Patriot Environment، LLC Acquires Transwater، Inc.

Patriot Environment، LLC Acquires Transwater، Inc.

شرکت Transwater ، شرکت ارائه دهنده پیشرو راه حل های نظارت بر آب برای نفت و گاز ، معدن ، زباله های جامد و صنایع وابسته است که باعث بهبود عملکرد و محیط زیست می شود. این شرکت برای اندازه گیری ظرفیت باقیمانده آب شیرین و تولید حوضچه های آب پیشگام استفاده از قایق های از راه دور با قابلیت خلبانی بود. این شرکت برای نظارت بر سطح آب ، کیفیت آب و حتی غلظت گازهای H2S مانیتورهای ثابت از راه دور را توسعه داده است.

کودی اسمیتسونرئیس جمهور پاتریوت محیط زیست گفت: “ما بسیار هیجان زده شده ایم که می توانیم بستر Transwater را به مجموعه خدمات محیط زیست” وطن پرست “بیاوریم. با هم بودن به عنوان تیم می توانیم ارزش و مقیاس باورنکردنی را برای صنایعی که در آن کار می کنیم به دست بیاوریم. تیم در Transwater یک خط تغییر محصولات و خدمات ایجاد کرده اند که مطابق آنچه ما کاملاً انجام می دهیم تعریف می کنند. ”

رندی اسمیت، بنیانگذار و رئیس جمهور Transwater اضافه كرد ، “Transwater گروه بزرگی از مشتریانی دارد كه دائماً در تلاش هستند تا از دارایی بحرانی خود در مورد حفظ و حفاظت از آنها اطمینان حاصل كنند. آرامش خاطر مشتریان. ما از رشد مشتری خود مشتاق هستیم و به عنوان بخشی از پاتریوت محیط زیست به توسعه فناوری های نوآورانه ادامه می دهیم. ”

مطلب مرتبط  شرکت XD Plastics China محدود به توافق نامه قطعی ادغام برای انجام معاملات خصوصی می پردازد

بازار اصلی ترانسفر ، نفت و گاز و بویژه شرکتهای اکتشاف و تولید (E&P) است. در چند سال گذشته ، آب به یک دارایی با ارزش و گران قیمت برای تولید کنندگان E&P تبدیل شده است. مجموعه محصولات TransWatch Transwater می تواند مانیتورینگ از راه دور را در زمان واقعی انجام داده و آنالیز شیمیایی از راه دور از این دارایی های با ارزش تازه آب شیرین یا تولید شده را ارائه دهد. Transwater دارای راه حل های ابتکاری ، مقرون به صرفه و با سرعت قابل استفاده در زمینه فناوری آب برای کاهش ریسک و ارائه داده های دقیق است. این محصولات نوآورانه ، فن آوری های نسل بعدی هستند که سازگار با کار با شبکه های تلفن همراه مقرون به صرفه ، کاملاً فشرده یا سیستم های تلفن همراه هستند. این به کاربر اجازه می دهد تا از راه دور ، به داده ها و گزارش های مربوط به تقاضا و همچنین زنگ های تعریف شده توسط کاربر برای سطوح بحرانی یا هشدارهای تغییر شرایط دسترسی پیدا کند. Transwater برای محاسبه و نقشه دارایی های آب خدمات هوایی و بدون سرنشین (پهپاد) را ارائه می دهد. پس از برقراری پایه حجمی ، سیستم های انتقال آب TransWatch و TransWatch می توانند برای نظارت ، در زمان واقعی ، معیارهایی مانند حجم ، PH ، رسانایی ، اکسیژن محلول ، کدورت ، کلریدها ، نیتراتها در سایت H2S و موارد دیگر نصب شوند. آقای اسمیت افزود: “همه این کارها با یک فرآیند نصب نسبتاً آسان شروع می شود که می تواند فقط در چند روز کاری ، به داده های زنده به رایانه شخصی ، رایانه لوحی یا تلفن همراه برسد.”

مطلب مرتبط  منابع مگریس برای دستیابی به دارایی های تالک آمریکای شمالی

درباره Patriot Environment، LLC
با دفاتر در میکر ، اوکلاهما و اودسا ، تگزاس، پاتریوت محیطی پیمانکار ویژه ای است که در درجه اول به نفت و گاز و صنایع زباله جامد در ایالات متحده خدمت می کند. این شرکت مواد ژئوسنتتیک ، مواد كنترل فرسایش ، پوشش اسپری پلی اورتا و سیستم های مهار فلزات ثانویه را برای انواع مختلف برنامه ها فراهم و نصب می كند. Patriot Environment یک پیشرو در صنعت برای تهیه و نصب مواد ژئوسنتتیک است که برای خطوط چاله ها و ضعف ها مورد استفاده قرار می گیرد (زباله های یخ زده ، آب شیرین و آب تولیدی). پاتریوت محیطی ، LLC بخشی از نمونه کارها مربوط به زیست محیطی International، Inc (www.esiliners.com) است. برای اطلاعات بیشتر به https://peliners.com/ مراجعه کنید

مطلب مرتبط  شرکت محلی کانادا نارنجی خلاقیت را برای نگه داشتن کارمندان در طول همه گیری رعایت می کند

درباره Transwater، Inc.
شرکت Transwater ، شرکت ارائه دهنده پیشرو راه حل های مدیریت آب برای نفت و گاز ، معدن ، زباله های جامد و صنایع وابسته است. رویکرد Transwater به راه حل های نظارت منجر به یک راه حل مقرون به صرفه ، مقیاس پذیر و سریع قابل اجرا برای نظارت از راه دور است که توسط مشتری به راحتی قابل دسترسی است. Transwater راه حل های نوآورانه ای را ارائه می دهد که پاسخگوی نیازهای فوری صنایع متعدد است که نیاز به نظارت دقیق و مداوم از منابع آب کنترل شده دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.transwaterinc.com مراجعه کرده و درباره محصولات و خدمات ما در https://www.youtube.com/watch؟v=G3Y5cLpCgsI اطلاعات کسب کنید.

مخاطب: کودی اسمیتسون، 405-808-5900 ، [email protected]

منبع: محیط زیست میهن پرست

لینک های مربوطه

https://peliners.com

پاسخی بگذارید