PMI بیمارستان 63 با 63.0 ؛ گزارش ISM® بیمارستان ISM® درباره تجارت October در اکتبر 2020

PMI بیمارستان 63 با 63.0 ؛ گزارش ISM® بیمارستان ISM® درباره تجارت October در اکتبر 2020

TEMPE ، آریزاز.، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – فعالیت اقتصادی در زیرمجموعه بیمارستان آخرین خبرها در مورد تأمین تجهیزات بیمارستان های کشور در اکتبر برای پنجمین ماه متوالی رشد کرد ISM بیمارستان® گزارش در مورد تجارت®.

گزارش امروز توسط نانسی لمستر، MBA ، رئیس م Instituteسسه مدیریت تأمین® (ISM®) کمیته بررسی مشاغل بیمارستان: “PMI بیمارستاندر ماه اکتبر 63 درصد ثبت نام کرد که 0.3 درصد کاهش نسبت به ماه سپتامبر برابر با 63.3 درصد است. این پنجمین ماه از رشد پس از دو ماه انقباض بود. شاخص فعالیت تجاری و شاخص اشتغال در ماه اکتبر افزایش یافت و شاخص سفارشات جدید کاهش یافت. شاخص Case Mix به 61 درصد افزایش یافت که 9.5 درصد افزایش نسبت به ماه سپتامبر 51.5 درصد افزایش داشت. شاخص برجسته روزهای پرداختنی به 50.5 درصد کاهش یافت که نسبت به ماه سپتامبر 54 درصد 3.5 واحد کاهش داشت. شاخص هزینه فناوری 56 درصد ثبت شده است که نسبت به ماه سپتامبر 59.5 درصد 3.5 واحد کاهش نشان می دهد.

نظرات اعضای کمیته نظرسنجی در مورد رشد همچنان متفاوت بود. در ماه اکتبر ، نظرات بیشتری در مورد تأثیر منفی خوشه های COVID-19 بر ظرفیت و در دسترس بودن تجهیزات محافظت شخصی (PPE) نسبت به ماه قبل وجود داشت. علی رغم افزایش سن ، چندین هیئت داوران در مورد رشد یا پایداری رویه های انتخابی اظهار نظر کردند. در دسترس بودن و هزینه PPE همچنان یک نگرانی اصلی است. نظرات مثبت ماه گذشته مبنی بر اینکه ممکن است کمبودها اندکی کاهش یابد ، با نگرانی در مورد تأثیرات آنفولانزا و کاهش موجودی مواد مخدر در پایان سال در دسترس بودن جایگزین شد. یکی از اعضای هیئت مدیره نوشت: “پایان سال ادغام کاتالوگ از فروشندگان ، افزایش فعالیت های ادغام و جمع آوری ، انقضا قرارداد و کمبود موارد برای مواردی مانند تأمین آنفلوانزا (که همچنین کالاهای COVID-19 است). متأسفانه ، COVID-19 همه اینها را تشدید کرده است. ‘ کمبود و افزایش استفاده منجر به درخواست های ویژه تر و سفارش دستی می شود. “

PMI بیمارستان تاریخ


ماه

PMI بیمارستان

ماه

PMI بیمارستان

اکتبر 2020

63.0

آوریل 2020

46.9

سپتامبر 2020

63.3

مارس 2020

63.8

اوت 2020

63.8

فوریه 2020

59.4

ژوئیه سال 2020

68.9

ژانویه 2020

57.4

ژوئن 2020

63.6

دسامبر 2019

55.9

مه 2020

45.1

نوامبر 2019

57.6


میانگین برای 12 ماه – 59.1

زیاد – 68.9

کم – 45.1

درباره این گزارش
اطلاعات گردآوری شده در این گزارش مربوط به ماه اکتبر 2020.

داده های ارائه شده در اینجا از یک نظرسنجی از مدیران تامین بیمارستان بر اساس اطلاعاتی که آنها در سازمان مربوطه جمع آوری کرده اند بدست آمده است. ISM® در مورد روش های جمع آوری داده های فردی شرکت ، غیر از آنچه در این نسخه ذکر شده است ، نمایندگی ارائه نمی دهد. داده ها باید هنگام استفاده در تصمیم گیری با همه منابع داده اقتصادی دیگر مقایسه شوند.

