Peabody به توافق نامه پشتیبانی با برخی طلبکاران در زمینه تسویه حساب میثاق مالی ، تمدید سررسید بدهی و پیشنهاد تبادل اسکناس رسید

Peabody به توافق نامه پشتیبانی با برخی طلبکاران در زمینه تسویه حساب میثاق مالی ، تمدید سررسید بدهی و پیشنهاد تبادل اسکناس رسید

ST لوئیس، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Peabody (NYSE: BTU) با 100 درصد از وام دهندگان گردان و صادرکنندگان اعتبار اسناد و تقریبا 65 درصد از 6.000 notes اسکناس های امنیتی ارشد خود با توجه به سال 2022 ، یک قرارداد پشتیبانی معامله منعقد کرده است که یک راه حل جامع برای تامین مالی برخی از سررسیدهای بدهی Peabody را افزایش داده و با حفظ نقدینگی عملیاتی کافی و انعطاف پذیری مالی ، میثاق مالی را تخفیف دهید.

رئیس Peabody و مدیر ارشد اجرایی گفت: “اعلامیه امروز برای این شرکت و همچنین بسیاری از سهامداران آن قابل توجه است.” گلن کلو. “بستن معامله مبادله ای انعطاف پذیری لازم را برای ادامه پیگیری پیشرفت های عملیاتی در سراسر عملیات ما و همچنین تصرف احتمالی ملاقات دریایی و بهبود بازارهای حرارتی برای Peabody فراهم می کند.”

طبق توافق نامه پشتیبانی معامله ، طلبکاران توافق کرده اند ، با توجه به شرایط آن ، از اجرای پیشنهاد مبادله یادداشت های تضمین شده ارشد 2022 برای اسکناس های جدید 2024 که توسط Peabody و شرکت های تابعه خاص صادر می شود ، پشتیبانی کنند. وام دهندگان اعتباری گردان این شرکت همچنین توافق کرده اند که تسهیلات اعتباری گردان موجود را به وام های مدت دار و تسهیلات اعتبار اسنادی که در دسامبر 2024 ارائه می شود تبدیل کنند. توافق نامه پشتیبانی معامله به دنبال توافق نامه وثیقه وثیقه ضمانت نامه قبلا اعلام شده است که در نوامبر 2020، که منوط به بسته شدن Peabody در معاملات ارز پیشنهادی اخیراً راه اندازی شده است.

مارک اسپوربک ، معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی گفت: “ما خوشحالیم که با تعداد قابل توجهی از طلبکاران خود به توافق نامه حمایت رسیده ایم که پایه و اساس مالی را برای موفقیت در آینده ایجاد می کند.” “این قرارداد نزدیکترین سررسید بدهی ما را به حداکثر می رساند دسامبر 2024، میثاق محدود کننده اهرم خالص را از قرارداد اعتباری ما حذف کنید و همراه با توقف وثیقه ضمانت ، دید بیشتری را برای نیازهای نقدینگی آینده فراهم کنید. ”

پس از بسته شدن موفقیت آمیز پیشنهاد ارز ، ساختار سرمایه پیش درآمد Peabody شامل این موارد می شود 1.52 میلیارد دلار بدهی بودجه و الف 324 میلیون دلار تسهیلات اعتبار اسنادی.

مطلب مرتبط  SunPower نتایج سه ماهه دوم را در 5 آگوست 2020 اعلام می کند

Peabody فرم 8-K را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد توافق نامه پشتیبانی معامله و موارد مرتبط با آن ثبت می کند. فرم 8-K در حال حاضر در سایت PeabodyEnergy.com تحت عنوان “روابط سرمایه گذاران – ارائه ها” موجود است و در وب سایت SEC در 28 دسامبر، 2020. ارائه سرمایه گذاران مرتبط نیز به عنوان بخشی از فرم 8-K ارائه می شود و در حال حاضر در سایت PeabodyEnergy.com تحت عنوان “روابط سرمایه گذاران – ارائه ها” موجود است. هرگونه س transactionال معامله صرافی باید به Lazard یا روز جونز.

در 28 دسامبر سال 2020 در 10:00 صبح CST، Peabody میزبان یک کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد جزئیات معاملات است. شرکت کنندگان می توانند به تماس Peabody از طریق PeabodyEnergy.com یا با استفاده از شماره های زیر شماره گیری کنند:

ایالات متحده و کانادا

(888) 312-3049

استرالیا

976 1800 849

انگلستان

0808 238 9907

سایر شرکت کنندگان بین المللی ، لطفا با روابط سرمایه گذار Peabody در تماس بگیرید [email protected] قبل از تماس شماره تلفن خود را دریافت کنید.

Peabody (NYSE: BTU) پیشرو در تولید زغال سنگ است و در بیش از 25 کشور در شش قاره به مشتریان خدمات ارائه می دهد. ما محصولات اساسی برای تأمین انرژی برق پایه برای کشورهای نوظهور و توسعه یافته و ایجاد فولاد مورد نیاز برای ایجاد زیرساخت های بنیادی فراهم می کنیم. تعهد ما به پایداری فعالیتهای امروز ما را تشکیل می دهد و به شکل گیری استراتژی ما برای آینده کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به PeabodyEnergy.com مراجعه کنید.

