Powerhouse Bratt Brkaia جایزه “Smarter E” 2020 را در گروه پروژه های برجسته دریافت می کند

Powerhouse Bratt Brkaia جایزه “Smarter E” 2020 را در گروه پروژه های برجسته دریافت می کند

Powerhouse Brattørkaia شمالی ترین ساختمان در سراسر جهان با تعادل مثبت انرژی است. این رتبه بندی بدین معنی است که ساخت و ساز آن انرژی بیشتری را نسبت به مدت مصرف خود تولید می کند: از تولید مصالح ساختمانی گرفته تا ساخت و ساز ، بهره برداری ، مدیریت و در نهایت دفع. مازاد انرژی خورشیدی تمیز – بیش از دو برابر ساختمان ساختمان برای استفاده خود در هر سال – به یک شبکه میکرو محلی برای برق برای ساختمانهای همسایه ، اتوبوس های برقی ، اتومبیل ها و کشتی های بندر مجاور وارد می شود.

Powerhouse Brattratrkaia نتیجه تلاش مشترک است. Entra ، یک رهبر در مسائل زیست محیطی در صنعت املاک و مستغلات ، مالک و اپراتور ملک است. شرکت بین المللی معماری Snohetta این ساختمان را طراحی کرده است. Skanska ، شرکت ساخت و ساز در سطح جهان ، سازگار با محیط زیست ، پیمانکار عمومی بود. Solcellespesialisten كل تأمین كننده سیستمهای فتوولتائیك نروژی است و منظومه شمسی را روی بام طراحی و نصب كرده است. SunPower پانل های خورشیدی SunPower Maxeon بسیار کارآمد خود را تولید کرده است که حداکثر عملکرد را با استانداردهای بی نظیر پایداری مانند برچسب Declare ترکیب می کند ، که باعث شفافیت در مواد می شود.

وی گفت: “جایزه Intersolar Smarter E-Award یک جایزه مهم در صنعت است و ما برای کل تیم بسیار مفتخریم که آن را دریافت کرده اند. این توجه به Powerhouse Bratt Brkaia ، که ساختمان واقعی آینده است ، جلب خواهد کرد. ” جف واترزمدیر عامل شرکت SunPower Technologies ، که به زودی مدیرعامل Maxeon Solar Technologies هنگام خروج SunPower ، مدیر عامل شرکت می شود. “ما برای ما افتخار است که پیشرفته ترین فناوری خورشیدی را ارائه دهیم که با استفاده از آن مشتریان در سراسر جهان دارای الکتریسیته هستند که سهم مثبتی دارند.”

مطلب مرتبط  Powerhouse Brattratrkaia برنده Smarter E-Award 2020 در بخش "پروژه های برجسته" است

Powerhouse Brattørkaia موفق به اخذ گواهینامه “BREEAM برجسته” ، بالاترین رتبه ممکن از روش برجسته ارزیابی ارزیابی پایداری در جهان است ، که عملکرد یک موسسه را از نظر محیط ، جامعه و اقتصاد ارزیابی می کند و راه حل های آن از کنوانسیون پشتیبانی می کند پاریس UNFCCC ، که تلاش های خود را برای محدود کردن دمای جهانی تا 1.5 درجه سانتیگراد کاهش می دهد. همچنین نمونه ای از مسئول است ساخت مسکونی– و ساختمانهای اداری با هدف آینده انرژی تجدید پذیر. موقعیت در شمال دور برای دستیابی به انرژی خورشیدی نیاز به یک راه حل معماری معماری دارد ، زیرا زاویه ها در طول روز و فصول بسیار متفاوت است. پانل ها اثر بهینه خود را روی یک دارند زاویه 90 درجه تا خورشید. زاویه شیب دار سقف ساختمان آن را برای انرژی خورشیدی بهینه می کند و حداکثر استفاده از پانل های خورشیدی 1،157 SunPower Maxeon 3 را دارد که برای بیشترین بازده ممکن از لحاظ استراتژیک قرار می گیرند.