مطلب مرتبط  دوک انرژی از پرداخت سود سهام به سهامداران خبر داد

داده ها و روش ارائه
بیمارستان ISM® گزارش در مورد تجارت® بر اساس داده های جمع آوری شده از مدیران خرید و تهیه بیمارستان در سراسر کشور است. پاسخ های نظر سنجی تغییر ، در صورت وجود ، در ماه جاری نسبت به ماه قبل است. برای هر یک از شاخص های اندازه گیری شده (فعالیت تجاری ، سفارشات جدید ، اشتغال ، تحویل تامین کننده ، موجودی کالا ، قیمت ها ، قیمت ها: داروها ، قیمت ها: تجهیزات ، سفارشات جدید ، سفارشات جدید صادرات ، واردات ، حالت موجودی ، مخلوط مورد ، روزهای قابل پرداخت ، هزینه فناوری و سفارشات بدون لمس) ، این گزارش درصد گزارش دهی هر پاسخ و شاخص انتشار را نشان می دهد. پاسخ ها نشان دهنده داده های خام است و هرگز تغییر نمی کنند

PMI بیمارستان یک شاخص ترکیبی است که از شاخص های زیر با وزن برابر محاسبه می شود: فعالیت تجاری ، سفارشات جدید ، اشتغال و تحویل تامین کننده. شاخص های انتشار دارای ویژگی های شاخص های پیشرو هستند و معیارهای خلاصه مناسبی هستند که جهت غالب تغییر و دامنه تغییر را نشان می دهند. PMI یک بیمارستان خواندن شاخص بالاتر از 50 درصد نشان می دهد که زیر بخش بیمارستان به طور کلی در حال گسترش است. زیر 50 درصد نشان می دهد که به طور کلی در حال کاهش است. برای زیرشاخص ها ، به جز تحویل های تامین کننده ، شاخص بالای 50 درصد نشان می دهد که زیرشاخص به طور کلی در حال گسترش است. زیر 50 درصد نشان دهنده انقباض آن است. شاخص تحویل تأمین کننده بالای 50 درصد نشان دهنده سرعت کندتر تحویل و زیر 50 درصد نشان دهنده تحویل سریعتر است.

ISM بیمارستان® گزارش در مورد تجارت® نظرسنجی در اولین قسمت از هر ماه به پاسخ دهندگان کمیته بررسی مشاغل بیمارستان ارسال می شود. از پاسخ دهندگان خواسته می شود فقط گزارش عملکرد ایالات متحده در ماه جاری را ارائه دهند. ISM® پاسخ های نظرسنجی را در بیشتر ماه های خاص دریافت می کند ، اکثر پاسخ دهندگان عموماً منتظر ارسال اواخر ماه هستند تا پاسخ ها را برای ارائه دقیق ترین تصویر از فعالیت فعلی کسب و کار ارائه دهند. ISM® سپس گزارش را برای انتشار در پنجمین روز کاری ماه بعد تنظیم می کند.

محتوای ISM ROB
موسسه مدیریت تأمین® (“ISM”) گزارش در مورد تجارت® (گزارش های مربوط به ساخت ، خدمات و بیمارستان) (“ISM ROB”) شامل اطلاعات ، متن ، پرونده ، تصویر ، فیلم ، صدا ، آثار موسیقی ، آثار تالیفی ، برنامه ها و هر گونه ماده یا محتوای دیگر است (در مجموع ، “محتوا”) از ISM (“محتوای ISM ROB”). محتوای ISM ROB توسط کپی رایت ، مارک تجاری ، راز تجاری و سایر قوانین محافظت می شود و همانطور که بین شما و ISM وجود دارد ، ISM کلیه حقوق موجود در محتوای ISM ROB را در اختیار دارد و حفظ می کند. بدینوسیله ISM به شما اجازه دسترسی و نمایش محتوای ISB ROB (به استثنای هرگونه کد نرم افزار) را فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما ، به شما مجوز محدود ، قابل لغو و غیرمجاز را می دهد. محتوای ISM ROB همچنین باید حاوی محتوای کاربران و سایر مجوزهای ISM باشد. به جز موارد ارائه شده در این مقاله یا به صراحت کتبی توسط ISM ، شما نباید کپی ، دانلود ، پخش جریانی ، ضبط ، تکثیر ، تکثیر ، بایگانی ، بارگذاری ، اصلاح ، ترجمه ، انتشار ، پخش ، انتقال ، انتقال مجدد ، توزیع ، اجرا ، نمایش ، بفروشید ، یا در غیر این صورت از هرگونه محتوای ISM ROB استفاده کنید.

