Powerhouse Brattratrkaia برنده Smarter E-Award 2020 در بخش “پروژه های برجسته” است

Powerhouse Brattratrkaia برنده Smarter E-Award 2020 در بخش “پروژه های برجسته” است

Powerhouse Brattratrkaia شمالی ترین ساختمان انرژی مثبت جهان است. این بدان معناست که برای تولید انرژی بیشتر از آنچه که در طول عمر خود مصرف می کند ، از تولید مصالح ساختمانی ، گرفته تا ساخت ، بهره برداری و مدیریت آن و درنهایت تخریب آن طراحی شده است. مازاد انرژی خورشیدی تمیز – بیش از دو برابر آنچه ساختمان در سال برای بهره برداری احتیاج دارد – به یک میکروگرید محلی ارسال می شود تا ساختمان های اطراف ، اتوبوس ها و اتومبیل های برقی و سیستم کشتی را در آن برق دهد. بندر همسایه

Powerhouse Brattratrkaia نتیجه تلاش مشترک است. انترا ، یک رهبر محیط زیست در بخش املاک و مستغلات ، ساختمان را دراختیار دارد و آن را اداره می کند ، در حالی که شرکت بین المللی معماری Snohetta این ساختمان را طراحی کرده است. سازنده جهانی سبز Skanska خدمات کلی پیمانکاری را انجام داده است ، در حالی که Solcellespesialisten تامین کننده کل سیستم های فتوولتائیک در نروژ است که پانل های خورشیدی را روی سقف طراحی و نصب کرده است. SunPower پانل های خورشیدی SunPower Maxeon با راندمان بالا خود را تولید کرده است که حداکثر توان را با استانداردهای بی نظیر پایداری مانند Declare Label ترکیب می کند و شفافیت مواد را فراهم می کند.

جایزه E-Intellolar Smarter یک جایزه مهم در بخش است ، و ما بسیار مفتخریم که آن را برای کل تیم کسب کرده ایم؛ این نیروگاه براتتورایایا را که واقعاً یک ساختمان آینده است ، ترویج خواهد کرد جف واترزمدیر عامل شرکت SunPower Technologies و چه کسی به زودی مدیر عامل شرکت Maxeon Solar Technologies هنگام جدایی از SunPower خواهد بود. “این افتخار برای ما است که فناوری پیشرفته خورشیدی را ارائه دهیم که به مشتریان خود در هر کجا که قدرت داشته باشند می توانند تأثیر مثبت بر جهان بگذارند. “

مطلب مرتبط  پنج سوراخ اضافی برای افزایش هسته با درجه بالاتر ادامه دارد ، حفاری اهداف دیگری که اکنون در پروژه سولفید نیکل-کبالت کرافورد در حال انجام است

Powerhouse Brattratrkaia مجوز کسب کرده است برجسته برجسته، بالاترین رتبه ای که مطابق اصلی ترین روش ارزیابی پایداری در جهان برای عملکرد پایداری زیست محیطی ، اجتماعی و اقتصادی یک ملک اعطا شده است. راه حل های آن پشتیبانی می کند پاریس در مورد آب و هوا (UNFCCC) که هدف آن محدود کردن افزایش دما در جهان به 1.5 درجه سانتیگراد است. همچنین نمونه ای برای ساخت و ساز مسئول خانه ها و فضاهای اداری برای آینده انرژی تجدید پذیر است. چنین تأسیسات شمالی برای جمع آوری انرژی خورشیدی به یک راه حل معماری یکپارچه نیاز داشت ، زیرا زاویه ها با توجه به روزها و فصول متفاوت است و پانل ها بهترین عملکرد را در 90 درجه به خورشید ارائه می دهند. زاویه حاد سقف ساختمان به ویژه برای بهینه سازی تولید خورشیدی ایجاد شده است و بیشترین تعداد از 1،157 پنل خورشیدی SunPower Maxeon 3 را در اختیار دارد که برای جمع آوری هرچه بیشتر انرژی خورشیدی در حد امکان قرار دارد.

