ONEOK یادداشت های 1.5 میلیارد دلاری را ارائه می دهد

ONEOK یادداشت های 1.5 میلیارد دلاری را ارائه می دهد

TULSA ، Okla.، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – ONEOK، Inc. (NYSE: OKE) امروز اعلام کرد قیمت پیشنهادی برای فروش دارد 1.5 میلیارد دلار از یادداشت های ارشد ، متشکل از 600 میلیون دلار از یادداشت های ارشد 5 ساله با کوپن 5.85٪ ، 600 میلیون دلار از یادداشت های ارشد 10 ساله در یک کوپن 6.35٪ و 300 میلیون دلار از یادداشت های ارشد 30 ساله در یک کوپن 7.15٪.

درآمد خالص حاصل از پیشنهاد ، پس از کسر تخفیف های زیر نویس ، کمیسیون و هزینه های ارائه شده ، پیش بینی می شود 1.48 میلیارد دلار. ONEOK انتظار دارد از سود خالص برای بازپرداخت وامهای باقیمانده تحت تسهیلات وام مدت خود و برای مصارف عمومی شرکت استفاده کند ، که ممکن است بازپرداخت بدهی های موجود دیگر و بودجه هزینه های سرمایه را شامل شود. ONEOK انتظار دارد که یادداشتهای ارائه شده بسته شود یا درباره آن 7 مه سال 2020مشروط به رضایت از شرایط اختیاری بسته شدن.

Citigroup Global Markets Inc.، BofA Securities، Inc.، J.P. Morgan Securities LLC، Morgan Stanley & Co. LLC، اوراق بهادار Wells Fargo، LLC، اوراق بهادار اعتباری اعتباری (ایالات متحده آمریکا) LLC ، RBC Capital Markets، LLC، Scotia Capital (ایالات متحده آمریکاشرکت ، SMBC Nikko Securities America، Inc.، SunTrust رابینسون همفری ، شرکت و ایالات متحده Bancorp Investments ، Inc. به عنوان مدیر مشترک کتاب در حال اجرا برای ارائه هستند. Tudor ، Pickering ، Holt & Co. اوراق بهادار ، LLC همکاری مشترک برای ارائه است.

این خبرنامه نه پیشنهادی برای فروش است و نه درخواست پیشنهادی برای خرید هرکدام از این اوراق بهادار است و هیچ پیشنهادی ، دادخواست یا فروش را در هیچ حوزه قضایی که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، تشکیل نمی دهد.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت مادی

بیانیه ثبت نام در رابطه با یادداشت ها قبلاً ثبت شده بود و طبق مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار قابل اجرا بود. ONEOK یادداشت ها را با استفاده از دفترچه راهنما و دفترچه یادداشت ، که بخشی از بیانیه ثبت نام است ، به اطلاع مردم می رساند.

نسخه ای از دفترچه راهنما و دفترچه راهنما را می توان با تماس با مدیران مشترک کتابخانه به شرح زیر دریافت کرد:

Citigroup Global Markets Inc.
ج / o راه حل های مالی برادری
1155 خیابان لانگ آیلند
Edgewood ، نیویورک 11717
تلفن: 800-831-9146
پست الکترونیک: [email protected]

اوراق بهادار BofA ، شرکت
200 خیابان کالج شمالی
NC1-004-03-43
شارلوت ، کارولینای شمالی 28255-0001
توجه: اداره دفترچه راهنما
عوارض رایگان: 800-294-1322
پست الکترونیک: [email protected]

J.P. مورگان اوراق بهادار LLC
خیابان 383 مدیسون
نیویورک، نیویورک 10179
ضمیمه: میز سرمایه گذاری درجه سرمایه گذاری – طبقه 3
تلفن: 212-834-4533
نمابر: 212-834-6081

مورگان استنلی و شرکت LLC
180 خیابان واریک
نیویورک، نیویورک 10014
توجه: اداره دفترچه راهنما
تلفن: 866-718-1649
پست الکترونیک: [email protected]