مطلب مرتبط  پیمانکار برق شیکاگو کارهای الکتریکی Pro Bono را برای گسترش گنجه خودی کمک & amp؛ Pantry of Des Plaines

به جز مواردی که صریحاً و صریحاً توسط ISM مجاز شده است ، شما از ایجاد آثار یا مطالب اکیداً منع شده اید (از جمله ، اما نه محدود به: جداول ، نمودارها ، جریان داده ها ، متغیرهای سری زمان ، قلم ها ، آیکون ها ، دکمه های پیوند ، تصویر زمینه ، مضامین دسک تاپ ، کارت پستالهای آنلاین ، مونتاژها ، بزرگنمایی ها و فیلم های مشابه ، کارت های تبریک و کالاهای بدون مجوز) که از محتوای ISM ROB استخراج می شوند یا بر اساس آن هستند. این ممنوعیت صرف نظر از اینکه آثار مشتق شده یا مواد فروخته شده ، مبادله شده یا داده شده باشد ، اعمال می شود. شما نباید مستقیماً یا از طریق استفاده از هیچ دستگاهی ، نرم افزاری ، سایت اینترنتی ، سرویس مبتنی بر وب یا سایر روش ها اقدام به حذف ، تغییر ، دور زدن ، جلوگیری ، تداخل ، یا دور زدن هرگونه کپی رایت ، علامت تجاری یا سایر اعلامیه های اختصاصی مشخص شده در محتوا یا هر مکانیزم مدیریت حقوق دیجیتال ، دستگاه یا سایر اقدامات محافظت از محتوا یا کنترل دسترسی مرتبط با محتوا از جمله مکانیزم های فیلتراسیون جغرافیایی. بدون مجوز کتبی قبلی از ISM ، شما نمی توانید با استفاده از محتوا ، خواه سودمند باشید یا نه ، کسب و کار ایجاد نکنید.

مطلب مرتبط  لیبی به توافقاتی با اتحادیه ها در مورد اصلاح قرارداد کار و مزایای بازنشسته می رسد

شما نباید بخش دیگری از محتوا را ایجاد ، بازآفرینی ، توزیع ، اضافه کردن در سایر کارها یا تبلیغات کنید ، مگر اینکه مجوز کتبی قبلی را از ISM دریافت کنید. درخواست مجوز برای تولید مثل یا توزیع محتوای ISB ROB را می توانید با تماس بگیرید میشل راسک بصورت مکتوب در: ISM Research، Institute for Supply Management، 309 W. Elliot Road، Suite 113، تمپ ، آذربایجان غربی 85284-1556 یا از طریق ایمیل [email protected]؛ موضوع: درخواست محتوا.

ISM هیچگونه مسئولیت ، وظیفه یا تعهدی درمورد یا مرتبط با محتوای ISM ROB یا سایر اطلاعات مندرج در آن ، هرگونه خطا ، عدم صحت ، حذف یا تأخیر در ارائه محتوای ISB ROB یا اقدامات انجام شده با تکیه بر آن ندارد. به هیچ وجه ISM هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات خاص ، حادثه ای و یا متعاقب آن ناشی از استفاده از ISM ROB ندارد. گزارش در مورد تجارت®، PMI®، NMI®، مدیران خرید بخش تولید®، PMI خدمات، و PMI بیمارستانعلائم تجاری و علائم تجاری موسسه مدیریت تامین هستند®. موسسه مدیریت تأمین® و ISM® علائم تجاری ثبت شده موسسه مدیریت تامین ، شرکت هستند.

درباره موسسه مدیریت تأمین®
موسسه مدیریت تأمین® (ISM®) در بیش از 90 کشور جهان به متخصصان مدیریت تأمین خدمات ارائه می دهد. 50،000 عضو آن در سراسر جهان مدیریت می کنند 1 تریلیون دلار آمریکا سالانه در زنجیره تامین شرکت ها و دولت. ISM در سال 1915 به عنوان اولین م instسسه مدیریت تأمین در جهان تاسیس شد و متعهد به پیشرفت روش مدیریت تأمین برای ایجاد ارزش و مزیت رقابتی برای اعضای خود و کمک به یک جهان مرفه و پایدار است. ISM این حرفه را از طریق ISM هدایت می کند گزارش در مورد تجارت®، برنامه های صدور گواهینامه بسیار مورد توجه و مدل تسلط ISM®. این گزارش از سال 1931 به غیر از وقفه چهار ساله در طول جنگ جهانی دوم توسط انجمن صادر شده است.

نسخه متن کامل از ISM بیمارستان® گزارش در مورد تجارت® در ISM ارسال شده است®وب سایت به آدرس www.ismrob.org در پنجمین روز کاری * هر ماه در 10:00 صبح ET.

بعدی ISM بیمارستان® گزارش در مورد تجارت® برجسته نوامبر 2020 اطلاعات در ساعت 10:00 صبح در ET منتشر خواهد شد دوشنبه ، 7 دسامبر 2020.

* مگر اینکه بورس اوراق بهادار نیویورک بسته شود.

مخاطب:

میشل راسک


گزارش در مورد تجارت® تحلیلگر


ISM®، ROB / مدیر تحقیقات


تمپ ، آریزونا


+1 480.455.5944


پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE موسسه مدیریت تأمین

لینک های مربوطه

https://www.ismworld.org

پاسخی بگذارید