PBF Energy گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

PBF Energy گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

PARSIPPANY ، N.J.، 15 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت PBF Energy (NYSE: PBF) امروز گزارش از دست دادن سه ماهه اول سال 2020 از عملیات 1،366.8 میلیون دلار در مقایسه با درآمد حاصل از عملیات 364.6 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2019. به استثنای موارد ویژه ، سه ماهه اول سال 2020 از دست دادن عملیات بود 134.0 میلیون دلار در مقایسه با ضرر و زیان ناشی از عملیات از 141.4 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2019. نتایج مالی PBF Energy منعکس کننده ادغام PBF Logistics LP (NYSE: PBFX) است ، یک کارشناسی ارشد با مشارکت محدود که PBF به طور غیر مستقیم صاحب شریک عمومی و تقریباً 48٪ از منافع شریک محدود از سال چهارم است. .

این شرکت سه ماهه اول سال 2020 از دست دادن خالص گزارش کرده است 1،062.5 میلیون دلار و ضرر خالص مربوط به شرکت PBF Energy از 1،065.9 میلیون دلار یا $ (8.93) در هر سهم این با درآمد خالص مقایسه می شود 241.4 میلیون دلار، و درآمد خالص مربوط به PBF Energy Inc. 229.2 میلیون دلار یا 1.89 دلار برای هر سهم برای سه ماهه اول سال 2019. موارد ویژه شامل در سه ماهه اول سال 2020 نتایج ، که باعث کاهش ضرر خالص توسط خالص ، پس از مالیات از دست دادن 933.5 میلیون دلار، یا ۷ 74 ۷۴ دلار هر سهم ، شامل تعدیل موجودی کم هزینه یا بازار (“LCM”) ، تغییر در بدهی توافق نامه قابل دریافت مالیات ، هزینه های خاموش بدهی مربوط به بازخرید 7.00٪ یادداشت های ارشد به دلیل سال 2023 (“2023 ارشد یادداشتها) و تغییر در ارزش منصفانه شرط درآمد حاصل از خرید مارتینز (“ملاحظه احتمالی”). ضرر خالص کاملاً تبدیل شده برای سه ماهه اول سال 2020 ، به استثنای موارد ویژه ، تنظیم شد 143.2 میلیون دلار، یا $ (1.19) به ازای هر سهم به صورت کاملاً مبادله ای ، کاملاً رقیق ، همانطور که در زیر شرح داده شده است ، در مقایسه با تعدیل ضرر خالص کاملاً تبدیل شده 143.0 میلیون دلار یا $ (1.18) برای هر سهم ، برای سه ماهه اول سال 2019.

تام نیمبلیرئیس و مدیر عامل شرکت PBF Energy گفت: “2020 چالش های غیر منتظره و بی سابقه ای را ارائه داده است و PBF با انجام چندین اقدام مهم برای اطمینان از حرکت موفقیت آمیز در بازار فعلی پاسخ داده است. کارمندان ما به راحتی با شرایط کاری جدید تنظیم شده اند و همچنان خدمات اساسی را ارائه می دهند “” آقای نیمبلی ادامه داد: ما در پاسخ به تقاضای نزولی نزدیک مدت و نسلی ، اقدامات کاهش تهاجمی هزینه ها را کاهش دادیم و عملیات عقب نشینی را انجام دادیم. ما اقدامات دیگری برای افزایش منابع سرمایه خود از طریق فروش گیاهان هیدروژن و ارائه موفقیت آمیز در بدهی انجام دادیم. بدین ترتیب اطمینان حاصل می کنیم که منابع لازم برای مدیریت مشاغل خود را از طریق رکودهای احتمالی آینده و فعلی داشته باشیم. ” آقای نیمبلی در پایان گفت: “از آنجا که مناطق بیشتری در سراسر کشور روند بازگشت به کار را آغاز می کنند ، ما هم اکنون شاهد افزایش تقاضای محصول هستیم. ما در این مسیر در یک تقاطع ظریف قرار داریم و PBF همچنان به اجرای عملیات خود در ایمن ، قابل اعتماد و مسئولیت پذیر با محیط زیست است و ما منتظر بازگشت پایدار به کار هستیم. “

نقدینگی و موقعیت مالی
همانطور که از 1 مه سال 2020، پس از تأثیرگذاری بر افراد موفق 1 میلیارد دلار نقدینگی تقریباً در ماه مه ارائه شده بود 2 میلیارد دلار براساس تخمین ما 805.0 میلیون دلار پول نقد ، به استثنای پول نقد در PBF Logistics LP ، و 151.0 میلیون دلار از ظرفیت وام گیرنده اضافی و موجود تحت تسهیلات اعتباری چرخان تحت حمایت دارایی ما. با فرض اینکه قیمت کالاهای فعلی نسبتاً ثابت باقی بماند ، انتظار داریم با افزایش سرمایه در گردش در ماه مه و افزایش نرخ وام تسهیلات اعتباری چرخان ، نقدینگی ما بهبود یابد.

بر 7 مه سال 2020، PBF اعلام کرد که شرکت تابعه غیر مستقیم خود ، PBF Holding Company LLC با موفقیت قیمت گذاری کرد 1.0 میلیارد دلار از 9.25 notes یادداشت های ارشد قدیمی به دلیل سال 2025 در یک پیشنهاد خصوصی. پیشنهاد بسته شد 13 مه سال 2020.

به روزرسانی استراتژیک و چشم انداز
شیوع اخیر بیماری همه گیر COVID-19 و برخی تحولات در بازارهای جهانی نفت تأثیر منفی بر فعالیت اقتصادی و بازرگانی جهانی و بازارهای مالی و همچنین تقاضای جهانی برای فرآورده های نفتی و پتروشیمی دارد. همه گیر COVID-19 و پاسخهای مربوط به دولت نیز منجر به ایجاد اختلال در فعالیتهای اقتصادی و عملیاتی از جمله تعطیلی مشاغل ، اختلال در زنجیره تأمین ، محدودیت مسافرتی ، سفارشات در خانه و محدودیت در دسترس بودن نیروهای کار شده و منجر به تقاضای قابل توجهی کمتر شده است. برای محصولات نفتی تصفیه شده

ما به طور جدی به تأثیرات این موارد در تجارت ما پاسخ می دهیم. در اواخر ماه مارس و اوایل اوایل آوریل 2020ما در پاسخ به کاهش تقاضا برای محصولات ما ، میزان نفت خام فرآوری شده در پالایشگاه های خود را کاهش دادیم و واحد های مختلفی را در برخی از پالایشگاه های خود بطور موقت خالی کردیم تا با توجه به شرایط حاکم بر بازار ، تولید خود را بهینه کنیم.

