Peabody توافق نامه پشتیبانی معامله اصلاح شده و تجدید شده و ضمیمه پیشنهاد تفاهم نامه را اعلام کرد

Peabody توافق نامه پشتیبانی معامله اصلاح شده و تجدید شده و ضمیمه پیشنهاد تفاهم نامه را اعلام کرد

ST لوئیز، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Peabody (NYSE: BTU) امروز اعلام کرد که به توافق نامه معامله اصلاح شده و تغییر یافته (توافق نامه معامله اصلاح شده و مجدداً“) با برخی از شرکتهای تابعه ، هر یک از وام دهندگان گردان تحت قرارداد اعتباری Peabody ، نماینده اداری تحت قرارداد اعتباری Peabody ، و دارندگان خاص ، یا مشاوران سرمایه گذاری ، مشاوران فرعی ، یا مدیران حساب های اختیاری که تقریبا 65 درصد از حساب های خود را دارند 6.000٪ یادداشت های امن سالمندان برجسته به دلیل 2022 (“یادداشت های موجود“).

توافق نامه معامله اصلاح شده و تجدید شده توافق نامه معامله قبلاً اعلام شده را اصلاح و تغییر می دهد (“توافق نامه پشتیبانی معامله“) ، مورخ 24 دسامبر 2020 (“تاریخ اجرا“) ، که در آن طرفهای دیگر ، از جمله سایر موارد ، توافق کردند که پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه قبلی را اعلام کنند. بر اساس توافق نامه پشتیبانی معامله ، طرفین توافق کردند که تلاش کنند تا قرارداد پشتیبانی معامله را برای مدت محدودی پس از تاریخ اثر اصلاح کنند. برای رفع خطاها ، ابهامات و یا ناسازگاری ها. برای این منظور ، توافق نامه معاملات اصلاح شده و اصلاح شده برخی از مفصل ها را در برگه مدت و شرح یادداشت های ضمیمه شده به عنوان نمایشگاه های قرارداد پشتیبانی معامله روشن می کند. هیچ تغییری در ملاحظه ارائه شده یا شرایط و ضوابط دیگر پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه.

علاوه بر این ، Peabody یک مکمل صادر کرد (“ضمیمه شماره 1“) برای اصلاحیه یادداشت پیشنهاد محرمانه و بیانیه درخواست رضایت ، مورخ 24 دسامبر 2020 (همانطور که با ضمیمه شماره 1 تکمیل شده است و از آنجا که ممکن است هر از گاهی بیشتر تکمیل و اصلاح شود ، “ارائه تفاهم نامه“) ، مربوط به پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه است. از جمله موارد دیگر ، ضمیمه شماره 1 تفاهم نامه پیشنهاد را برای اصلاحات توصیف شده در توافق نامه پشتیبانی معاملات اصلاح شده و تجدید شده به روز می کند.

یادداشت ارائه ، ضمیمه شماره 1 و سایر اسناد مربوط به پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه فقط به دارندگان واجد شرایط (همانطور که در زیر تعریف شده است) از یادداشت های موجود توزیع می شود که فرم واجد شرایط بودن را تکمیل و پس می دهند. دارندگان یادداشت های موجود که مایل به دریافت و تکمیل فرم واجد شرایط بودن هستند یا باید برای این منظور به وب سایت به آدرس https://gbsc-usa.com/eligibility/peabody مراجعه کنند یا با Global Services Bondholder Services Corporation ، نماینده اطلاعات و نماینده مبادله برای این سازمان تماس بگیرند. پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت ، در (212) 430-3774 (برای بانک ها و کارگزاران) یا (866) 470-4500 (رایگان). شرایط و ضوابط کامل پیشنهاد ارز و درخواست رضایت نامه در یادداشت پیشنهاد ارائه شده است.

مطلب مرتبط  Dominion Energy و Duke انرژی خط لوله خط ساحلی اقیانوس اطلس را لغو کرد

Peabody فرم 8-K را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC“) در مورد موافقت نامه اصلاح شده و اصلاح شده پشتیبانی معامله و ضمیمه شماره 1. فرم 8-K در حال حاضر در سایت PeabodyEnergy.com تحت عنوان” روابط سرمایه گذاران – ارائه ها “در دسترس است و در وب سایت SEC در دسترس خواهد بود 4 ژانویه 2021.

Peabody (NYSE: BTU) یکی از تولیدکنندگان برجسته ذغال سنگ است که در بیش از 25 کشور در شش قاره به مشتریان خدمات ارائه می دهد. ما محصولات اساسی برای تأمین انرژی برق پایه برای کشورهای نوظهور و توسعه یافته و ایجاد فولاد مورد نیاز برای ایجاد زیرساخت های بنیادی فراهم می کنیم. تعهد ما به پایداری فعالیتهای امروز ما را تشکیل می دهد و به شکل گیری استراتژی ما برای آینده کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به PeabodyEnergy.com مراجعه کنید.

