PPG برای خرید “خانواده شرکت های VersaFlex”

PPG برای خرید “خانواده شرکت های VersaFlex”

شهر کانساس ، کان.، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – خانواده شرکت های VersaFlex (“VersaFlex”) اعلام کردند که توافق قطعی برای خرید توسط PPG (NYSE: PPG) را به دست آورده اند. VersaFlex یک تولید کننده متخصص در زمینه پلی اوره ، اپوکسی ، پلی اورتان ها ، تجهیزات م componentلفه های سفارشی و کف های عایق و ژئوتکنیک است. بازار میانه Lazard به عنوان مشاور مالی انحصاری VersaFlex خدمت کرده است. پیش بینی می شود معامله در سه ماهه اول سال 2021 بسته شود ، به شرط بسته شدن شرایط معمول.

VersaFlex شریکی قابل اعتماد است که با پوشش ها و کف های محافظ ثابت و ابتکاری نیازهای مشتریان خود را درک و برآورده می کند. “ما از پیوستن به PPG ، یک رهبر جهانی رنگ و پوشش ، با داشتن منابع کلاس جهانی و فناوری های پیشرفته ، هیجان زده هستیم. استانداردهای بالا و تعهد آنها برای ارائه ارزش پایدار به مشتریان خود ، منافع موفقیت مداوم مشتریان ما خواهد بود “ گفت راب پاولک، رئیس VersaFlex.

مطلب مرتبط  FP Markets پیشنهاد تجارت CFD خود را در زمینه کالاها ، فلزات و شاخص ها گسترش می دهد

درباره VersaFlex
مارک های معتبر VersaFlex Incorporated ، Raven Lining Systems ، Milamar Coatings و Specialty Products (SPI) گرد هم آمدند تا “خانواده شرکت های VersaFlex” را تشکیل دهند. ما ارائه دهنده پیشرو در پوشش های ویژه ، پوشش ها ، فوم های فنی و تجهیزات کامپوننت های سفارشی برای بخش های صنعتی ، آب و فاضلاب ، زیرساخت های حمل و نقل ، کف ، نفت و گاز و ژئو تکنیک هستیم. ماموریت ما ادامه دادن راه حل های نوآورانه در سطح جهانی به مشتریان ، حل سخت ترین چالش های محافظت ، توان بخشی و عایق بندی آنها است.

Home New

PPG: ما از جهان محافظت و زیبایی می دهیم
ما در PPG (NYSE: PPG) همه روزه تلاش می کنیم تا رنگ ها ، پوشش ها و موادی را که مشتریان ما بیش از 135 سال به آنها اعتماد کرده اند تولید و تحویل دهیم. ما از طریق فداکاری و خلاقیت ، بزرگترین چالش های مشتریان خود را حل می کنیم ، و برای یافتن راه درست به جلو با یکدیگر همکاری می کنیم با دفتر مرکزی پیتسبورگ، ما در بیش از 70 کشور جهان فعالیت و نوآوری داریم و فروش خالص آن را گزارش کردیم 15.1 میلیارد دلار در سال 2019. ما در ساخت و ساز ، محصولات مصرفی ، بازارهای صنعتی و حمل و نقل و بازارهای پس از فروش به مشتریان خدمات ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ppg.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  OSEA در سال 2020 با اجرای زنده برنامه ریزی شده برای سال 2021 به اجرا در می آید

ما دنیا را محافظت و زیبا می کنیم یک علامت تجاری است و آرم PPG علامت تجاری ثبت شده PPG Industries Ohio، Inc است.

منبع شرکتهای VersaFlex

لینک های مربوطه

http://www.versaflex.com

پاسخی بگذارید