که در مارس 2020ما تلاشهای اولیه کاهش هزینه را اعلام کردیم که باید منجر به کاهش هزینه های عملیاتی ما در سال 2020 شود 125 میلیون دلار. ما متعاقباً کاهش های اضافی را شناسایی کرده ایم و در حال حاضر تخمین می زنیم که تقریباً در کل کاهش یابد 140 میلیون دلار در بودجه هزینه های عملیاتی ما در سال 2020. علاوه بر این ، ما در حال حاضر پالایشگاه های خود را با حداقل نرخ بهره می بریم ، یعنی کاهش توان تقریبا 30٪ در مقابل انتظارات قبلی ما. با توسعه شرایط بازار و چشم انداز تقاضا روشن تر می شود ، ما در پاسخ به تنظیم عملکردهای خود ، بصورت منطقه ای و در کل ادامه خواهیم داد. ما پیش بینی می کنیم که توان عملیاتی نزدیک به 650،000 تا 750،000 بشکه در هر محدوده برای سیستم پالایش ما باشد.

ما علاوه بر مراحل فوق در رابطه با عملیات خود ، اقدامات زیر را انجام می دهیم ، که برخی از آنها قبلاً اعلام شده بود مارس 2020:

  • اقدامات احتیاطی برای حفظ سلامت و امنیت کارمندان از جمله مسافت اجتماعی ، تجهیزات اضافی محافظ شخصی و پاکسازی تسهیلات افزایش یافته است. ما به دلیل شیوع COVID-19 مجبور نشده ایم که به طور موقت هیچ یک از پالایشگاه های خود را تعطیل کنیم.
  • هزینه های سرمایه گذاری برنامه ریزی شده 2020 را در کل بیش از کاهش داد 350 میلیون دلار، افزایش از ابتدا اعلام شده ما 240 میلیون دلار کاهش این تخمین درمجموع تقریباً 50٪ از بودجه قبلی ما در سال 2020 است. در اوایل سه ماهه دوم ، PBF تنها فعالیت مهم چرخشی خود را برای سال 2020 در پالایشگاه تولدو به پایان رساند. ما قصد داریم تمام تعهدات مورد نیاز سرمایه ایمنی ، زیست محیطی و نظارتی را برآورده کنیم ، در حالی که همچنان به بررسی فرصتهای بیشتر برای به حداقل رساندن الزامات هزینه های سرمایه نزدیک خود می پردازیم.
  • هزینه های سربار شرکت را بیش از حد کاهش داد 20 میلیون دلار سالانه عمدتاً از طریق کاهش حقوق؛
  • سود سه ماهه PBF Energy به حالت تعلیق درآمده است 0.30 دلار پیش بینی می شود هر سهام تقریباً حفظ شود 35 میلیون دلار هر سه ماه پول نقد و
  • ارزیابی سایر نقدینگی و گزینه های بهینه سازی جریان نقدی.

فروش گیاهان هیدروژن
بر 17 آوریل 2020، ما برای فروش پنج کارخانه هیدروژن به محصولات هوایی و مواد شیمیایی ، شرکت برای درآمد ناخالص پول بسته شد 530.0 میلیون دلار. ما با توجه به آرایش های مشابه موجود در سراسر سیستم پالایش ما ، هیدروژن را با شرایطی خارج از خانه انجام خواهیم داد.

خرید پالایشگاه مارتینز
بر 1 فوریه 2020، PBF کسب 157،000 بشکه در روز پالایشگاه مارتینز و دارایی های لجستیک مربوط به آن را از قبل اعلام کرد و از Equilon Enterprises LLC d / b / a Shell Oil Products US استفاده کرد. با افزودن مارتینز ، ظرفیت توان PBF در حال حاضر بیش از 1 میلیون بشکه در روز و پیچیدگی ترکیبی نلسون ما به 12.8 افزایش یافته است.

نتایج کاملاً تبدیل شده تنظیم شده
نتایج کاملاً تبدیل شده ، مبادله کلیه واحدهای PBF Energy LLC ، سری A و اوراق بهادار رقیق شده به سهام شرکت PBF Energy Inc. کلاس A سهام مشترک را به صورت یک به یک ، و در نتیجه حذف بهره غیر کنترل کننده و یک تعدیل مربوط به تأمین مالیات شرکت.

اقدامات غیر GAAP
این نسخه درآمدی ، و بحث در طول کنفرانس مدیریت ، ممکن است اشاراتی به اقدامات غیر GAAP (اصول حسابداری پذیرفته شده کلی) شامل تعدیل درآمد خالص کاملاً تبدیل شده ، درآمد خالص کاملاً تبدیل شده تعدیل شده به استثنای موارد ویژه ، تنظیم خالص کاملاً تبدیل شده باشد درآمد هر سهم کاملاً رد و بدل شده ، کاملاً رقیق ، درآمد حاصل از عملیات به استثنای اقلام ویژه ، حاشیه پالایش ناخالص ، حاشیه پالایش ناخالص به استثنای موارد ویژه ، حاشیه پالایش ناخالص برای هر بشکه توان ، EBITDA (سود قبل از بهره ، مالیات بر درآمد ، استهلاک و استهلاک) ، EBITDA به استثنای موارد ویژه و تنظیم شده EBITDA. PBF معتقد است اقدامات مالی غیر GAAP اطلاعات مفیدی در مورد عملکرد عملیاتی و نتایج مالی آن ارائه می دهد. با این حال ، این اقدامات محدودیتهای مهمی به عنوان ابزار تحلیلی دارند و نباید در انزوا مورد بررسی قرار گیرند یا به عنوان گزینه های جایگزین برای اقدامات مالی GAAP قابل مقایسه یا برتر باشند. اقدامات مالی غیر GAAP PBF همچنین ممکن است با اقدامات مشابه با استفاده از سایر شرکتها متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات غیر GAAP استفاده شده در این نسخه و آشتی با اقدامات GAAP که مستقیماً قابل مقایسه هستند ، به جداول و پاورقی های همراه در این نسخه مراجعه کنید.

