Polygiene و Caterpillar پیشرو در جهان در یک همکاری هیجان انگیز

Polygiene و Caterpillar پیشرو در جهان در یک همکاری هیجان انگیز

استکهلم، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Caterpillar® پیشروترین تولید کننده تجهیزات ساخت و معدن در جهان است. این لباس تبدیل شده است و به یکی از مارک های با ارزش در جهان تبدیل شده است * ، و لباس های کار و لباس های راحتی را ارائه می دهد که ماهیت آنها در انجام کار را نشان می دهد. اکنون Polygiene و CAT® برای محافظت از لباس در برابر باکتری ها و سایر میکروب ها – برای کاهش نیاز به شستشو و طولانی شدن عمر فعال لباس مشارکتی را آغاز کرده است. این مشارکت از مجموعه لباس های گاه به گاه شروع می شود و برای سال 2021 و بعد از آن افزایش می یابد.

“CAT چشم انداز جهانی دارد كه در آن نیازهای اساسی افراد – مانند پناهگاه ، آب تمیز ، آموزش و انرژی قابل اعتماد – برآورده می شود. در ابتدا ، ما آن را فقط به عنوان یك ایده آل زیبا برای محافظت از لباس در برابر میكروب ها و باكتری ها دیدیم ، اما وقتی ما فهمیدیم که این به شدت باعث کاهش اثر اکولوژیکی می شود زیرا مردم می توانند خیلی کمتر شستشو دهند ، ما صلاح دیدیم “، Greg Gemette ، معاون ارشد رئیس جمهور در Caterpillar Apparel می گوید.

مطلب مرتبط  شرکت حمل و نقل اردمور در مورد پیشنهاد خرید غیرمجاز از هافنیا نظر می دهد

Ulrika Björk ، مدیر عامل شرکت Polygiene ، می گوید: “CAT یکی از مارک هایی است که همه می شناسند و من مشتاقانه منتظر یک همکاری موفق هستم”. “خواه از لباس علتی صحبت کنیم یا بعداً از لباس کار صحبت کنیم ، من متقاعد شده ام که ارزش افزوده Polygiene تفاوت زیادی برای مصرف کننده نهایی ایجاد خواهد کرد ، خصوصاً در این شرایط سخت.

* https: //www.caterpillar.com/fa/news/caterpillarNews/careers/interbrand-2019.html

درباره کاترپیلار

از سال 1925 ، شرکت کاترپیلار به مشتریان در ساختن دنیای بهتر کمک می کند – پیشرفت پایدار را ممکن می سازد و تغییرات مثبتی را در هر قاره ایجاد می کند. با فروش 2019 و درآمد 53.8 میلیارد دلار، کاترپیلار پیشروترین تولید کننده تجهیزات ساخت و ساز و معدن ، موتورهای دیزلی و گاز طبیعی ، توربین های گازی صنعتی و لوکوموتیوهای دیزلی-برقی در جهان است.

مطلب مرتبط  تماشا کنید "A Funade Madea Family Funeral بارگیری رایگان (2019)

خدمات ارائه شده در طول چرخه عمر محصول ، فناوری پیشرفته و چندین دهه تخصص محصول ، کاترپیلار را از یکدیگر متمایز کرده و ارزش استثنایی برای موفقیت مشتریان فراهم می کند. این شرکت اصولاً از طریق سه بخش اصلی – صنایع ساختمانی ، صنایع منابع و انرژی و حمل و نقل – فعالیت می کند و خدمات مالی و خدمات مرتبط را از طریق بخش محصولات مالی خود ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت caterpillar.com مراجعه کنید. برای ارتباط در شبکه های اجتماعی ، به caterpillar.com/social-media مراجعه کنید.

تماس با Polygiene را فشار دهید: Ulrika Björk ، مدیر عامل ، [email protected] تلفن: +46 70 92 11 275 ،

برای تصاویر مطبوعاتی ، مراجعه کنید https://news.cision.com/se/؟n=polygiene-ab

برای دریافت گزارش ها ، اطلاعیه های مطبوعاتی و اخبار در اینجا مشترک شوید http://ir.polygiene.com/fa/press/subscribe/

مطلب مرتبط  Skanska برای 2.88 میلیارد NOK ، در حدود 2.8 میلیارد SEK ، سیستم آبرسانی جدیدی را در اسلو ، نروژ ایجاد می کند

درباره Polygiene

ما به عنوان رهبر جهانی در حفظ و نگهداری فن آوری های تازه و کنترل بو ، می خواهیم نوع دیدگاه لباس ها را تغییر دهیم – از مواد مصرفی سریع به ماندگار. ما لباس ها ، محصولات خانگی و منسوجات را درمان می کنیم تا به مردم کمک کند تازه بمانند ، کمتر بشویند و لباس ها و محصولات بیشتر عمر کنند. بیش از 140 مارک برتر جهانی انتخاب کرده اند که از مارک Polygiene به همراه محصولات خود استفاده کنند. محصولات بهداشتی در اولین بازار رشد Nasdaq در فهرست شده است استکهلم سوئد. برای اطلاعات بیشتر: www.polygiene.com. Erik Penser Bank AB به عنوان مشاور مجاز خود عمل می کند. تلفن: +46 8- 463 83 00 ، پست الکترونیکی: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/polygiene-ab/r/polygiene-and-world-leading-caterpillar-in-ciciting-partnership ، c3238976

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

SOURCE Polygiene AB

پاسخی بگذارید