هلن بومه تمرباكك ، مدیر پروژه Solcellespesialisten می افزاید: “این جایزه نوعی شهادت برای تیم با استعداد ما است كه راه حلهای نوآورانه در سطح جهانی برای ارتقاء انتقال انرژی ارائه می دهد.” وی گفت: “از آنجا که پاور هاوس برتاریاکایا باید بیش از دو برابر برق مصرفی خود را در یک سال تولید کند ، ما پانل های SunPower Maxeon را انتخاب کردیم ، که در هر مکانی برق بیشتری را در هر فضای بیشتری تولید می کنند. ما همچنین مجبور شدیم از محصولاتی استفاده کنیم که مستندات میزان انرژی مصرفی در تأمین و تولید را نشان می دهد. دکور Declare دلبستگی به شفافیت نشان داد ، که برای تصمیم ما مهم بود. ”

مطلب مرتبط  استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

برای اطلاعات بیشتر در مورد Powerhouse Brattørkaia ، دو مقاله وبلاگ در سایت وبلاگ جهانی SunPower موجود است.

درباره SunPower
شرکت SunPower (NASDAQ: SPWR) به عنوان یکی از مبتکرترین و پایدارترین تأمین کنندگان انرژی در جهان ، راه حل ها و خدمات جامع خورشیدی را برای طیف گسترده ای از مشتریان ارائه می دهد. افراد ، مشاغل ، دولتها ، مدارس و خدمات به بیش از 30 سال سابقه SunPower اعتماد دارند. SunPower از اولین نیروگاه تا حداکثر ارزش و کارایی قابل توجه در طول عمر هر یک از نصب های خورشیدی را ارائه می دهد. SunPower که مقر آن در Silicon Valley است ، تیم های اختصاصی و مشتری مداری را در آفریقا ، آسیا ، استرالیا ، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تغییر SunPower در چگونگی تغییر انرژی در جهان ، به www.sunpower.com مراجعه کنید.

بیانیه های رو به جلو
این انتشار مطبوعات ممکن است حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای متن باشد قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، از جمله اظهارات مربوط به تولید برق مورد انتظار و عملکرد محصول. این گفته ها بر اساس فرضیات ، انتظارات و باورهای فعلی ما استوار است و به دلیل تعدادی از خطرات و ابهامات قابل توجه ، نتایج و عملکرد واقعی ممکن است با آنچه در این گفته ها صریح یا ضمنی ذکر شده متفاوت باشد. عوامل زیر ممکن است از جمله موارد دیگر ، نتایج واقعی را با آنچه پیش بینی می شود در اظهارات آینده نگر متفاوت کند: تحولات نظارتی و ارائه مشوق های اقتصادی برای ترویج استفاده از انرژی خورشیدی ، و در عملکرد صفحه های خورشیدی و سایر محصولات و راه حل ها نوسانات یا کاهش می یابد. ارزیابی دقیق این عوامل و سایر خطرات مؤثر در تجارت ما در فرمهایی که مرتباً با کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده تهیه می کنیم ، درج شده است (کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا SEC) ، به ویژه در فرم های 10-K و 10-Q اخیر و به ویژه در بخش “عوامل خطر” (عوامل خطر) این گزارش ها همچنین به صورت آنلاین در وب سایت SEC یا در بخش “پرونده های امنیتی SEC” (پرونده های SEC) از وب سایت ما اختصاص داده شده به سرمایه گذاران (invest.sunpowercorp.com). همه اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی ذکر شده است ، مبتنی بر داده هایی است که در حال حاضر در دسترس ما است ، و ما هیچ تعهدی را برای بروزرسانی اظهارات آینده نگر بر اساس هرگونه اطلاعات جدید یا رویداد جدیدی که ممکن است بوجود بیاید ، بر عهده نداریم.

مطلب مرتبط  نحوه بازگشت به اقتصاد جهانی با کربن کم: سری RMI Stimulus

© 2020 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است. SUNPOWER ، آرم SUNPOWER و MAXEON علائم تجاری ثبت شده شرکت SunPower در ایالات متحده و کشورهای دیگر هستند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1199900/SunPower_Corp_Powerhouse_Brattorkaia_Building.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/479475/SunPower_Corp___Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.sunpower.com

SOURCE SunPower Corp.

پاسخی بگذارید