مخاطب:
جولی گیتس
314.342.4336

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار است. اظهارات رو به جلو را می توان با این واقعیت شناسایی کرد که دقیقاً مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نیستند. آنها اغلب شامل کلمات یا تغییر کلمات مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “جستجو” ، “تخمین” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “اهداف” “باید” ، “خواهد شد” ، “باید” ، “هدف” ، “می تواند” یا “ممکن است” یا عبارات مشابه دیگر. اظهارات رو به جلو انتظارات یا پیش بینی های فعلی مدیریت از شرایط ، حوادث یا نتایج آینده را ارائه می دهد. تمام گزاره هایی که به عملکرد عملیاتی ، رویدادها یا تحولاتی اشاره دارند که Peabody انتظار دارد در آینده رخ دهد ، اظهاراتی آینده نگرانه هستند ، از جمله توانایی شرکت در به اتمام رساندن پیشنهاد ارز و درخواست رضایت نامه و انتظارات شرکت در مورد نقدینگی آینده ، جریان های نقدی ، بدهی اجباری پرداخت ها و سایر هزینه ها آنها همچنین ممکن است شامل برآورد اهداف فروش ، پس انداز هزینه ، هزینه های سرمایه ای ، سایر موارد هزینه ، اقدامات مربوط به ابتکارات استراتژیک ، تقاضای محصولات شرکت ، نقدینگی ، ساختار سرمایه ، سهم بازار ، حجم صنعت ، سایر موارد مالی ، شرح برنامه های مدیریت یا اهداف عملیات آینده و شرح مفروضات اساسی هر یک از موارد فوق. تمام اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ارائه صحبت می کنند و منعکس کننده باورها ، پیش فرض ها و انتظارات حسن نیت Peabody هستند ، اما تضمین کننده عملکرد یا رویدادهای آینده نیستند. علاوه بر این ، Peabody از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در بیانیه های آینده نگر چشم پوشی می کند ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد. از نظر ماهیت ، اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در گزاره های آینده نگر پیشنهاد می شود تفاوت اساسی داشته باشد. عواملی که ممکن است باعث چنین اختلافاتی شوند شامل موارد اقتصادی ، رقابتی و نظارتی متنوعی هستند ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل Peabody هستند ، از جمله تأثیر مداوم همه گیر COVID-19 و عواملی که در سالانه Peabody شرح داده شده است. گزارش مربوط به فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید 31 دسامبر 2019، و سایر عواملی که ممکن است Peabody هر از گاهی در پرونده های دیگر با SEC توصیف کند. چنین پرونده هایی را می توانید به صورت رایگان در وب سایت Peabody به آدرس www.peabodyenergy.com دریافت کنید. شما باید درک کنید که پیش بینی یا شناسایی همه این عوامل امکان پذیر نیست و در نتیجه ، شما نباید هیچ یک از این لیست ها را به عنوان یک مجموعه کامل از تمام خطرات یا عدم قطعیت های احتمالی در نظر بگیرید.

مطلب مرتبط  دانشمندان در NUST MISIS روشی کارآمد برای ساخت مخازن گرمایشی ارزان قیمت ایجاد کرده اند

بدون پیشنهاد یا درخواست

این اطلاعیه مطبوعاتی در نظر گرفته نشده است و به منزله پیشنهادی برای فروش یا خرید ، یا درخواست پیشنهادی برای فروش یا خرید ، یا درخواست مناقصه یا رضایت نامه با توجه به هرگونه امنیت نیست. هیچ پیشنهادی ، درخواست ، خرید یا فروش در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها ، انجام نخواهد شد. در مورد پیشنهاد مبادله و تقاضای رضایت ، پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت صرفاً طبق تفاهم نامه پیشنهاد و فقط برای اشخاصی و در حوزه های قضایی که طبق قانون مجاز مجاز است انجام می شود. تفاهم نامه ارائه و سایر اسناد مربوط به پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت فقط به دارندگان واجد شرایط یادداشت های موجود توزیع می شود که فرم صلاحیت را تأیید می کنند که تأیید می کند که آنها یا (شخصی) شخصی هستند که در ایالات متحده و (i) “خریدار رسمی سازمانی” است زیرا این اصطلاح در قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) تعریف شده است ، یا (ii) “سرمایه گذار معتبر” سازمانی (به معنای از قانون 501 (الف) (1) ، (2) ، (3) یا (7) تحت قانون اوراق بهادار ، یا (ب) شخصی که خارج از کشور است ایالات متحده“و (i)” ایالات متحده نیست شخص ، “همانطور که این اصطلاحات در قانون 902 تحت قانون اوراق بهادار تعریف شده است ، و (ii)” غیر آمریکایی. فروشنده واجد شرایط »(همانطور که در یادداشت پیشنهاد ارائه شده است) (از جمله دارندگان” دارندگان واجد شرایط “). دارندگان یادداشت های موجود که مایل به دریافت و تکمیل فرم واجد شرایط بودن هستند باید برای این منظور به وب سایت مراجعه کنند به آدرس https: // gbsc- usa.com/eligibility/peabody یا با Global Services Bondholder Services Corporation ، نماینده اطلاعات و نماینده مبادله پیشنهاد ارز و درخواست رضایت با شماره تلفن (212) 430-3774 (برای بانک ها و کارگزاران) یا (866) 470-4500 (بدون هزینه تماس بگیرید) ) شرایط و ضوابط کامل پیشنهاد ارز و درخواست رضایت نامه در یادداشت پیشنهاد ارائه شده است.

مطلب مرتبط  Inspirotec، Inc. برای پاسخگویی به تقاضای وسیع دستگاه AirAnswers ™ Airborne COVID-19 Testing خود با پشتیبانی رهبر اندیشه جهانی ، دکتر Robert L. Murphy

SOURCE Peabody

لینک های مربوطه

www.peabodyenergy.com

پاسخی بگذارید