اطلاعات تماس کنفرانس
مدیریت ارشد PBF Energy میزبان یک کنفرانس و پخش وب در رابطه با نتایج سه ماهه و سایر امور تجاری در روز جمعه ، 15 مه 2020 ، در 8:30 بامداد ET. این تماس در حال پخش است و می توانید به وب سایت PBF Energy ، http://www.pbfenergy.com دسترسی پیدا کنید. همچنین با تماس با شماره گیری (866) 342-8591 یا (203) 518-9713 ، شناسه کنفرانس: PBFQ120 می توانید از طریق تماس بگیرید. پخش صوتی دو ساعت پس از پایان تماس از طریق شبکه قابل دسترسی خواهد بود 29 مه سال 2020، با شماره گیری (800) 839-3607 یا (402) 220-2970.

مطلب مرتبط  قدرت ReneSola با تأمین بودجه 12 میلیون دلاری پل آمریکا تأمین می شود

بیانیه های رو به جلو
بیانیه های موجود در این بیانیه مطبوعاتی مربوط به برنامه های آینده ، نتایج ، عملکرد ، انتظارات ، دستاوردها و مانند اینها “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. این بیانیه های آینده نگر شامل ناشناخته و ناشناخته هستند خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل ، بسیاری از آنها ممکن است فراتر از کنترل شرکت باشند ، که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه های آینده نگر متفاوت باشند. عوامل و عدم قطعیت هایی که ممکن است نتایج واقعی را متفاوت سازند شامل می شوند ، اما محدود به خطرات فاش شده در پرونده های شرکت با SEC نیستند ، همچنین خطرات فاش شده در پرونده های PBF Logistics LP’s SEC و هرگونه تأثیر PBF Logistics LP بر روی شرکت ممکن است باشد. اعتبار اعتبار ، هزینه صندوق ها ، کارمندان ، مشتری و فروشندگان؛ ریسک مربوط به بازارهای بورس اوراق بهادار خطرات مرتبط با خریداری اخیر پالایشگاه مارتینز و دارایی های لجستیک مرتبط؛ مدت و شدت بیماری همه گیر COVID-19 و تحولات خاص در بازارهای جهانی نفت و تأثیر آنها بر شرایط کلان اقتصادی جهانی؛ و تأثیر شرایط نامطلوب بازار مؤثر بر شرکت ، تحولات غیرقابل پیش بینی ، مصوبات نظارتی ، تغییر در قوانین و رویدادهای دیگر که بر شرکت تأثیر منفی می گذارد. همه اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ این تاریخ صحبت می کنند. شركت هيچگونه تعهدي براي تجديدنظر يا به روز كردن اظهارات آينده نگر ندارد مگر آنكه طبق قانون قابل اجرا باشد.

درباره شرکت انرژی PBF
شرکت PBF Energy (NYSE: PBF) یکی از بزرگترین پالایشگاه های مستقل در کشور است آمریکای شمالی، از طریق شرکت های تابعه ، پالایشگاه های نفت و امکانات مرتبط با آن فعالیت می کند کالیفرنیا، دلاور، لوئیزیانا، نیوجرسی و اوهایو. مأموریت ما این است که امکانات خود را به صورت ایمن ، قابل اعتماد و با مسئولیت پذیری در برابر محیط زیست به کار گیریم ، کارکنان را در محل کار ایمن و با ارزش ارائه دهیم ، به یک تأثیر مثبت در جوامعی که کار می کنیم ، تبدیل شویم و بازده برتر را به سرمایه گذاران خود ارائه دهیم.

شرکت PBF Energy نیز در حال حاضر به طور غیر مستقیم صاحب شریک عمومی و تقریباً 48٪ از مشارکت محدود PBF Logistics LP (NYSE: PBFX) است.

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

جداول کسب درآمد

اظهارات متداول كنترل اقدامات

(ناشناخته ، در میلیون ها ، به جز داده های اشتراک و هر سهم)سه ماه به پایان رسید


31 مارس


سال 2020


2019

درآمد

5،277.5 دلار


$ 5،216.2

هزینه و هزینه:
هزینه محصولات و سایر موارد

5،963.3


4،209.2

هزینه های عملیاتی (به استثنای هزینه استهلاک و استهلاک آنطور که منعکس شده است)
زیر)

531.7


479.0

هزینه استهلاک و استهلاک

116.7


103.0

هزینه فروش

6،611.7


4،791.2

هزینه های عمومی و اداری (به استثنای استهلاک و استهلاک)
هزینه به شرح زیر)

82.5


57.6

هزینه استهلاک و استهلاک

2.9


2.8

تغییر در ارزش منصفانه در نظر گرفتن مشروط

(52.8)


کل هزینه و هزینه

6،644.3


4،851.6

درآمد (ضرر) ناشی از عملیات

(1،366.8)


364.6

سایر درآمد (هزینه):
هزینه بهره ، خالص

(49.2)


(39.5)

تغییر در بدهی توافق نامه قابل دریافت مالیات

(11.6)


تغییر در ارزش منصفانه تعهدات کاتالیزور

11.7


(3.1)

هزینه های خاموش بدهی

(22.2)


سایر مؤلفه های غیر خدماتی هزینه سود دوره ای خالص

1.0


(0.1)

درآمد (ضرر) قبل از مالیات بر درآمد

(1،437.1)


321.9

هزینه مالیات بر درآمد (سود)

(374.6)


80.5

درآمد خالص (ضرر)

(1،062.5)


241.4

کمتر: درآمد خالص مربوط به منافع کنترل نشده

3.4


12.2

درآمد خالص (ضرر) مربوط به سهامداران PBF Energy Inc.

