oncor Electric Delivery Company، LLC

پاسخی بگذارید