هلن باه تمرباك ، مدیر پروژه متخصصان انبار خورشیدی گفت: “این جایزه تیم با استعداد ما را به رسمیت می شناسد كه ارائه راه حل های نوآورانه و در سطح جهانی برای پیشبرد انتقال انرژی است.” ما از پانل های SunPower Maxeon استفاده کردیم که نسبت به هر پنل دیگری که در بازار موجود است ، بیشتر از هر واحد انرژی الکتریسیته تولید می کند ، و ما مجبور بودیم از محصولاتی استفاده کنیم که ثابت کند میزان انرژی برای تهیه و تولید چقدر است. اعلام برچسب تعهد به شفافیت را نشان می دهد و این برای انتخاب ما مهم بود. “

مطلب مرتبط  بینش بازار پرسولفات سدیم (2020 تا 2025)

اطلاعات بیشتر در مورد Powerhouse Brattørkaia را می توان در دو مقاله وبلاگ در وبلاگ جهانی SunPower یافت.

درباره SunPower
شرکت SunPower (NASDAQ: SPWR) یکی از خلاقانه ترین و پایدارترین شرکت های انرژی در جهان است و راه حل ها و خدمات کامل خورشیدی را به یک گروه متنوع از مشتریان ارائه می دهد. مشتریان خصوصی ، شرکت ها ، مقامات ، موسسات آموزشی و اپراتورهای شبکه در سراسر جهان به بیش از 30 سال سابقه SunPower اعتماد دارند. SunPower حداکثر ارزش و عملکرد عالی را برای کل عمر طولانی هر منظومه شمسی از اولین فشار روی سوئیچ ارائه می دهد. SunPower در سیلیکون ولی مستقر است و برای مشتریان خود کارمندی در آفریقا ، آسیا ، استرالیا ، اروپا و آمریکا دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تغییر SunPower در منبع تغذیه جهان ، به سایت www.sunpower.com مراجعه کنید.

پیش بینی ها
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که به معنای قانون اصلاح دادخواهی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، “پیش بینی” هستند ، از جمله اظهارات در مورد تولید انرژی پیش بینی شده و عملکرد محصول. این پیش بینی ها بر اساس پیش فرض ها ، انتظارات و باورهای فعلی ما استوار است و خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی را دربر می گیرد که می تواند باعث شود نتایج ، عملکرد یا اجرای آن از لحاظ معنوی با آنچه که صریح یا ضمنی در این پیش بینی ها بیان شده است متفاوت باشد. عواملی که ممکن است باعث ایجاد یا عدم بروز چنین اختلافاتی شود عبارتند از: تغییر در مقررات دولتی و در دسترس بودن مشوق های اقتصادی برای ارتقاء انرژی خورشیدی و همچنین نوسانات یا تخریب عملکرد پانل های خورشیدی ما و سایر محصولات و راه حل ها. با مراجعه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ، جزئیات مفصلی از این عوامل و خطرات دیگری که مشاغل ما در معرض آن قرار دارد ، می توان یافت ، از جمله جدیدترین گزارش های ما در مورد فرم های 10-K و 10. -Q ، به طور خاص تحت عنوان “عوامل خطر” کپی از این پرونده ها به صورت آنلاین از SEC و در قسمت “SEC Filings” از وب سایت روابط سرمایه گذار ما در invest.sunpowercorp.com موجود است. کلیه پیش بینی های موجود در این بیانیه مطبوعاتی براساس اطلاعاتی که هم اکنون در دسترس ما است و ما از هرگونه تعهد برای بروزرسانی چنین پیش بینی هایی با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده چشم پوشی می کنیم.

مطلب مرتبط  Ballard در 29 سپتامبر میزبان "روز سرمایه گذار و تحلیلگر 2020" مجازی است

© 2020 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است. SUNPOWER ، آرم SUNPOWER و MAXEON علائم تجاری ثبت شده شرکت SunPower در ایالات متحده و سایر کشورها

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1199900/SunPower_Corp_Powerhouse_Brattorkaia_Building.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/479475/SunPower_Corp___Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.sunpower.com

SOURCE SunPower Corp.

پاسخی بگذارید