اوراق بهادار ولز فارگو ، LLC
608 2 خیابان جنوبی ، سوئیت 1000
مینیاپولیس ، مینسوتا 55402
توجه: خدمات مشتری WFS
عوارض رایگان: 800-645-3751
پست الکترونیک: [email protected]

ONEOK، Inc. (تلفظ ONE-OAK) (NYSE: OKE) ارائه دهنده خدمات پیشرو در میان کشور و صاحب یکی از سیستم های برتر مایعات گازی طبیعی کشور (NGL) ، اتصال NGL را در مناطق Rocky Mountain ، Mid-قاره و پرمین با مراکز کلیدی بازار و شبکه گسترده ای از تجمع گاز طبیعی متصل می کند. دارایی های پردازش ، ذخیره و حمل و نقل

مطلب مرتبط  اسکاتی پولاچک برنده سوار شمع های DENSO در ایندیاناپولیس شد

ONEOK یک شرکت FORTUNE 500 است و در S&P 500 گنجانده شده است.

برخی از اظهارات مندرج در این خبر ، بیانیه های آینده نگر هستند که طبق قوانین اوراق بهادار فدرال تعریف شده اند. اظهارات آینده نگر به بسته شدن ، درآمد خالص و استفاده مورد انتظار از درآمد ارائه شده مربوط می شود. ما این اظهارات آینده نگر را با اتکا به حمایت از بندر ایمن ارائه شده براساس قوانین اوراق بهادار فدرال و سایر قوانین قابل اجرا بیان می کنیم. بحث زیر برای شناسایی عوامل مهمی است که می تواند نتایج آینده را از لحاظ معنوی با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود ، متفاوت کند.

اظهارات پیشرو شامل موارد مشخص شده در پاراگراف قبل است ، اطلاعات مربوط به نتایج احتمالی یا فرض شده آینده عملیات ما و سایر اظهارات موجود یا درج شده در این خبر که توسط کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور کنید” ادامه دارد ، “” می تواند “،” تخمین “،” انتظار “،” پیش بینی “،” هدف “،” هدایت “،” قصد “،” ممکن “،” ممکن “،” چشم انداز “،” برنامه “،” پتانسیل ” پروژه ، “” برنامه ریزی شده “،” باید “،” اراده “،” “و” کلمات و اصطلاحات مشابه معنی مشابه.

نباید به اعتماد به نفس به اظهارات آینده نگر اعتماد کرد. ریسکهای شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگر ، از جمله بدون محدودیت ، شرایط حاکم بر بازار و مشکلات موجود در اجرای پیشنهاد ، ممکن است باعث شود نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای واقعی ما از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان یا دلالت کند. اظهارات آینده نگر این عوامل ممکن است عملکرد ، بازارها ، محصولات ، خدمات و قیمتهای ما را تحت تأثیر قرار دهد.

مطلب مرتبط  قیمت مواد وناتور 225 میلیون دلار پیشنهادات خصوصی به یادداشت های ارشد مطمئن سال 2025 را ارائه می دهد

عوامل دیگر نیز می توانند اثرات منفی بر نتایج آینده ما داشته باشند. این خطرات و سایر موارد در بخش 1 ، مورد 1A ، عوامل خطر در جدیدترین گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و در سایر پرونده های ما که با کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) تهیه می کنیم ، با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است. موجود در وب سایت SEC در www.sec.gov. همه اظهارات آینده نگر به ما یا افرادی که از طرف ما عمل می کنند صریحاً در کلیت آنها از این عوامل برخوردار هستند. بیانیه های پیشرو فقط در مورد تاریخ ارائه چنین بیانیه هایی صحبت می کنند ، و غیر از آنچه طبق قوانین اوراق بهادار لازم است ، ما هیچگونه تعهدی را برای به روزرسانی عمومی هیچ بیانیه آینده نگر نداریم که آیا در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای بعدی یا تغییر است. در شرایط ، انتظارات یا موارد دیگر.

تماس با تحلیلگر:

مگان پاترسون
918-561-5325

تماس با رسانه:

برد بورور
918-588-7582

SOURCE ONEOK، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.oneok.com

پاسخی بگذارید