Prospectus قفسه نهایی Ballard Files

Prospectus قفسه نهایی Ballard Files

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) (Ballard یا شرکت) از تشکیل دفترچه نهایی قفسه باز فرم کوتاه نهایی (Prospectus) خبر داد که انعطاف پذیری در ارائه اوراق بهادار در طول دوره مؤثر دفترچه ، تا ژوئیه 2022. دفترچه نهایی قفسه پایه فرم کوتاه بیشتر به دفترچه اولیه قفسه پایه فرم کوتاه ارائه شده است ، که قبلاً در تاریخ اعلام شده بود 5 ژوئن، سال 2020

این دفترچه در هر یک از استانها و قلمروهای آن ثبت شده است کانادا و بیانیه مربوط به ثبت قفسه در فرم F-10 (بیانیه ثبت نام) نیز به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال شد. این پرونده ها امکان ارائه اوراق بهادار را تا قیمت پیشنهادی اولیه اولیه را قادر می سازند 750 میلیون دلار آمریکا در هر زمان در طی دوره 25 ماهه که این دفترچه مؤثر است. بیانیه ثبت نام به SEC ارسال شده است ، اما هنوز مؤثر نیست. اوراق بهادار ممکن است فروخته نشود و یا پیشنهادهایی برای خرید قبل از موعد مقرر در بیانیه ثبت وجود دارد. پس از عملی شدن بیانیه ثبت ، نسخه ای از بیانیه ثبت نام و یک نسخه از دفترچه مندرج در آن را می توانید با تماس با Ballard در 9000 Glenlyon Parkway دریافت کنید ، برنابی ، بریتیش کلمبیا، V5J 5J8، توجه: کری هیلیر، دبیر هیئت مدیره. کپی های دفترچه و بیانیه ثبت نام نیز به ترتیب در سایت های www.sedar.com و www.sec.gov در دسترس هستند.

مطلب مرتبط  Alexco پرونده ها را برای تمدید مجله موجود قفسه

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نمی باشد و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت نظارت غیرقانونی باشد. قوانین اوراق بهادار از هرگونه صلاحیت این قانون.

در صورت ارائه هرگونه اوراق بهادار تحت دفترچه و یا بیانیه ثبت نام ، شرایط هرگونه اوراق بهادار و استفاده در نظر گرفته شده از درآمد خالص ناشی از چنین پیشنهادی در هر زمان ارائه ارائه می شود و در یک دفترچه ارائه شده شرح داده می شود. با تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادایی و / یا SEC به ترتیب در زمان ارائه چنین پیشنهادی و توسط Ballard در آدرس فوق در دسترس قرار گیرد.

مطلب مرتبط  478.4 میلیارد دلار صنعت بهار و محصولات سیم در سراسر جهان تا سال 2027

درباره سیستمهای برق Ballard
چشم انداز Ballard Power Systems (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) برای تأمین نیروی سلول سوختی برای یک سیاره پایدار است. سلولهای سوختی PEM با انتشار صفر با Ballard ، الکتریسیته جابجایی را شامل می شوند ، از جمله اتوبوس ها ، کامیون های تجاری ، قطارها ، کشتی های دریایی ، اتومبیل های مسافری ، لیفتراک و پهپاد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ballard ، به www.ballard.com مراجعه کنید.

برخی از اظهارات موجود در این نسخه ، بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده ، و قانون بورس اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1934 ، اصلاح شده ، و اطلاعات آینده نگر به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا است. ، مانند اظهاراتی که توصیف کننده پیش بینی اوراق بهادار تحت بیانیه دفترچه ثبت و ثبت شرکت ، اثربخشی آینده اظهارنامه ثبت شرکت ، تشکیل پرونده مکمل دفترچه و سایر بیانیه ها است. از آنجا که اظهارات آینده نگر ، بیانیه های واقعیت تاریخی نیستند و به وقایع ، شرایط و انتظارات آینده می پردازند ، بیانیه های آینده نگرانه ماهیت آنها ذاتاً شامل خطرات ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عوامل فراتر از توانایی شرکت در کنترل یا پیش بینی است. وقایع ، نتایج و تحولات واقعی ممکن است از لحاظ معنوی با آنچه در نظر گرفته می شود با چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. عواملی که می توانند باعث بروز حوادث واقعی از نظر مادی با آنچه در چنین بیانیه های حمل و نقل شده است متفاوت باشد ، شامل خطرات مربوط به بیانیه ثبت شرکت نمی شود که مؤثر باشند ، خطرات مربوط به شرایط شرکت که مستلزم استفاده پیش بینی شده از عواید برای تغییر ، زمان بندی و توانایی است. برای به دست آوردن مصوبات قانونی لازم ، و تغییرات کلی اقتصادی و نظارتی.

مطلب مرتبط  Surge Copper 0.51٪ معادل مس بیش از 700 متر با 0.60٪ معادل مس بیش از 422 متر را در اوتسا تمرین می کند

این بیانیه های آینده نگر بیانگر نظرات شرکت از تاریخ انتشار این نسخه است. هیچ تضمینی وجود ندارد که اظهارات آینده نگر دقیق باشند ، زیرا رویدادهای واقعی و رویدادهای آینده می توانند از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در چنین بیانیه ها متفاوت باشند. خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند.

SOURCE Ballard Power Systems Inc.

لینک های مربوطه

www.ballard.com

پاسخی بگذارید