دلار (1،065.9)


229.2 دلار

درآمد خالص (ضرر) موجود در سهام A کلاس مشترک برای هر سهم:
پایه ای

$ (8.93)


1.91 دلار

رقیق

$ (8.93)


1.89 دلار

سهام متوسط ​​وزنی متوسط ​​و بی ارزش

119،380،210


119،880،915

سهام متوسط ​​وزنی متوسط ​​و قابل رقیق است

119،380،210


122،175،744

سود سهام در هر سهم مشترک

$ –


0.30 دلار

درآمد خالص کاملاً تبدیل شده (ضرر) و خالص کاملاً تبدیل شده را تنظیم کنید
درآمد (ضرر) برای هر سهام کاملاً رد و بدل شده ، کاملاً رقیق شده (تبصره 1):
درآمد خالص کاملاً تبدیل شده (ضرر) تنظیم شده

$ (1،076.7)


231.4 دلار

درآمد خالص کاملاً تبدیل شده (زیان) برای هر سهم کاملاً رد و بدل شده ، کاملاً رقیق شده تنظیم شده است

$ (8.93)


1.89 دلار

سهام کاملاً تبدیل شده قابل تنظیم – رقیق شده (تبصره 6)

120،589،008


122،175،744


جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

هماهنگی خبرهای گزارش شده تحت ایالات متحده GAAP

(ناشناخته ، در میلیون ها ، به جز داده های اشتراک و هر سهم)


برقراری ارتباط درآمدهای خالص (گمشده) برای تعدیل کامل
دريافت خالص (گمشده) خالص و كاملاً محتواي تطبيقي
موارد خاص (از دست دادن) ویژگی های ویژه (تبصره 1)


سه ماه به پایان رسید


31 مارس


سال 2020


2019

درآمد خالص (ضرر) مربوط به سهامداران PBF Energy Inc.


$

(1،065.9)$

229.2کمتر:

درآمد اختصاص یافته به اوراق بهادار شرکت کننده


0.10.1


درآمد (ضرر) در دسترس سهامداران PBF Energy Inc. – اساسی


(1،066.0)229.1اضافه کردن:

درآمد خالص (زیان) ناشی از بهره غیر کنترل (تبصره 2)


(14.6)3.1کمتر:

مزایای مالیات بر درآمد (هزینه) (تبصره 3)


3.9(0.8)


درآمد خالص کاملاً تبدیل شده (ضرر) تنظیم شده


$

(1،076.7)$

231.4موارد ویژه (تبصره 4):


اضافه کردن:

تنظیم موجودی LCM غیر نقدی


1،285.6(506.0)اضافه کردن:

تغییر در بدهی توافق نامه قابل دریافت مالیات


11.6

اضافه کردن:

هزینه های خاموش بدهی


22.2

اضافه کردن:

تغییر در ارزش منصفانه در نظر گرفتن مشروط


(52.8)

کمتر:

بازپرداخت مالیات بر درآمد بر روی موارد ویژه (تبصره 3)


(333.1)131.6


درآمد خالص (زیان) کاملاً تبدیل شده به استثنای موارد ویژه را تنظیم کنید


$

(143.2)$

(143.0)سهام متوسط ​​وزنی معادل PBF Energy Inc.


119،380،210119،880،915


تبدیل واحدهای PBF LLC سری A (تبصره 5)


1،208،7981،206،325


معادل سهام مشترک (تبصره 6)
1،088،504


سهام کاملاً تبدیل شده برجسته – رقیق شده است


120،589،008122،175،744درآمد خالص کاملاً تبدیل شده (ضرر) برای هر سهام کاملاً رد و بدل شده ، کاملاً رقیق شده تنظیم شده است
برجسته (تبصره 6)


$

(8.93)$

1.89درآمد خالص کاملاً تبدیل شده (ضرر) به استثنای موارد خاص به طور کامل تنظیم شده است
مبادله سهام کاملاً رقیق برجسته (تبصره 4 ، 6)


$

(1.19)$

(1.18)
سه ماه به پایان رسید

ارتباط با درآمد (از دست دادن) از اقدامات انجام شده براي ورود
(گم شدن) از عملکردهای ویژه ویژگی های خاص


31 مارس


سال 2020


2019

درآمد (ضرر) ناشی از عملیات


$

(1،366.8)$

364.6موارد ویژه (تبصره 4):


اضافه کردن:

تنظیم موجودی LCM غیر نقدی


1،285.6(506.0)اضافه کردن:

تغییر در ارزش منصفانه در نظر گرفتن مشروط


(52.8)
درآمد (ضرر) از عملیات به استثنای موارد ویژه


$

(134.0)$

(141.4)جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

هماهنگی خبرهای گزارش شده تحت ایالات متحده GAAP

ارتباطات EBITDA (تبصره 7)

(ناشناخته ، در میلیون ها نفر)


سه ماه به پایان رسید31 مارس

ارتباط با درآمد خالص (از دست دادن) به EBITDA و EBITDA
موارد خاص


سال 2020


2019
درآمد خالص (ضرر)


$

(1،062.5)$

241.4


اضافه کردن: هزینه استهلاک و استهلاک


119.6105.8


اضافه کردن: هزینه بهره ، خالص


49.239.5


اضافه کنید: هزینه مالیات بر درآمد (سود)


(374.6)80.5


EBITDA$

(1،268.3)$

467.2


موارد ویژه (تبصره 4):

اضافه کردن: تنظیم موجودی LCM غیر نقدی


1،285.6(506.0)


اضافه کنید: تغییر در بدهی توافق نامه قابل دریافت مالیات


11.6
اضافه کنید: هزینه های خاموش بدهی


22.2
اضافه کردن: تغییر در ارزش منصفانه در نظر گرفتن مشروط


(52.8)
EBITDA به استثنای موارد خاص


$

(1.7)$

(38.8)

سه ماه به پایان رسید

31 مارس

همبستگی EBITDA در تنظیم EBITDA


سال 2020


2019EBITDA


$

(1،268.3)$

467.2


اضافه کنید: غرامت مبتنی بر سهام


9.68.0


اضافه کنید: تغییر غیر نقدی خالص در ارزش منصفانه تعهدات کاتالیزور


(11.7)3.1


اضافه کنید: تغییر غیر نقدی خالص در ارزش منصفانه در نظر گرفتن مشروط (تبصره 4)


(52.8)
اضافه کردن: تنظیم موجودی LCM غیر نقدی (تبصره 4)


1،285.6(506.0)


اضافه کردن: تغییر بدهی توافق نامه قابل دریافت مالیات (تبصره 4)


11.6
اضافه کنید: هزینه های خاموش بدهی (تبصره 4)


22.2
تنظیم EBITDA$

(3.8)$

(27.7)
جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

جداول کسب درآمد

تاریخچه تراز موازنه ثابت

(ناشناخته ، در میلیون ها نفر)


31 مارس


31 دسامبر


سال 2020


2019

ترازنامه:


پول نقد و معادل

$

722.1$

814.9موجودی ها

986.52،122.2کل دارایی

9،134.19،132.4کل بدهی

3،546.12،064.9
مجموع حقوق صاحبان سهام

2،479.53،585.5حقوق صاحبان سهام به استثنای موارد ویژه (تبصره 4 ، 13)

$

3،503.3$

3،675.8نسبت بدهی به کل سرمایه (تبصره 13)

59

٪


37

٪


نسبت بدهی به سرمایه به استثنای موارد ویژه (تبصره 13)

50

٪


36

٪


نسبت بدهی خالص به سرمایه (تبصره 13)

53

٪


26

٪


نسبت بدهی خالص به سرمایه به استثنای موارد ویژه (تبصره 13)

45

٪


25

٪بیانیه مختصر داده های نقدی جریان

(ناشناخته ، در میلیون ها نفر)


سه ماه به پایان رسید 31 مارس ،


سال 2020


2019

جریان نقدی مورد استفاده در فعالیتهای عملیاتی

$

(235.8)$

(149.9)


جریان نقدی که در فعالیتهای سرمایه گذاری استفاده می شود

(1،315.2)(260.6)


جریان نقدی تأمین شده توسط فعالیتهای تأمین مالی

1،458.2231.5


کاهش خالص نقدی و معادل نقدی

(92.8)(179.0)


نقدی و معادل نقدی ، آغاز دوره

814.9597.3


نقدی و معادل نقدی ، پایان دوره

$

722.1$

418.3


جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

جداول کسب درآمد

مشاوره اطلاعات مالی (یادداشت 8)

(ناشناخته ، در میلیون ها نفر)
سه ماه به تاریخ 31 مارس 2020 پایان یافت


پالایش


لجستیک


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


حذف ها


تلفیقی
جمع

درآمد

$

5،260.0$

93.0$$

(75.5)$

5،277.5


هزینه استهلاک و استهلاک

105.411.32.9

119.6


درآمد (ضرر) ناشی از عملیات

(1،386.4)47.7(28.1)

(1،366.8)


هزینه بهره ، خالص

0.812.835.6

49.2


مخارج سرمایه (تبصره 14)

1،304.16.15.0

1،315.2سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2019


پالایش


لجستیک


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


حذف ها


تلفیقی
جمع

درآمد

$

5،208.7$

78.8$$

(71.3)$

5،216.2


هزینه استهلاک و استهلاک

94.38.72.8

105.8


درآمد (ضرر) از عملیات (تبصره 15 ،
16)

389.534.2(54.4)(4.7)364.6


هزینه بهره ، خالص

0.512.126.9

39.5


مخارج سرمایه

247.111.22.3

260.6

تعادل در 31 مارس 2020


پالایش


لجستیک


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


حذف ها


تلفیقی
جمع

کل دارایی

$

7،746.3$

1،088.7$

386.2$

(87.1)$

9،134.1

تعادل در 31 دسامبر 2019


پالایش


لجستیک


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


حذف ها


تلفیقی
جمع

کل دارایی

$

8،154.8$

973.0$

52.7$

(48.1)$

9،132.4
جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

جداول کسب درآمد

شاخص های بازار و اطلاعات کلیدی عملکرد

(ناظر)


سه ماه به پایان رسید


31 مارس

شاخص های بازار (دلار در هر بشکه) (تبصره 9)

سال 2020


2019

تاریخ نفت خام برنت

$

49.70$

63.26


نفت خام West Texas Intermediate (WTI)

$

45.56$

54.87


نفت خام سبک لوئیزیانا شیرین (LLS)

$

47.81$

62.38


نفت خام آلاسکا شمالی (ANS) نفت خام

$

51.07$

64.39


Spreads Crack:
تاریخ برنت (NYH) 2-1-1

$

9.96$

9.85


WTI (شیکاگو) 4-3-1

$

7.37$

12.33


LLS (ساحل خلیج فارس) 2-1-1

$

10.42$

9.89


ANS (West Coast-LA) 4-3-1

$

13.36$

13.54


ANS (West Coast-SF) 3-2-1

$

9.65$

11.14


دیفرانسیل نفت خام:
تاریخ برنت (خارجی) WTI کمتر

$

4.14$

8.39


تاریخ برنت کمتر مایا (سنگین ، ترش)

$

8.87$

4.50


تاریخ برنت WTS کمتر (ترش)

$

4.70$

9.55


تاریخ برنت کمتر ASCI (ترش)

$

4.29$

2.35


WTI WCS کمتر (سنگین ، ترش)

$

16.85$

9.96


WTI کمتر Bakken (سبک ، شیرین)

$

3.46$

(0.25)


WTI کمتر Syncrude (سبک ، شیرین)

$

1.80$

(0.04)


WTI LLS کمتر (سبک ، شیرین)

$

(2.25)$

(7.51)


WTI ANS کمتر (سبک ، شیرین)

$

(5.51)$

(9.52)


گاز طبیعی (دلار در هر MMBTU)

$

1.87$

2.87اطلاعات کلیدی عملکرد
تولید (بشکه در روز (هزار بشکه در روز))

867.0737.7


توان تولید نفت خام و خوراک اولیه (هزار بشکه در هزار)

852.9743.1


کل میزان تولید نفت خام و منابع اولیه خوراک (میلیون ها بشکه)

77.666.9


ترکیب ناخالص ناخالص در هر بشکه توان

$

(17.19)$

6.35


حاشیه پالایش ناخالص ، به استثنای موارد خاص ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 4 ، تبصره 10)

$

6.60$

6.38


هزینه عملیاتی پالایشگاه ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 11)

$

6.54$

6.78


نفت خام و خوراک (٪ از توان کل) (تبصره 12)
سنگین

44

٪


32

٪

متوسط

23

٪


32

٪

سبک

19

٪


24

٪

خوراک و مخلوط های دیگر

14

٪


12

٪

توان کل

100

٪


100

٪

بازده (٪ از توان كل)
مخلوط بنزین و بنزین

51

٪


46

٪

تقسیم و مخلوط مخلوط

32

٪


32

٪

لوب ها

1

٪


1

٪

مواد شیمیایی

1

٪


2

٪

دیگر

17

٪


18

٪

عملکرد کل

102

٪


99

٪


جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

جداول کسب درآمد

اطلاعات عملیاتی اضافی

(ناظر)سه ماه به پایان رسید


31 مارس


سال 2020


2019

اطلاعات عملیاتی تکمیلی – ساحل شرقی (شهر دلاور و پالسبورو)
تولید (هزار بشکه در هزار)

