OSEA در سال 2020 با اجرای زنده برنامه ریزی شده برای سال 2021 به اجرا در می آید

OSEA در سال 2020 با اجرای زنده برنامه ریزی شده برای سال 2021 به اجرا در می آید

سنگاپور، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – Informa Markets امروز اعلام کرد که OSEA – رویداد پرچمدار دوسالانه برای آسیا صنعت نفت و گاز که در تاریخ 24 برگزار می شود – 26 نوامبر 2020، در همان تاریخ ها به یک رویداد کاملاً مجازی تبدیل می شود. این رویداد زنده به سال 2021 منتقل خواهد شد و تاریخ دقیق آن در زمانهای بعدی اعلام خواهد شد. این تغییر در پاسخ به کنترل های مرزی در حال انجام و محدودیت های سفر به دلیل COVID-19 است.

محور ورود به مرحله آنلاین ، OSEA2020 یک نمایشگاه مجازی با غرفه هایی را در اختیار شما قرار می دهد که به غرفه داران امکان شخصی سازی محتوا و ویترین های محصول و شخصی را فراهم می کنند و یک بستر چت برای تعامل زنده بین غرفه داران و خریداران دارند. شرکت کنندگان می توانند از این نمایشگاه به پانل ها و سمینارهای رهبری فکری صنعت منتقل شوند که در طول سه روز رویداد برگزار می شود. پس از آن ، سالن نمایشگاه به یک بازار آنلاین تبدیل می شود که غرفه داران می توانند در طول سال برای کسب و کار هدایت شوند.

شرکت کنندگان در OSEA2020 به عنوان یک رویداد مهم شبکه سازی در صنعت ، می توانند با شرکای تجاری موجود و جدید ارتباط برقرار کرده و جلسات خود را با استفاده از یک پلت فرم مطابق با مشاغل AI تنظیم کنند. آنها پیشنهادات شخصی دریافت می کنند که چه کسی براساس علاقه و مشخصات خود در این رویداد ملاقات کند ، و می توانند جلساتی را در یک اتاق کنفرانس ویدیویی مجازی برگزار کنند.

مطلب مرتبط  گزارش شرکت تأمین صنعتی MSC گزارش خالص ماه مه 2020 فروش خالص و شرکت به نتایج پخش سه ماهه سوم مالی وب راس 2020 را در 8 ژوئیه 2020

علاوه بر این ، کنگره LNGgc آسیا در کنار OSEA2020 قرار خواهد گرفت ، جایی که بیش از 25 بلندگو در یک محیط مجازی بینش های تجاری ، استراتژیک و فنی به اشتراک می گذارند تا مزیت رقابتی و گشودن راه های جدید کسب و کار را داشته باشند.

اماس کارول جدید، رئیس فروش ، انرژی ، آب و برق و منابع ، بازارهای اطلاعاتیسازمان دهنده OSEA گفت: “OSEA در صنعت نفت و گاز در خدمت بوده است آسیا به عنوان یک سکوی اصلی تجارت و محل برگزاری دوسالانه برای متخصصان صنعت برای 44 سال گذشته. همانطور که ما برای حرکت در این شرایط بی سابقه کار می کنیم ، ما همچنان متعهد به خدمت به جامعه خود هستیم و راه حل هایی ارائه می دهیم که ارزش تجارت و بازده سرمایه گذاری را برای همه شرکت کنندگان فراهم می کند. ”

مطلب مرتبط  قدرت ReneSola با تأمین بودجه 12 میلیون دلاری پل آمریکا تأمین می شود

آقای اندرو فوا، مدیر اجرایی ، نمایشگاه ها و همایش ها ، هیئت گردشگری سنگاپور ، گفت: “ما از نزدیک با Informa Markets همکاری کرده ایم تا راهی برای پیشبرد این نمایش پیدا کنیم سنگاپور. ما تصمیمی را که برای تغییر در قالب مجازی برای نمایش امسال گرفته شده است برای اولویت بندی سلامت و ایمنی افراد محلی ، بازدید کنندگان و صنعت می دانیم. ما در این دوره به پشتیبانی کامل خود از بازارهای Informa (بازارهای Informa) ادامه خواهیم داد و به دنبال آن هستیم سنگاپور بازی میزبان رویداد زنده در سال 2021. ”

خانم مرجان لاکت، مدیر توسعه تجارت ، فناوری دریانوردی هلند (NMT) ، برگزارکننده هلند پاویلیون در OSEA2020 ، گفت: “این تصمیم صحیحی است که از سوی برگزار کننده Informa Markets به تعویق افتادن OSEA2020 به عنوان یک رویداد فیزیکی ، با توجه به عدم قطعیت های اقتصادی فعلی ، محدودیت های مسافرتی و اقدامات قرنطینه در سراسر جهان. ما باید با اینها سازگار شویم. “عادی جدید” و تمرکز روی آنچه ممکن است در این اوقات بی سابقه است. منتظر رویداد مجازی در ماه نوامبر سال جاری و خیلی بیشتر به سمت رویداد واقعی “زنده” OSEA در سال 2021 هستیم! ”

مطلب مرتبط  Zoomlion نه خط تولید برتر برای Bauma China 2020 ارائه می دهد

برای اطلاعات بیشتر در مورد OSEA ، به آدرس www.osea-asia.com مراجعه نمایید

درباره بازارهای اطلاعاتی

OSEA توسط Informa Markets ، بخشی از Informa plc سازماندهی شده است. Informa Markets برای تجارت ، نوآوری و رشد بسترهای نرم افزاری برای صنایع و بازارهای خاص ایجاد می کند. ما به شرکت کنندگان در بازارهای جهانی فرصت هایی برای مشارکت ، تجربه و تجارت از طریق نمایشگاه های چهره به چهره ، خدمات دیجیتالی هدفمند و راه حل های داده های عملی ارائه می دهیم. ما خریداران و فروشندگان را با بیش از ده ها قائم جهانی ، از جمله داروسازی ، مواد غذایی ، فناوری پزشکی و زیرساخت ها به هم وصل می کنیم. ما به عنوان شرکت برتر تولیدکننده بازار در جهان ، ما طیف های متنوعی از بازارهای تخصصی را به بازار عرضه می کنیم ، فرصت ها را باز می کنیم و به آنها در رونق 365 روز سال کمک می کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.informamarkets.com مراجعه کنید.

منابع اطلاعاتی منبع

لینک های مربوطه

http://www.informamarkets.com

پاسخی بگذارید