Orea استعفای مدیر خود را اعلام کرد

Orea استعفای مدیر خود را اعلام کرد

ونکوور ، قبل از میلاد، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت معدن Orea (“اوره” یا “شرکت”) (TSX: OREA) (OTCQX: OREAF) (FRA: 3CG) اعلام می کند که لوران ماتیو به عنوان مدیر موثر استعفا داده است 24 سپتامبر 2020. هیئت مدیره اوره می خواهد از آقای ماتیوت برای تعهد و مشارکت های وی تشکر کند.

درباره معدن اوره

Orea Mining یک شرکت پیشرو و اکتشاف طلا است که در یک بخش آینده نگر و کاوش نشده از سپر گویانا فعالیت می کند ، آمریکای جنوبی. ماموریت این شرکت توسعه ذخایر طلا با کاهش اثرات زیست محیطی با استفاده از فن آوری های نوآورانه ، حفظ بالاترین استانداردهای بین المللی برای استخراج مسئولانه است. که در گویان فرانسه، معدن Orea علاقه زیادی به پروژه توسعه معدن Montagne d’Or در سطح جهانی دارد. این پروژه همچنین در حال پیشرفت پروژه اکتشاف طلای Maripa است که در آن حفاری گذشته نتایج بسیار خوبی در سطح زمین ، از جمله 4.3 گرم در تن طلا بیش از 36.0 متر داشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معدن Orea به وب سایت شرکت به آدرس www.oreamining.com مراجعه کنید

به نام هیئت مدیره:

مطلب مرتبط  Hydro One Limited نتایج رای گیری از نشست سالانه سهامداران را اعلام می کند

راک لفرانسوی
رئیس و مدیر عامل

برخی از اظهارات و اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ایالات متحده و “اطلاعات آینده نگرانه” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است که در مجموع به عنوان “آینده نگرانه” خوانده می شود. بیانیه”. قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 “بندرگاهی امن” را برای برخی اظهارات آینده نگر ارائه می دهد. اظهارات رو به جلو اظهارات و اطلاعات مربوط به وقایع ، شرایط یا نتایج عملیاتی احتمالی است که براساس مفروضات مربوط به شرایط اقتصادی آینده و روند کار است. همه گزاره ها و اطلاعات غیر از گزاره های واقعیت تاریخی ممکن است گزاره هایی آینده نگر باشند. در برخی موارد ، عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “جستجو” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “بودجه” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “هدف” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “خواهد” و کلمات یا عبارات مشابه (از جمله تغییرات منفی) نشان می دهد نتایج یا اظهارات آینده در مورد چشم انداز. بیانیه های آینده نگر در این و سایر اطلاعیه های مطبوعاتی شامل بیانیه ها و اطلاعات مربوط به موارد زیر است: برنامه های ساخت و توسعه معدن طلای Montagne d’Or ، از جمله زمان پیش بینی شده آن. برآورده ساختن الزامات اضافی برای احداث معدن طلای Montagne d’Or ، از جمله ارائه و پردازش درخواست های مجوز معدن ، اما نه محدود به آنها. زمان و تصمیم گیری در مورد توسعه صنعت استخراج طلا در گویان فرانسه؛ درآمد حاصل از پروژه اکتشاف طلا Maripa و اهداف و برنامه های اکتشافی مربوط به آن. هدف شرکت برای تبدیل شدن به یک تولید کننده در حال ظهور طلا ؛ دستیابی به یک پروژه طلای مرحله پیشرفته در آمریکای جنوبی از جمله شرایط آن ، برنامه های بعدی ، اهداف برای دستیابی به منافع اضافی و اثرات ناشی از آن ؛ اهداف برای هر پروژه ای که Orea ممکن است بدست آورد ، از جمله اتمام مطالعات امکان سنجی مرتبط. چنین اظهارات آینده نگرانه براساس تعدادی از فاکتورها و مفروضات مهم استوار است و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها یا نتایج صنعت شود ، از نظر پیش بینی شده در چنین آینده ای متفاوت باشد – به دنبال اطلاعات به شما هشدار داده می شود که به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوعاتی اعتماد بیش از حد نداشته باشید. برخی از خطرات شناخته شده و سایر عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده است متفاوت کنند ، در بخشهایی با عنوان “عوامل خطر” در فرم اطلاعات سالانه Orea Mining Corp ، (شرکت Columbus Gold Corp) شرح داده شده است. .) ، موجود در SEDAR تحت Orea (قبلاً) کلمبوس طلا) مشخصات در www.sedar.com. نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. اگر این باورها ، برآوردها و نظرات یا شرایط دیگر تغییر کند ، اوره هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا بازنگری هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه در این بیانیه مطبوعاتی ندارد ، مگر در مواردی که طبق قانون اعمال شده است.

مطلب مرتبط  دانا برای معرفی نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 ، تماس کنفرانس میزبان و پخش وب در تاریخ 30 ژوئیه شرکت کرده است

SOURCE Orea Mining Corp.

لینک های مربوطه

www.columbusgoldcorp.com

پاسخی بگذارید