Polyplastics برای کاربردهای رانندگی خودمختار ، PBT و PPS را در سنسورها هدف قرار می دهد

Polyplastics برای کاربردهای رانندگی خودمختار ، PBT و PPS را در سنسورها هدف قرار می دهد

توکیو، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – روند رو به رشد به سمت وسایل نقلیه الکتریکی باعث تحریک تأمین کنندگان مواد مانند Polyplastics Co. ، Ltd. ، یکی از تأمین کنندگان پیشرو جهانی پلاستیک های مهندسی می شود ، محصولات رزین ابتکاری خود را برای استفاده در قطعات سیستم پیشرفته کمک راننده (ADAS) قرار دهد. رانندگی خودکار را فعال کنید. مواد DURANEX (R) PBT و DURAFIDE (R) PPS این شرکت – برای سنسورها در سیستم های رادار و براکت دوربین هدف قرار گرفته است – نویدبخش خوبی در ارائه کمترین سطح جنگ ، پایداری ابعادی و ثابت دی الکتریک کم است.

(تصویر: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100475/202011106891/_prw_PI1fl_U2f1pw8n.jpg)

در محفظه های راداری ، تولیدکنندگان به دنبال موادی با ثابت ثابت دی الکتریک ، قابلیت انتقال موج رادیویی پایدار و جذب آب کم هستند. در بازار از پلی استایرن سندیوتاکتیک (SPS) و پلی اتریمید (PEI) برای خواص دی الکتریک و PPS برای جذب آب کم و مقاومت شیمیایی استفاده شده است. برای پاسخگویی به چالش های هزینه ، تولید کنندگان شروع به ترکیب PBT در طرح های خود کرده اند.

مطلب مرتبط  آرامکو خدمات Google Cloud را در عربستان سعودی معرفی می کند

پلی پلاستیک گزارش می دهد که جذب آب تأثیر کمی بر روی DURAFIDE (R) PPS 1140A6 دارد ، اما برخی تأثیرات آن بر DURANEX (R) PBT 330HR است. در نتیجه ، Polyplastics در حال کار بر روی تولید گریدهای PBT جدید با خواص کم دی الکتریک افزایش یافته و جذب آب کم است.

برای خود براکت رادار ، به ویژگیهای محافظ امواج الکترومغناطیسی برای محافظت در برابر امواج غیرضروری منعکس شده نیاز است. گریدهای رسانای الکتریکی پلاستیک ها ، DURACON (R) POM CH-10 و EB-10 ، و DURANEX (R) PBT 7300E ، همه فعالانه در نظر گرفته می شوند در حالی که گریدهای PBT جدید با ویژگی های محافظ موج الکترومغناطیسی قوی تر در دست توسعه است.

مطلب مرتبط  سیستم ذخیره سازی باتری FlexGen به تقویت انرژی و تقویت شبکه برای شهر یوتا که توسط گردشگران تابستانی سیل شده است کمک می کند

برای براکت های دوربین سنجش ماشین ، مواد کم فشار و استحکام بالا مانند DURANEX (R) PBT 733LD و 7407 به طور کلی ترجیح داده می شوند. این شرکت همچنین فناوری مات را توسعه داده است كه از روش لیزر برای كاهش سر و صدا (نور پراكنده) استفاده می كند. در نتیجه لیزر درمانی سطح براقیت و سیاهی مطلوب ایجاد می شود. پلاستیک ها به دنبال دوام طولانی مدت و شرایط مختلف فرآیند برای کاهش زمان درمان هستند.

مطلب مرتبط  نام های EPA Clorox Safer Choice شریک سال برای ارتقا of شیمی ایمن ، محصولات

لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://www.polyplastics.com/fa/product/lines/pbt_adas2/index.html

درباره پلی پلاستیک

شرکت پلی پلاستیک ، یک رهبر جهانی در زمینه تولید و تولید ترموپلاستیک های مهندسی است. سبد محصولات این شرکت شامل POM ، PBT ، PPS ، LCP ، GF-PET و COC است. این شرکت بیشترین سهم بازار جهانی POM و LCP را دارد. با بیش از 50 سال تجربه ، این شرکت توسط یک شبکه جهانی قوی از منابع تحقیق و توسعه ، تولید و فروش پشتیبانی می شود که قادر به ایجاد راه حل های پیشرفته برای یک بازار جهانی در حال تغییر است.

DURANEX (R) ، DURACON (R) ، و DURAFIDE (R) علائم تجاری ثبت شده Polyplastics Co.، Ltd. در ژاپن و سایر کشورها

SOURCE Polyplastics Co. ، Ltd.

پاسخی بگذارید