327.8299.7


توان تولید نفت خام و خوراک اولیه (هزار بشکه در هزار)

329.3305.0


کل میزان تولید نفت خام و منابع اولیه خوراک (میلیون ها بشکه)

30.027.5


حاشیه ناخالص هر بشکه توان

$

(13.61)$

1.16


حاشیه پالایش ناخالص ، به استثنای موارد خاص ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 4 ، تبصره 10)

$

6.92$

3.35


هزینه عملیاتی پالایشگاه ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 11)

$

5.71$

6.37


نفت خام و مواد اولیه (٪ از توان كل) (تبصره 12):
سنگین

27

٪


25

٪

متوسط

27

٪


52

٪

سبک

28

٪


4

٪

خوراک و مخلوط های دیگر

18

٪


19

٪

توان کل

100

٪


100

٪

بازده (٪ از توان كل):
مخلوط بنزین و بنزین

46

٪


43

٪

تقسیم و مخلوط مخلوط

36

٪


31

٪

لوب ها

2

٪


3

٪

مواد شیمیایی

1

٪


1

٪

دیگر

15

٪


20

٪

عملکرد کل

100

٪


98

٪

اطلاعات عملیاتی تکمیلی – میانه قاره (تولدو)
تولید (هزار بشکه در هزار)

91.0150.2


توان تولید نفت خام و خوراک اولیه (هزار بشکه در هزار)

90.1148.0


کل میزان تولید نفت خام و منابع اولیه خوراک (میلیون ها بشکه)

8.213.3


حاشیه ناخالص هر بشکه توان

$

(44.23)$

15.22


حاشیه پالایش ناخالص ، به استثنای موارد خاص ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 4 ، تبصره 10)

$

1.16$

12.28


هزینه عملیاتی پالایشگاه ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 11)

$

8.38$

5.55


نفت خام و مواد اولیه (٪ از توان كل) (تبصره 12):
متوسط

39

٪


29

٪

سبک

59

٪


70

٪

سایر مواد خوراکی و مخلوط ها

2

٪


1

٪

توان کل

100

٪


100

٪

بازده (٪ از توان كل):
مخلوط بنزین و بنزین

45

٪


53

٪

تقسیم و مخلوط مخلوط

30

٪


36

٪

مواد شیمیایی

2

٪


6

٪

دیگر

24

٪


6

٪

عملکرد کل

101

٪


101

٪

جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF ENERGY INC. و خرده فروشی ها

جداول کسب درآمد

اطلاعات عملیاتی اضافی

(ناظر)سه ماه به پایان رسید


31 مارس


سال 2020


2019

اطلاعات عملیاتی تکمیلی – ساحل خلیج فارس (کلمت)
تولید (هزار بشکه در هزار)

179.4165.0


توان تولید نفت خام و خوراک اولیه (هزار بشکه در هزار)

174.5164.6


کل میزان تولید نفت خام و منابع اولیه خوراک (میلیون ها بشکه)

15.914.8


حاشیه ناخالص هر بشکه توان

$

(9.93)$

4.48


حاشیه پالایش ناخالص ، به استثنای موارد خاص ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 4 ، تبصره 10)

$

8.07$

3.33


هزینه عملیاتی پالایشگاه ، به ازاء هر بشکه توان (یادداشت 11)

$

4.67$

5.89


نفت خام و مواد اولیه (٪ از توان كل) (تبصره 12):
سنگین

41

٪


34

٪

متوسط

30

٪


16

٪

سبک

13

٪


37

٪

سایر مواد خوراکی و مخلوط ها

16

٪


13

٪

توان کل

100

٪


100

٪

بازده (٪ از توان كل):
مخلوط بنزین و بنزین

45

٪


40

٪

تقسیم و مخلوط مخلوط

33

٪


35

٪

مواد شیمیایی

2

٪


2

٪

دیگر

23

٪


23

٪

عملکرد کل

103

٪


100

٪

Supplemental Operating Information – West Coast (Torrance and Martinez)
Production (bpd in thousands)

268.8122.8


Crude oil and feedstocks throughput (bpd in thousands)

259.0125.5


Total crude oil and feedstocks throughput (millions of barrels)

23.511.3


Gross margin per barrel of throughput

$

(19.43)$

7.42


Gross refining margin, excluding special items, per barrel of throughput (Note 4, Note 10)

$

7.09$

10.76


Refinery operating expense, per barrel of throughput (Note 11)

$

8.21$

10.40


Crude and feedstocks (% of total throughput) (Note 12):
سنگین

81

٪


82

٪

Medium

7

٪


8

٪

Other feedstocks and blends

12

٪


10

٪

Total throughput

100

٪


100

٪

Yield (% of total throughput):
Gasoline and gasoline blendstocks

62

٪


51

٪

Distillates and distillate blendstocks

27

٪


24

٪

Other

15

٪


23

٪

Total yield

104

٪


98

٪

See Footnotes to Earnings Release Tables

PBF ENERGY INC. AND SUBSIDIARIES

RECONCILIATION OF AMOUNTS REPORTED UNDER U.S. GAAP

GROSS REFINING MARGIN / GROSS REFINING MARGIN PER BARREL OF THROUGHPUT (Note 10)

(Unaudited, in millions, except per barrel amounts)


سه ماه به پایان رسید


سه ماه به پایان رسید
31 مارس 2020


31 مارس 2019

RECONCILIATION OF CONSOLIDATED GROSS
MARGIN TO GROSS REFINING MARGIN AND
GROSS REFINING MARGIN EXCLUDING SPECIAL
ITEMS

$


per barrel
از

throughput


$


per barrel
از

throughput

Calculation of consolidated gross margin:
Revenues

$

5,277.5$

68.00$

5,216.2$

77.99


Less: Cost of sales

6,611.785.194,791.271.64


Consolidated gross margin

$

(1,334.2)$

(17.19)$

425.0$

6.35


Reconciliation of consolidated gross margin to gross
refining margin:
Consolidated gross margin

$

(1,334.2)$

(17.19)$

425.0$

6.35Add: PBFX operating expense

29.60.3829.90.45Add: PBFX depreciation expense

11.30.158.70.13Less: Revenues of PBFX

(93.0)(1.20)(78.8)(1.18)Add: Refinery operating expense

507.56.54453.46.78Add: Refinery depreciation expense

105.41.3694.31.41


Gross refining margin

$

(773.4)$

(9.96)$

932.5$

13.94


Special Items (Note 4):

