P&S Intelligence می گوید بازار تصویربرداری Photoacoustic به 279.3 میلیون دلار در سال 2030 رسیده است

P&S Intelligence می گوید بازار تصویربرداری Photoacoustic به 279.3 میلیون دلار در سال 2030 رسیده است

نیویورک، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، در سال 2018 ، 2.09 میلیون مورد ، 2.08 میلیون مورد ، 1.80 میلیون مورد ، 1.28 میلیون مورد ، 1.04 میلیون مورد و 1.03 میلیون مورد سرطان ریه ، سرطان پستان ، روده بزرگ. سرطان ، سرطان پروستات ، سرطان پوست و سرطان معده به ترتیب تشخیص داده شد. با توجه به این عامل ، بازار جهانی تصویربرداری عکس آکوستیک احتمالاً شاهد 20.3٪ CAGR سالم در طی سالهای 2020-2030 خواهد بود ، 279.3 میلیون دلار تا سال 2030 از 39.8 میلیون دلار در سال 2019 ، P&S Intelligence می گوید.

از عکسبرداری فتوآکوستیک برای بررسی آناتومی داخلی انسان استفاده می شود ، جایی که تصاویر بر اساس میزان جذب اشعه لیزر توسط بافتها یا ماده حاجب تزریق شده تشکیل می شوند. در این راستا ، بازار تصویربرداری فتوآکوستیک نیز با شیوع فزاینده بیماری های تنفسی و قلبی عروقی (CVD) هدایت می شود. WHO تعداد مرگ سالانه CVDs را 17.9 میلیون و بیماریهای تنفسی را 7 میلیون تخمین زده است.

نسخه نمونه این گزارش را در @ دریافت کنید https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/photoacoustic-imaging-market-revenue/report-sample

بازار تصویربرداری فتوآکوستیک شاهد اثرات بد بیماری همه گیر COVID است ، زیرا مراکز پزشکی در سراسر جهان اقدامات غیر COVID مانند آزمایش بیماریهای مزمن را به تعویق انداخته اند. علاوه بر این ، مطالعات تحقیقاتی در مورد کاربردهای بالینی و پیش بالینی این فناوری تصویربرداری یا به حالت تعلیق درآمده و یا به طور کامل خاتمه یافته است. علاوه بر این ، فعالیت های محدود تولید و تجارت منجر به تأمین کم سیستم های تصویربرداری فتوآکوستیک شده است.

مطلب مرتبط  اندازه نوبل بازار گاز تا سال 2027 ارزش 12.62 میلیارد دلار داشته است

پیش بینی می شود بازار تصویربرداری عکس آکوستیک بر اساس محصول تحت انشعاب سیستم های تصویربرداری در طول دهه آینده باشد. تعدادی از سیستم های تصویربرداری عکس آکوستیک توسط شرکت های اصلی تجهیزات پزشکی در حال راه اندازی هستند تا تشخیص بیماری های مزمن ، به ویژه سرطان را آسان تر و موثرتر کنند.

در سالهای آینده ، بالاترین CAGR در بازار تصویربرداری عکس آکوستیک ، یعنی 21.9٪ ، توسط تقسیم بندی بالینی ، تحت تقسیم بندی با کاربرد ، تجربه می شود. هزینه های مراقبت های بهداشتی ، موارد سرطان و جمعیت سالمندان در حال افزایش است ، که منجر به تقاضای زیاد برای مطالعات تصویربرداری عکس آکوستیک برای تشخیص بیماری و نظارت بر درمان می شود.

گزارش دقیق را با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 در گزارش تحقیقات بازار عکسبرداری عکس بررسی کنید: بر اساس محصول (سیستم های تصویربرداری ، نرم افزار و سایر لوازم جانبی) ، کاربرد (پیش بالینی ، بالینی) ، اندیکاسیون (انکولوژی ، قلب و عروق) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/photoacoustic-imaging-market-revenue

مطلب مرتبط  MPLX LP برای اعلام نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

گروه انکولوژی بیشترین سهم را در بازار تصویربرداری فتوآکوستیک در گذشته داشت ، بر اساس نشانگر. این تجهیزات به سرعت برای غربالگری ، تشخیص و مرحله بندی سرطان ، به ویژه سرطان پستان ، و پیگیری تأثیر درمان مورد استفاده قرار می گیرند.

آمریکای شمالی بیشترین درآمدزایی در بازار تصویربرداری عکس آکوستیک است ، عمدتا به دلیل افزایش شیوع سرطان ، زیرساخت های پیشرفته مراقبت های بهداشتی ، افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و تلاش دولت ها و شرکت های دولتی و خصوصی برای ارتقا این فناوری. در سال های آینده ، افزایش تعداد موارد سرطان ، افزایش هزینه های عمومی و خصوصی در مراقبت های بهداشتی و افزایش زیرساخت های مراقبت های بهداشتی باعث می شود آسیا و اقیانوسیه (APAC) سریعترین منطقه در بازار.

درباره این گزارش در @ سال کنید https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=photoacoustic-imaging-market-revenue

بازیگران اصلی در بازار جهانی تصویربرداری عکس آکوستیک عبارتند از: FUJIFILM VisualSonics Inc.، EKSPLA، InnoLas Laser GmbH، illumiSonics Inc.، Seno Medical Instruments Inc.، PhotoSound Technologies Inc.، TomoWave Laboratories Inc.، Teem Photonics، Vibronix Inc.، Verasonics Inc . ، kibero GmbH ، iThera Medical GmbH ، PA Imaging R&D BV و OPOTEK LLC.

مطلب مرتبط  Guotai Junan International برای تقویت نوآوری باتری خودرو جدید ، به NIO و CATL پیوست

یافته های کلیدی گزارش بازار تصویربرداری عکس آکوستیک جهانی

  • ادغام و ادغام مهمترین روند بازار است
  • بازار با افزایش شیوع بیماری های مزمن در حال رشد است
  • بازار شاهد پیشرفت های گسترده فن آوری است
  • سیستم های تصویربرداری فتوآکوستیک مشمول مقررات سختگیرانه ایمنی هستند
  • آمریکای شمالی تا سال 2030 بزرگترین بازار خواهد بود
  • سیستم های تصویربرداری فتوآکوستیک به طور عمده در بخش های آنکولوژی مورد استفاده قرار می گیرند

گزارشهای بیشتر را مرور کنید

بازار سیستم های تصویربرداری تشخیصی –

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/diagnostic-imaging-systems-market

بازار تشخیصی آزمایشگاهی – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/in-vitro-diagnostic-market

درباره P&S Intelligence

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره کارآفرین ، با فراهم آوردن سر و صدا از اطلاعات بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، شرکت ها را قادر می سازد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence

پاسخی بگذارید