مخاطب:
جولی گیتس
314.342.4336

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار است. اظهارات رو به جلو را می توان با این واقعیت شناسایی کرد که صرفاً با واقعیت های تاریخی یا فعلی ارتباط ندارند. آنها اغلب شامل کلمات یا تغییر کلمات مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “جستجو” ، “تخمین” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “اهداف” “باید” ، “خواهد شد” ، “باید” ، “هدف” ، “می تواند” یا “ممکن است” یا سایر عبارات مشابه. اظهارات رو به جلو انتظارات یا پیش بینی های فعلی مدیریت از شرایط ، رویدادها یا نتایج آینده را ارائه می دهد. تمام گزاره هایی که به عملکرد عملیاتی ، رویدادها یا تحولاتی اشاره دارند که Peabody انتظار دارد در آینده رخ دهد ، اظهاراتی آینده نگرانه هستند ، از جمله توانایی شرکت در به اتمام رساندن پیشنهاد ارز و رضایت نامه و انتظارات شرکت در مورد نقدینگی در آینده ، جریان های نقدی ، بدهی اجباری پرداخت ها و سایر هزینه ها آنها همچنین ممکن است شامل برآورد اهداف فروش ، پس انداز هزینه ، هزینه های سرمایه ای ، سایر موارد هزینه ، اقدامات مربوط به ابتکارات استراتژیک ، تقاضا برای محصولات شرکت ، نقدینگی ، ساختار سرمایه ، سهم بازار ، حجم صنعت ، سایر موارد مالی ، شرح برنامه های مدیریت یا اهداف عملیات آینده و شرح مفروضات اساسی هر یک از موارد فوق. تمام اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ارائه صحبت می کنند و نشان دهنده اعتقادات ، پیش فرض ها و انتظارات حسن نیت Peabody هستند ، اما تضمین کننده عملکرد یا رویدادهای آینده نیستند. علاوه بر این ، Peabody از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در بیانیه های آینده نگر چشم پوشی می کند ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد. از نظر ماهیت ، اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در گزاره های آینده نگر ارائه شده تفاوت اساسی داشته باشد. عواملی که ممکن است باعث چنین اختلافاتی شوند عبارتند از: گزارش مربوط به فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید 31 دسامبر 2019، و سایر عواملی که ممکن است Peabody هر از گاهی در پرونده های دیگر با SEC توصیف کند. چنین پرونده هایی را می توانید به صورت رایگان در وب سایت Peabody به آدرس www.peabodyenergy.com دریافت کنید. شما باید درک کنید که پیش بینی یا شناسایی همه این عوامل امکان پذیر نیست و در نتیجه ، شما نباید هیچ یک از این لیست ها را به عنوان یک مجموعه کامل از تمام خطرات یا عدم اطمینان های احتمالی در نظر بگیرید.

مطلب مرتبط  اجلاس Summit Midstream Partners ، LP دستاورد نقاط عطف اصلی برای پروژه خط لوله Double E شامل دریافت اخطار برای ادامه کار از FERC را اعلام کرد

بدون پیشنهاد یا درخواست

این اطلاعیه مطبوعاتی در نظر گرفته نشده است و به منزله پیشنهادی برای فروش یا خرید ، یا درخواست پیشنهادی برای فروش یا خرید ، یا درخواست مناقصه یا رضایت نامه با توجه به هرگونه امنیت نیست. هیچ پیشنهادی ، درخواست ، خرید یا فروش در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها ، انجام نخواهد شد. در مورد پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه ، پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه صرفاً مطابق با بیانیه درخواست پیشنهاد و رضایت نامه مورخ 24 دسامبر 2020 (“تفاهم نامه ارائه”) و فقط برای اشخاصی و در حوزه های قضایی که طبق قانون قابل اجرا مجاز است. تفاهم نامه ارائه و سایر اسناد مربوط به پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه فقط به دارندگان واجد شرایط یادداشت های تضمین شده ارشد 6.000٪ شرکت به دلیل 2022 (“یادداشت های موجود”) توزیع می شود که فرم واجد شرایط بودن را تأیید می کند و یا تایید می کند که (الف) شخصی که در ایالات متحده و (i) “خریدار رسمی سازمانی” است زیرا این اصطلاح در قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) تعریف شده است ، یا (ii) یک “سرمایه گذار معتبر” سازمانی (به معنای از قانون 501 (الف) (1) ، (2) ، (3) یا (7) تحت قانون اوراق بهادار ، یا (ب) شخصی که خارج از کشور است ایالات متحده“و (i)” ایالات متحده نیست شخص ، “همانطور که این اصطلاحات در قانون 902 تحت قانون اوراق بهادار تعریف شده است ، و (ii)” غیر آمریکایی. فروشنده واجد شرایط »(همانطور که در یادداشت پیشنهاد ارائه شده است) (از جمله دارندگان” دارندگان واجد شرایط “). دارندگان یادداشت های موجود که مایل به دریافت و تکمیل فرم واجد شرایط بودن هستند باید برای این منظور به وب سایت مراجعه کنند به آدرس https: // gbsc- usa.com/eligibility/peabody یا با Global Services Bondholder Services Corporation ، نماینده اطلاعات و نماینده مبادله پیشنهاد ارز و درخواست رضایت با شماره تلفن (212) 430-3774 (برای بانک ها و کارگزاران) یا (866) 470-4500 (بدون هزینه تماس بگیرید) ) شرایط و ضوابط کامل پیشنهاد ارز و درخواست رضایت نامه در یادداشت پیشنهاد ارائه شده است.

مطلب مرتبط  برنامه XD Plastics برنامه درآمد سه ماهه سوم 2020 منتشر می شود

SOURCE Peabody

لینک های مربوطه

www.peabodyenergy.com

پاسخی بگذارید