PhosAgro مصرف برق تجدیدپذیر را در تولید محصولات شیمیایی افزایش می دهد

PhosAgro مصرف برق تجدیدپذیر را در تولید محصولات شیمیایی افزایش می دهد

مسکو، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – پس از امضای قرارداد تأمین نیروی برق آبی با TGC-1 ، شرکت PhosAgro از سال 2021 میزان استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای تولید محصولات شیمیایی را افزایش می دهد (واحد Kirov JSC Apatit). 100 مگاوات قراردادی به این معنی است که بیش از 60٪ از تولید نیروگاه با استفاده از برق “سبز” تولید می شود.

که در دسامبر 2020، هیئت مدیره PhosAgro یک استراتژی آب و هوا را تصویب کرد. عنصر اصلی این استراتژی ادامه کار برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است ، از جمله انتشار غیر مستقیم که در طول تولید برق مصرفی توسط تأسیسات تولیدی شرکت تولید می شود. به عنوان بخشی از این استراتژی اقلیمی ، یک طرح انتقال کم کربن تصویب شده است که شامل اقدامات فنی ، فناوری و سازمانی است که در حال توسعه و اجرا هستند.

مدیرعامل PhosAgro آندری گوریف گفت: “تغییر به انرژی برق آبی گام دیگری در جهت دستیابی به هدف ما در کاهش انتشار غیر مستقیم گازهای گلخانه ای است. این برای ما مهم است ، هم از نظر کاهش اثر کربن محصولات ما و هم از نظر افزایش جذابیت آنها برای بازارهای خارجی ، که به طور سنتی به مسائل زیست محیطی حساس هستند. ”

PhosAgro به طور فعال فناوری های سبز کم مصرف را در شرکت های خود پیاده سازی می کند. این شامل بکارگیری مبدلهای فرکانسی در مجتمعهای تولیدی است که باعث کاهش توان مصرفی موتورهای الکتریکی و اتلاف انرژی هنگام روشن شدن موتورها می شود. PhosAgro همچنین یک پروژه بزرگ در زمینه بهره وری انرژی در ساخت تعدادی مبدل انرژی گرمایی برای تولید برق در نیروگاه های اسید سولفوریک در دست اجرا دارد. به لطف این ، تاسیسات تولید مواد شیمیایی این شرکت در Cherepovets و Balakovo 60-80٪ از انرژی مورد نیاز خود را در محل تولید می کنند. یک نیروگاه مشابه در حال حاضر در حال برنامه ریزی و طراحی برای ساخت در Volkhov به عنوان بخشی از یک پروژه سرمایه گذاری برای ساخت تأسیسات جدید تولید در آنجا است.

مطلب مرتبط  شرکت Venture Global LNG از استخدام برایان كوتران به عنوان مدیر عامل ارشد خبر می دهد

در سال 2020 ، PhosAgro طرحی را در زمینه استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر در تأسیسات صنعتی و اجتماعی راه اندازی کرد. اولین سایت آزمایشی مجموعه هتل های بزرگ شرکت ایزومرود در شهر بالاکوو بود. اولین نیروگاه خورشیدی آن ، با ظرفیت 25 کیلووات ، قبلاً نصب شده است. در بهار سال 2021 ، پانل های اضافی در مجموعه ایزومرود نصب می شود که باعث می شود کل توان خروجی سیستم به 45 کیلووات برسد. علاوه بر این ، برنامه هایی برای آزمایش این فناوری در شرایط تولید سایت تولید Balakovo این شرکت در نظر گرفته شده است.

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی سه جایزه ملی آژانس حفاظت از محیط زیست سال 2020 ایالات متحده را جارو می کند

جدا از این ، روشنایی LED نیز به طور گسترده ای در شرکت های گروه مورد استفاده قرار می گیرد که هزینه های روشنایی را 2-2.5 برابر و همچنین اثر کربن محصولات نهایی این شرکت را کاهش داده است. سال گذشته ، کارخانه فرآوری آپاتیت-نفلین شماره 3 (ANOF-3) به روشنایی کم مصرف منتقل شد و در سال 2021 پروژه مشابهی در ANOF-2 اجرا می شود.

در سال 2020 ، فعالیتهای PhosAgro در زمینه مسئولیت آب و هوا توسط بزرگترین موسسات رتبه بندی ESG در جهان بسیار ارزیابی شد. به طور خاص ، در دسامبر 2020 CDP ، در یكی از بزرگترین و معتبرترین مطالعات در مورد معیارهای مسئولیت آب و هوایی شركتها ، رتبه بندی PhosAgro را از “C” به “B” افزایش داد. Sustainalytics ، در بررسی سالانه رتبه ریسک ESG ، به طور قابل توجهی رتبه بندی PhosAgro را از 43.8 به 26.9 امتیاز (ریسک متوسط) بهبود بخشید و آن را در میان 3 شرکت برتر در صنعت کشاورزی شیمی جهانی قرار داد.

درباره شرکت

PhosAgro (www.phosagro.ru) از نظر میزان تولید کودهای پایه فسفات و سنگ فسفات با درجه بالا با P یکی از بزرگترین تولید کنندگان کود پایه فسفات در جهان است.2ای5 محتوای 39٪ و بالاتر کودهای سازگار با محیط زیست PhosAgro به دلیل کارایی بالا برجسته هستند و منجر به آلودگی خاکها به فلزات سنگین نمی شوند.

مطلب مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار پراکسید هیدروژن جهانی

این شرکت بزرگترین تولید کننده کودهای پایه فسفات در سال است اروپا (با ظرفیت کل ترکیب شده برای DAP / MAP / NP / NPK / NPS) ، بزرگترین تولید کننده سنگ فسفات درجه بالا با P2ای5 محتوای 39٪ ، سه تولید کننده برتر MAP / DAP در سطح جهان ، یکی از تولید کنندگان پیشرو فسفات های خوراک (MCP) در اروپا، و تنها تولید کننده در روسیه، و روسیه فقط تولیدکننده کنسانتره نفلین (طبق RAFP).

محصولات اصلی PhosAgro شامل سنگ فسفات ، بیش از 50 درجه کود ، فسفات خوراک ، آمونیاک و سدیم تریپلی فسفات است که توسط مشتریان در 102 کشور جهان که در تمام قاره های ساکن جهان وجود دارد استفاده می شود. بازارهای اولویت دار شرکت در خارج از کشور روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع هستند آمریکای لاتین، اروپا و آسیا.

سهام PhosAgro در بورس مسکو و رسیدهای سپرده جهانی (GDR) برای سهام در بورس اوراق بهادار لندن (تحت عنوان PHOR) معامله می شود. از آنجا که 1 ژوئن 2016، GDR های این شرکت در شاخص های MSCI روسیه و MSCI Emerging Markets گنجانده شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد PhosAgro را می توان در وب سایت یافت: www.phosagro.ru.

SOURCE PhosAgro

پاسخی بگذارید