PharmaBlock مرکز شیمی جدید و فناوری مهندسی را در ژجیانگ افتتاح کرد

PharmaBlock مرکز شیمی جدید و فناوری مهندسی را در ژجیانگ افتتاح کرد

نجینگ، چین، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – اوایل ماه آوریل ، PharmaBlock علوم (نانجینگشرکت ، از راه اندازی یک مرکز جدید فناوری شیمی و مهندسی (CETC) واقع در کنار سایت تولید GMP خود در Shangyu خبر داد ، استان ژجیانگ. علاوه بر این ، CETC باعث تقویت بیشتر پلت فرم فن آوری شیمی و مهندسی PharmaBlock می شود ضمن اینکه امکان تبدیل به فرآیند های سبزتر ، ایمن تر و کارآمدتر شیمیایی و تولیدی را فراهم می آورد.

مرکز فناوری جدید 32300 فوت مساحت دارد2با سرمایه گذاری 8 میلیون تومان. CETC با داشتن دارایی های هنری و شیمی دانان و مهندسین مجرب ، متعهد به ارائه راه حل های نوآورانه با تمرکز بر شیمی جریان ، واکنش بستر ریزگردها ، بیوکاتالیز و مجموعه ای از فناوریهای مهندسی از جمله اما محدود به جدایی ، تبلور و … نیست. استفاده از DCS و شبیه سازی فرایند.

مطلب مرتبط  پل ساز چینی در زیرساخت های جهانی کمک می کند

“امروزه افزایش فشار برای مدیریت زنجیره تأمین سبز ، ایمن و پایدار در صنعت داروسازی باعث ایجاد فناوریهای نوین شیمی و مهندسی شده است. ما فناوریهای نوآورانه را یک بخش اساسی و سنگ بنای موفقیت فعلی و آینده PharmaBlock می دانیم و به عنوان یک مؤلفه اصلی استراتژی کلی نوآوری ما ، CETC قطعاً رقابت ما را تقویت می کند، “س”کمک دکتر مینمین یانگ، بنیانگذار و رئیس PharmaBlock.

در میان این فن آوری های جدید که PharmaBlock پیاده سازی کرده است ، استفاده از بستر ریزپک شده در هیدروژن سازی جریان در کانون توجه قرار دارد. چنین فناوری حل مسئله ، که به طور فزاینده ای در صنعت به تصویب رسیده است ، نه تنها در مقیاس آزمایشگاه بلکه در مقیاس آزمایشی و ساختی در PharmaBlock کاربرد دارد ، با تولید روزانه 100 کیلوگرم تا 1000 کیلوگرم.

مطلب مرتبط  VLV Development تاسیسات خورشیدی 1.1 مگاواتی را به عنوان بخشی از خوشه میکرو شبکه برنزویل تأمین می کند که 660 واحد مسکن عمومی را تأمین می کند

“تخت های میکروپک با موفقیت در توسعه و ساخت چندین doze استفاده شده استن پروژه های ما ما شاهد بودیم که بسیاری از برتری های تختخواب ریز بسته بیش از روش های متداول ایجاد می کنند: ریسک ایمنی پایین ، ضایعات کمتر ، صرفه جویی در هزینه و مکان ، کیفیت مداوم و فرآیند قوی با کنترل ساده. “اضافه شده توسط دکتر یوانپینگ جیرئیس CETC ، “علاوه بر راکتورهای بستر ریزپاشیده 5L و 10L موجود توسط تیم مهندسی داخلی ما که توسط تیم مهندسی داخلی ما طراحی شده است ، CETC به تجهیزات مقیاس بیشتری اضافه می کند ، کاربرد را در انواع واکنشهای بیشتر مانند اکسیداسیون گسترش می دهد و حالت خودکار برای اطمینان بیشتر از ایمنی و راندمان بالا. ”

مطلب مرتبط  Mpower Energy با افتتاح دفتر مرکزی Mpower Direct Columbus خدمات انرژی های تجدیدپذیر را به اوهایو گسترش می دهد

مشتریان PharmaBlock از بسیاری جهات از افزودن CETC بهره مند می شوند. برجسته ترین ، نشستن در کنار سایت ژجیانگ GMPجETC از راه حل های خلاقانه تر برای کمک به غلبه بر چالش ها در پروژه های مشتریان پشتیبانی می کند و در نتیجه منجر به کوتاه شدن زمان سرب و کاهش هزینه های کلی خواهد شد. CETC همچنین مسئولیت بهینه سازی فرآیند مقیاس ساخت و ساز بلوک های ساختمان PharmaBlock را بر عهده دارد ، که می تواند بطور گسترده در ساخت داروهای بالینی و بازار استفاده شود.

SOURCE PharmaBlock

پاسخی بگذارید