Add: Non-cash LCM inventory adjustment

1,285.616.56(506.0)(7.56)


Gross refining margin excluding special items

$

512.2$

6.60$

426.5$

6.38
See Footnotes to Earnings Release Tables

PBF ENERGY INC. AND SUBSIDIARIES

EARNINGS RELEASE TABLES

FOOTNOTES TO EARNINGS RELEASE TABLES


(1) Adjusted fully-converted information is presented in this table as management believes that these Non-GAAP measures, when presented in conjunction with comparable GAAP measures, are useful to investors to compare our results across the periods presented and facilitates an understanding of our operating results. We also use these measures to evaluate our operating performance. These measures should not be considered a substitute for, or superior to, measures of financial performance prepared in accordance with GAAP. The differences between adjusted fully-converted and GAAP results are explained in footnotes 2 through 6.
(2) Represents the elimination of the noncontrolling interest associated with the ownership by the members of PBF Energy Company LLC (“PBF LLC”) other than PBF Energy Inc., as if such members had fully exchanged their PBF LLC Series A Units for shares of PBF Energy’s Class A common stock.
(3) Represents an adjustment to reflect PBF Energy’s estimated annualized statutory corporate tax rate of approximately 26.3% and 26.0% for the 2020 and 2019 periods, respectively, applied to net income (loss) attributable to noncontrolling interest for all periods presented. The adjustment assumes the full exchange of existing PBF LLC Series A Units as described in footnote 2.
(4) The Non-GAAP measures presented include adjusted fully-converted net income (loss) excluding special items, income (loss) from operations excluding special items, EBITDA excluding special items and gross refining margin excluding special items. Special items for the periods presented relate to LCM inventory adjustments, changes in the Tax Receivable Agreement liability, debt extinguishment costs and change in the fair value of contingent consideration, all as discussed further below. Additionally, the cumulative effects of all current and prior period special items on equity are shown in footnote 13.

Although we believe that Non-GAAP financial measures excluding the impact of special items provide useful supplemental information to investors regarding the results and performance of our business and allow for useful period-over-period comparisons, such Non-GAAP measures should only be considered as a supplement to, and not as a substitute for, or superior to, the financial measures prepared in accordance with GAAP.

Special Items:

LCM inventory adjustment – LCM is a GAAP requirement related to inventory valuation that mandates inventory to be stated at the lower of cost or market. Our inventories are stated at the lower of cost or market. Cost is determined using last-in, first-out (“LIFO”) inventory valuation methodology, in which the most recently incurred costs are charged to cost of sales and inventories are valued at base layer acquisition costs. Market is determined based on an assessment of the current estimated replacement cost and net realizable selling price of the inventory. In periods where the market price of our inventory declines substantially, cost values of inventory may exceed market values. In such instances, we record an adjustment to write down the value of inventory to market value in accordance with GAAP. In subsequent periods, the value of inventory is reassessed and an LCM inventory adjustment is recorded to reflect the net change in the LCM inventory reserve between the prior period and the current period.
The following table includes the LCM inventory reserve as of each date presented (in millions):


سال 2020


2019

January 1,
$

401.6$

651.8


31 مارس
1,687.2145.8

The following table includes the corresponding impact of changes in the LCM inventory reserve on income (loss) from operations and net income (loss) for the periods presented (in millions):


سه ماه به پایان رسید 31 مارس ،


سال 2020


2019

Net LCM inventory adjustment (charge) benefit in income (loss) from
operations


$

(1,285.6)$

506.0


Net LCM inventory adjustment (charge) benefit in net income (loss)


(947.5)374.4

Debt Extinguishment Costs – During the three months ended March 31, 2020, we recorded pre-tax debt extinguishment costs of $22.2 million related to the redemption of the 2023 Senior Notes. These nonrecurring charges increased net loss by $16.4 million for the three months ended March 31, 2020. There were no such costs in the three months ended March 31, 2019.
Change in Tax Receivable Agreement liability – During the three months ended March 31, 2020 we recorded a change in the Tax Receivable Agreement liability that increased loss before income taxes and net loss by $11.6 million and $8.5 million, respectively. The changes in the Tax Receivable Agreement liability reflect charges or benefits attributable to changes in our obligation under the Tax Receivable Agreement due to factors out of our control, such as changes in tax rates. There was no change in the Tax Receivable Agreement liability during the three months ended March 31, 2019.
Change in fair value of Contingent Consideration – During the three months ended March 31, 2020 we recorded a change in the fair value of the contingent consideration primarily related to the change in our estimated earn-out liability associated with the Martinez Acquisition, which offset loss before income taxes and net loss by $52.8 million and $38.9 million, respectively.


(5) Represents an adjustment to weighted-average diluted shares outstanding to assume the full exchange of existing PBF LLC Series A Units as described in footnote 2 above.


(6) Represents weighted-average diluted shares outstanding assuming the conversion of all common stock equivalents, including options and warrants for PBF LLC Series A Units and performance share units and options for shares of PBF Energy Class A common stock as calculated under the treasury stock method (to the extent the impact of such exchange would not be anti-dilutive) for the three months ended March 31, 2020 and 2019, respectively. Common stock equivalents exclude the effects of performance share units and options and warrants to purchase 11,388,905 and 5,111,617 shares of PBF Energy Class A common stock and PBF LLC Series A Units because they are anti-dilutive for the three months ended March 31, 2020 and 2019, respectively. For periods showing a net loss, all common stock equivalents and unvested restricted stock are considered anti-dilutive.
(7) EBITDA (Earnings before Interest, Income Taxes, Depreciation and Amortization) and Adjusted EBITDA are supplemental measures of performance that are not required by, or presented in accordance with GAAP. Adjusted EBITDA is defined as EBITDA before adjustments for items such as stock-based compensation expense, the non-cash change in the fair value of catalyst obligations, the write down of inventory to the LCM, changes in the liability for Tax Receivable Agreement due to factors out of our control, such as changes in tax rates, debt extinguishment costs related to refinancing activities, and certain other non-cash items. We use these Non-GAAP financial measures as a supplement to our GAAP results in order to provide additional metrics on factors and trends affecting our business. EBITDA and Adjusted EBITDA are measures of operating performance that are not defined by GAAP and should not be considered substitutes for net income as determined in accordance with GAAP. In addition, because EBITDA and Adjusted EBITDA are not calculated in the same manner by all companies, they are not necessarily comparable to other similarly titled measures used by other companies. EBITDA and Adjusted EBITDA have their limitations as an analytical tool, and you should not consider them in isolation or as substitutes for analysis of our results as reported under GAAP.
(8) We operate in two reportable segments: Refining and Logistics. Our operations that are not included in the Refining and Logistics segments are included in Corporate. As of March 31, 2020, the Refining segment includes the operations of our oil refineries and related facilities in Delaware City, Delaware, Paulsboro, New Jersey, Toledo, Ohio, Chalmette, Louisiana, Torrance, California and Martinez, California. The Logistics segment includes the operations of PBF Logistics LP (“PBFX”), a growth-oriented master limited partnership which owns or leases, operates, develops and acquires crude oil and refined petroleum products terminals, pipelines, storage facilities and similar logistics assets. PBFX’s assets primarily consist of rail and truck terminals and unloading racks, storage facilities and pipelines, a substantial portion of which were acquired from or contributed by PBF LLC and are located at, or nearby, our refineries. PBFX provides various rail, truck and marine terminaling services, pipeline transportation services and storage services to PBF Holding and/or its subsidiaries and third party customers through fee-based commercial agreements.

