PharmaBlock مرکز شیمی جدید و فناوری مهندسی را در ژجیانگ افتتاح کرد

PharmaBlock مرکز شیمی جدید و فناوری مهندسی را در ژجیانگ افتتاح کرد

نجینگ، چین، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – اوایل ماه آوریل ، PharmaBlock علوم (نانجینگشرکت ، از راه اندازی یک مرکز جدید فناوری شیمی و مهندسی (CETC) واقع در کنار سایت تولید GMP خود در Shangyu خبر داد ، استان ژجیانگ. علاوه بر این ، CETC باعث تقویت بیشتر پلت فرم فن آوری شیمی و مهندسی PharmaBlock می شود ضمن اینکه امکان تبدیل به فرآیند های سبزتر ، ایمن تر و کارآمدتر شیمیایی و تولیدی را فراهم می آورد.

مرکز فناوری جدید 32300 فوت مساحت دارد2با سرمایه گذاری 8 میلیون تومان. CETC با داشتن دارایی های هنری و شیمی دانان و مهندسین مجرب ، متعهد به ارائه راه حل های نوآورانه با تمرکز بر شیمی جریان ، واکنش بستر ریزگردها ، بیوکاتالیز و مجموعه ای از فناوریهای مهندسی از جمله اما محدود به جدایی ، تبلور و … نیست. استفاده از DCS و شبیه سازی فرایند.

مطلب مرتبط  بینش ، روندها ، موارد استفاده ، چارچوب نظارتی ، زنجیره ارزش ، شرکت ها

“امروزه افزایش فشار برای مدیریت زنجیره تأمین سبز ، ایمن و پایدار در صنعت داروسازی باعث ایجاد فناوریهای نوین شیمی و مهندسی شده است. ما فناوریهای نوآورانه را یک بخش اساسی و سنگ بنای موفقیت فعلی و آینده PharmaBlock می دانیم و به عنوان یک مؤلفه اصلی استراتژی کلی نوآوری ما ، CETC قطعاً رقابت ما را تقویت می کند، “س”کمک دکتر مینمین یانگ، بنیانگذار و رئیس PharmaBlock.

در میان این فن آوری های جدید که PharmaBlock پیاده سازی کرده است ، استفاده از بستر ریزپک شده در هیدروژن سازی جریان در کانون توجه قرار دارد. چنین فناوری حل مسئله ، که به طور فزاینده ای در صنعت به تصویب رسیده است ، نه تنها در مقیاس آزمایشگاه بلکه در مقیاس آزمایشی و ساختی در PharmaBlock کاربرد دارد ، با تولید روزانه 100 کیلوگرم تا 1000 کیلوگرم.

مطلب مرتبط  بازار آبگرمکن های تجاری به ارزش 7.7 میلیارد دلار تا سال 2026

“تخت های میکروپک با موفقیت در توسعه و ساخت چندین doze استفاده شده استن پروژه های ما ما شاهد بودیم که بسیاری از برتری های تختخواب ریز بسته بیش از روش های متداول ایجاد می کنند: ریسک ایمنی پایین ، ضایعات کمتر ، صرفه جویی در هزینه و مکان ، کیفیت مداوم و فرآیند قوی با کنترل ساده. “اضافه شده توسط دکتر یوانپینگ جیرئیس CETC ، “علاوه بر راکتورهای بستر ریزپاشیده 5L و 10L موجود توسط تیم مهندسی داخلی ما که توسط تیم مهندسی داخلی ما طراحی شده است ، CETC به تجهیزات مقیاس بیشتری اضافه می کند ، کاربرد را در انواع واکنشهای بیشتر مانند اکسیداسیون گسترش می دهد و حالت خودکار برای اطمینان بیشتر از ایمنی و راندمان بالا. ”

مطلب مرتبط  سیستم های CO2 Transcritical اندازه بازار تا سال 2027 110،43 میلیارد دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

مشتریان PharmaBlock از بسیاری جهات از افزودن CETC بهره مند می شوند. برجسته ترین ، نشستن در کنار سایت ژجیانگ GMPجETC از راه حل های خلاقانه تر برای کمک به غلبه بر چالش ها در پروژه های مشتریان پشتیبانی می کند و در نتیجه منجر به کوتاه شدن زمان سرب و کاهش هزینه های کلی خواهد شد. CETC همچنین مسئولیت بهینه سازی فرآیند مقیاس ساخت و ساز بلوک های ساختمان PharmaBlock را بر عهده دارد ، که می تواند بطور گسترده در ساخت داروهای بالینی و بازار استفاده شود.

SOURCE PharmaBlock

پاسخی بگذارید