PSEM Nuclear’s Salem Unit 2 برنامه قطع سوخت گیری و نگهداری برنامه ریزی شده را انجام می دهد

PSEM Nuclear’s Salem Unit 2 برنامه قطع سوخت گیری و نگهداری برنامه ریزی شده را انجام می دهد

CREEK ALLOWAYS CREEK ، N.J.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – PSEM Nuclear’s Salem Unit 2 عملیات سوخت گیری و تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده خود را از این طریق وارد کرد 11 آوریل 2020، هنگامی که اپراتورها با خیال راحت واحد را از شبکه برق منطقه ای خارج کردند. سلام 2 یکی از سه واحد هسته ای است که توسط PSEG در اداره می شود شهرستان سالم، نیوجرسی. در مجموع ، سه واحد هسته ای تقریباً 40٪ از برق این ایالت و بیش از 90٪ از انرژی بدون کربن آن را تولید می کنند. قطع سوخت گیری و تعمیر و نگهداری یک روش چند هفته ای و جامع است که طی آن هزاران مورد بازرسی ، نظارت و فعالیت های نگهداری انجام می شود.

در PSEG ، بهداشت و ایمنی کارمندان ، پیمانکاران و جوامع ما بسیار مهم است. بر این اساس ، PSEG تعداد زیادی پروتکل و اقدامات احتیاطی جدید را پیاده سازی کرده است و در پاسخ به شیوع COVID-19 عملیات خود را تنظیم می کند. این تغییرات و ابتکارات جدید شامل موارد زیر است:

  • آموزش و هدایت کلیه کارمندان به تمرین مسافت اجتماعی
  • کاهش فرکانس و محدود کردن زیاد جلسات اساسی چهره به چهره به گروههای کوچک که می توان از راه دور اجتماعی استفاده کرد
  • راهنمایی بسیاری از پرسنل فنی و پشتیبانی برای کار از راه دور ، به حداقل رساندن تعداد پرسنل در محل
  • استفاده از تجهیزات محافظ شخصی (PPE) در صورت مناسب
  • افزایش پروتکل نظافت و ضد عفونی از جمله ضد عفونی کننده بیشتر سطوح ، افزایش تعداد امکانات شستشوی دست و قرار دادن ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ها در مکان های استراتژیک
  • کارگران غربالگری در دروازه کارخانه قبل از ورود ، هم با پرسشنامه و هم با اسکن دما ، کارمندانی را که احساس خوبی ندارند در خانه بمانند و به دنبال مراقبت پزشکی هستند ، هدایت می کنند.
  • تهیه روکش صورت برای همه کارمندان و نیاز به استفاده از آنها
  • تعطیل یا محدود کردن دسترسی به کافی نت ها و سایر مکانهایی که کارمندان آن را تجمع می کنند
مطلب مرتبط  Peabody برای اعلام نتایج برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020

علاوه بر این ، در تلاش برای به حداقل رساندن طول و تعداد پرسنل در محل مورد نیاز برای این قطع ، PSEG برنامه خاموشی را ارزیابی کرده است و بر کار لازم برای اطمینان از عملیات ایمن و مطمئن برای چرخه عملیاتی بعدی متمرکز شده است. انواع خاصی از کارهای اختیاری که به طور معمول سالهاست پخش می شوند و برای اطمینان از عملیات ایمن و مطمئن ضروری نیستند ، در طی این قطع شدن به تعویق می افتد. در اخذ این تصمیمات ، PSEG راهنمایی صنعت را به طور کامل مورد بررسی قرار داده و اطمینان دارد که این تغییرات بر قابلیت اطمینان گیاه تأثیر نخواهد گذاشت

مطلب مرتبط  مت ماهونی به Plug Smart برای پیشبرد رشد بازار پنسیلوانیا پیوست

“سوخت گیری و نگهداری برنامه ریزی شده بخش مهمی از عملکرد کارآمد در حال انجام کارخانه های هسته ای ، از جمله ما است که انرژی قابل اطمینان و پاک را تأمین می کند که نیوجرسی اعتماد به نفس است. ” اریک کار. “در این اوقات چالش برانگیز ، قابل اعتماد بودن انرژی عاری از کربن هسته ای – برای تأمین انرژی در خانه ها ، بیمارستان ها و زندگی ما – بسیار مهم است.”

PSEG به منظور پاسخگویی به لوازم تحویل سوخت گیری و نگهداری و انجام کارهای پیچیده مربوط به قطع برق ، به کارگران تجارت از نزدیک به یک دوجین اتحادیه تکیه می کند تا در کارهای روزانه به کارمندان PSEG بپیوندد. پروتکل های پیشرفته ، از آموزش گرفته تا نمایش ، برای اتحادیه برجسته و پشتیبانی پیمانکار ما نیز صدق می کند.

قطع سوخت گیری و نگهداری سه واحد هسته ای PSEG در نیوجرسیسلام 1 ، سلام 2 و امید کریک – کارهای تجاری ماهرانه ای را به آن اضافه کنید شهرستان سالم تقریباً هر شش ماه.

PSEG Power

PSEG Power LLC یک شرکت تأمین انرژی چند منطقه ای است که فعالیت دارایی های تولیدکننده هسته ای و فسیلی بازرگان خود را با مشاغل بازاریابی نیرو و عملکردهای تأمین سوخت خود ، بطور عمده در شمال شرقی و میانه اقیانوس اطلس ایالات متحده ادغام می کند. PSEG Power یک رهبر شناخته شده ملی در زمینه مسائل زیست محیطی است. PSEG Nuclear LLC یکی از چهار شرکت اصلی شرکت PSEG Power است. آن عمل می کند سلام و امید کریک ایستگاههای تولید هسته ای در جنوب نیوجرسی و جزئی از مالک آن است پایین هلو ایستگاه تولید هسته ای در پنسیلوانیا. PSEG Fossil مجموعه ای از واحدهای تولید برق الکتریکی گازسوز و نفت را به عهده دارد. PSEG Energy Resources & Trade LLC بازوی تجارت PSEG Power است. PSEG Power Ventures LLC تاسیسات خورشیدی در مقیاس ابزار را در خارج از قلمرو خدمات PSE & G از طریق شرکت تابعه خود ، PSEG Solar Source توسعه می دهد و کارخانه تولید همزمان Kalaeloa را در هاوایی.

PSEG Power یک شرکت تابعه از شرکت خدمات عمومی شرکت (PSEG) (NYSE: PEG) ، یک شرکت انرژی متنوع است (https://corporate.pseg.com/). PSEG در فهرست پایداری Dow Jones نامگذاری شده است آمریکای شمالی برای 12 سال متوالی

مطلب مرتبط  XCMG از اولین خودروهای اضطراری خود برای اطفا fire حریق و نجات رونمایی می کند

بازدید از PSEG در:
www.pseg.com
PSEG در فیس بوک
PSEG در توییتر
PSEG در LinkedIn
وبلاگ PSEG ، انرژی!

مخاطب:
ماریکه شوگره
908-531-4253
[email protected]

SOURCE PSEG Power LLC

پاسخی بگذارید