PBFX currently does not generate significant third party revenue and intersegment related-party revenues are eliminated in consolidation. From a PBF Energy perspective, our chief operating decision maker evaluates the Logistics segment as a whole without regard to any of PBFX’s individual operating segments.


(9) As reported by Platts.


(10) Gross refining margin and gross refining margin per barrel of throughput are Non-GAAP measures because they exclude refinery operating expenses, depreciation and amortization and gross margin of PBFX. Gross refining margin per barrel is gross refining margin, divided by total crude and feedstocks throughput. We believe they are important measures of operating performance and provide useful information to investors because gross refining margin per barrel is a helpful metric comparison to the industry refining margin benchmarks shown in the Market Indicators Tables, as the industry benchmarks do not include a charge for refinery operating expenses and depreciation. Other companies in our industry may not calculate gross refining margin and gross refining margin per barrel in the same manner. Gross refining margin and gross refining margin per barrel of throughput have their limitations as an analytical tool, and you should not consider them in isolation or as substitutes for analysis of our results as reported under GAAP.


(11) Represents refinery operating expenses, including corporate-owned logistics assets, excluding depreciation and amortization, divided by total crude oil and feedstocks throughput.
(12) We define heavy crude oil as crude oil with American Petroleum Institute (API) gravity less than 24 degrees. We define medium crude oil as crude oil with API gravity between 24 and 35 degrees. We define light crude oil as crude oil with API gravity higher than 35 degrees.

(13) The total debt to capitalization ratio is calculated by dividing total debt by the sum of total debt and total equity. This ratio is a measurement that management believes is useful to investors in analyzing our leverage. Net debt and the net debt to capitalization ratio are Non-GAAP measures. Net debt is calculated by subtracting cash and cash equivalents from total debt. We believe these measurements are also useful to investors since we have the ability to and may decide to use a portion of our cash and cash equivalents to retire or pay down our debt. Additionally, we have also presented the total debt to capitalization and net debt to capitalization ratios excluding the cumulative effects of special items on equity.
31 مارس


31 دسامبر

سال 2020


2019(در میلیون ها)

Total debt

$

3,546.1$

2,064.9


Total equity

2,479.53,585.5


Total capitalization

$

6,025.6$

5,650.4


Total debt

$

3,546.1$

2,064.9


Total equity excluding special items

3,503.33,675.8


Total capitalization excluding special items

$

7,049.4$

5,740.7


Total equity

$

2,479.5$

3,585.5


Special Items (Note 4)
Add: Non-cash LCM inventory adjustment

1,687.2401.6


Add: Gain on Torrance land sale

(76.9)(76.9)


Add: Change in Tax Receivable Agreement liability

(278.8)(290.4)


Add: Debt extinguishment costs

47.725.5


Add: Early railcar return expense

52.352.3


Add: Change in fair value of contingent consideration

(52.8)
Less: Recomputed income taxes on special items

(375.1)(42.0)


Add: Net tax expense on TCJA related special items

20.220.2


Net impact of special items to equity

1,023.890.3


Total equity excluding special items

$

3,503.3$

3,675.8

Total debt

$

3,546.1$

2,064.9


Less: Cash and cash equivalents

722.1814.9


Net Debt
$

2,824.0$

1,250.0

Total debt to capitalization ratio

59

٪


37

٪

Total debt to capitalization ratio, excluding special items

50

٪


36

٪

Net debt to capitalization ratio

53

٪


26

٪

Net debt to capitalization ratio, excluding special items

45

٪


25

٪


(14) The Refining segment includes capital expenditures of $1,176.2 million for the acquisition of the Martinez refinery in the first quarter of 2020.


(15) On April 24, 2019, PBFX entered into a contribution agreement with PBF LLC (the “TVPC Contribution Agreement”), pursuant to which PBF LLC contributed to PBFX all of the issued and outstanding limited liability company interests of TVP Holding Company LLC (“TVP Holding”) for total consideration of $200.0 million (the “TVPC Acquisition”). Prior to the TVPC Acquisition, TVP Holding owned a 50% equity interest in Torrance Valley Pipeline Company LLC (“TVPC”). Subsequent to the closing of the TVPC Acquisition on May 31, 2019, PBFX owns 100% of the equity interest in TVPC.


(16) Prior to the TVPC Contribution Agreement, the Logistics segment included 100% of the income from operations of TVPC, as TVPC was consolidated by PBFX. PBFX recorded net income attributable to noncontrolling interest for the 50% equity interest in TVPC held by PBF Holding. PBF Holding (included in the Refining segment) recorded equity income in investee related to its 50% noncontrolling ownership interest in TVPC. For purposes of our Condensed Consolidated Financial Statements, PBF Holding’s equity income in investee and PBFX’s net income attributable to noncontrolling interests eliminated in consolidation.

SOURCE PBF Energy Inc.

لینک های مربوطه

http://www.pbfenergy.com

مطلب مرتبط  کنفرانس مجازی برای شرکتهای فلزات و معادن و سرمایه گذاران پخش زنده از 6 و 7 ماه مه

پاسخی بگذارید