Prime Power آموزش جدید EPSS را اعلام می کند

Prime Power آموزش جدید EPSS را اعلام می کند

مابلتون ، گا، 29 نوامبر. 2020 / PRNewswire / – Prime Power ، پیشرو در ارائه خدمات برق اضطراری در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده، اکنون مجموعه کاملی از کارگاه ها را برای تکنسین هایی که به دنبال آموزش مداوم و گواهینامه هستند ، ارائه می دهد. این شرکت اخیراً 8 دوره جدید را برای ماه دسامبر اضافه کرده است و به زودی از تقویم کامل 2021 خود رونمایی می کند.

کارگاه های Prime Power که توسط برخی از خبره ترین متخصصان این صنعت تدریس می شوند ، بصورت مجازی و حضوری در مرکز آموزش راجر بیشر در پردیس Prime Power در مابلتون.

پرایم پاور رییس جمهور می گوید: “شهرت ما روزانه با کار بر روی پیچیده ترین سیستم های برق اضطراری در صنعت بدست می آید.” آدام ماتس. “ما در حال حاضر این تخصص را از طریق آموزش با توجه به بالاترین استانداردهای صنعت به اشتراک می گذاریم.”

مطلب مرتبط  SDRL - مواد پاک کننده

سمینارها توسط موسسه مهندسان برق (IEEE) معتبر شناخته می شوند و توسط CE توسط وزیر امور خارجه جورجیا و هیئت صدور گواهینامه محیط زیست کارولینای شمالی و جنوبی برای CE تصویب می شوند. CE ها گواهینامه های زیادی را شامل می شوند ، از جمله EGSA (انجمن سیستم های تولید برق) ، GWWI (آب جورجیا و موسسه فاضلاب) و موارد دیگر.

مطلب مرتبط  بازار پوشش های محافظ در برابر خوردگی به ارزش 8.9 میلیارد دلار تا سال 2025

دوره های دسامبر شامل یک نمای کلی از سیستم های برق اضطراری و نقش حیاتی ژنراتورها و یک دوره ایمنی فلش قوس است که بر اقدامات ایمنی مربوط به انفجارهای الکتریکی بالقوه کشنده تمرکز دارد. زمان برگزاری این دوره ها این بود که افراد می توانند قبل از پایان سال و در موعد مقرر برای تأیید مجدد گواهینامه CE ، CE کسب کنند.

مطلب مرتبط  ناسا ماشین های بصری را برای دانلود در اندازه گیری آب در ماه انتخاب می کند

درباره Prime Power بیشتر بدانید
درباره آموزش Prime Power بیشتر بدانید

درباره پرایم پاور
Prime Power بیش از 30 سال پیش تأسیس شد ، پیشرو در ارائه خدمات برق اضطراری است. تیم مهندسان و تکنسین های Prime Power با طیف گسترده ای از صنایع از جمله بهداشت ، مراکز داده و شهرداری ها کار می کنند و به خاطر رویکرد جامع خود نسبت به هر سیستم برق اضطراری افتخار می کنند.

مخاطب: استیو دابینز
برای Prime Power
[email protected]
323.578.2671

SOURCE Prime Power

پاسخی بگذارید