Peak تقاضا برای سوخت های فسیلی در سال 2019 به یک واقعیت واقعی تبدیل شده است

Peak تقاضا برای سوخت های فسیلی در سال 2019 به یک واقعیت واقعی تبدیل شده است

بوستون، 22 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – با توجه به اینکه نتیجه گیری کوتاه مدت اقتصادی از همه گیر جهانی COVID-19 به طور فزاینده ای مشاهده می شود ، تحقیقات اخیر توسط گروه مشاوره بوستون (BCG) نشان می دهد که این بحران ممکن است تأثیر بلند مدت در بازارهای انرژی جهانی داشته باشد. نکته قابل توجه این که ممکن است باعث شود تقاضا برای سوخت های فسیلی در سال گذشته به اوج خود برسد. مقاله BCG با عنوان آیا ما تقاضای اوج سوختهای فسیلی را پشت سر گذاشتیم؟ سناریوهای انرژی را تا سال 2030 کشف می کند.

تجزیه و تحلیل BCG از تقاضای انرژی و ترکیب انرژی در آینده برای سه سناریوی اقتصادی ، به نمایندگی از بازده های V- ، U- و L- ، به احتمال بسیار بالایی اشاره می کند که بحران فعلی به طرز چشمگیری تقاضای سوخت فسیلی جهان را طی یک دهه آینده کند می کند. در سناریویی که ترکیبی از کندتر رشد اقتصادی با شتاب متوسط ​​انتقال از سوخت های فسیلی به تجدیدپذیر را دارد ، همانگونه که توسط اقدامات “بهبود سبز” ارائه شده است که هم اکنون در بسیاری از کشورها معرفی شده است ، تقاضا هرگز فراتر از سطح 2019 نخواهد بود.

در چنین سناریویی ، تأثیرات بر حسب کالا و منطقه متفاوت خواهند بود. BCG انتظار دارد كه ذغال سنگ سوخت فسيلي باشد كه كمتر احتمالي براي بازيافت آن خواهد بود. در همین حال ، تقاضا برای گاز طبیعی یک مسیر رشد را از سر می گیرد و مسیر نفت می تواند آن را در جایی بین دو کشور دیگر قرار دهد.

“ما ممکن است به یک نقطه عطف بحرانی برای بازارهای انرژی رسیده ایم. تأثیر اقتصادی همه گیر کوراو ویروس ، رشد اقتصادی به شدت کاهش یافته و ادامه سرمایه گذاری در انرژی پایدار باعث تقاضای سوخت فسیلی می شود.” پاتریک هرولد، مدیر عامل و شریک زندگی در BCG. “این اساساً خیلی زودتر از آنچه انتظار داشتند واقعیت را برای بسیاری از شرکتهای انرژی تغییر دهد.”

بسته به سناریوی بازیابی ، حاشیه شرکتهای انرژی و وضعیت بازار سرمایه تحت فشار قرار خواهند گرفت. آنها نیاز به کاهش هزینه ها و افزایش مقاومت در برابر محیط طولانی مدت قیمت های پایین دارند و در عین حال تلاشها را برای تبدیل اوراق بهادار ، فعالیت ها و سرمایه گذاری های تجاری خود تسریع می کنند.

در مبارزه با تغییرات آب و هوایی ، رسیدن به طناب تقاضای “اوج سوخت فسیلی” دلیلی برای دلخوری نیست. وی گفت: “تقاضای اوج برای سوخت های فسیلی ممکن است پشت ما باشد اما لزوماً به دلایل مناسب این کار را نمی کند.” جنس بورچارد، مدیر همکار در BCG. “اگر اساساً اقتصاد خود را تغییر ندهیم ، انتشار گازهای پیش بینی شده با مسیر 1.5 درجه سانتیگراد یا 2 درجه سانتیگراد ناسازگار باقی می مانند. یک محیط با قیمت پایین برای سوخت های فسیلی این انتقال را آسان تر نخواهد کرد.”

نسخه ای از مقاله را می توانید در اینجا دانلود کنید.

برای ترتیب مصاحبه با یکی از نویسندگان ، لطفا با ما تماس بگیرید اریک گریگور در +1 617 850 3783 یا [email protected].

درباره گروه مشاوره بوستون
مشاور گروه بوستون مشاور با رهبران مشاغل و جامعه برای مقابله با مهمترین چالش های خود و به دست آوردن بیشترین فرصت های آنها. BCG هنگام تأسیس در سال 1963 پیشگام در استراتژی تجارت بود. امروز ، ما به مشتریان با تحول كلی كمك می كنیم – الهام بخش تغییر پیچیده ، رشد سازمانها را قادر می سازد ، مزیت رقابتی می كنند و تأثیر می گذارند.

برای موفقیت ، سازمان ها باید قابلیت های دیجیتال و انسانی را با هم مخلوط کنند. تیم های متنوع و جهانی ما صنعت و تخصص و عملکرد عملی و طیف وسیعی از دیدگاه ها را برای ایجاد تغییر ایجاد می کنند. BCG راه حل هایی را از طریق مشاوره مدیریت برجسته به همراه فناوری و طراحی ، سرمایه گذاری های دیجیتال و شرکت های دیجیتال و اهداف تجاری ارائه می دهد. ما در یک شرکت مشترک و در تمام سطوح سازمان مشتری کار می کنیم و در نتیجه قادر به پیشرفت مشتری هستیم.

SOURCE گروه مشاوره بوستون (BCG)

لینک های مربوطه

http://www.bcg.com

مطلب مرتبط  Steel Dynamics فراخوان کنفرانس و درآمد وب سه ماهه دوم 2020 را اعلام کرد

پاسخی بگذارید