/ R E P E A T – اعلامیه نشست سالانه

/ R E P E A T – اعلامیه نشست سالانه

MONTRÉAL ، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Boralex (“Boralex” یا “شرکت”) (TSX: BLX) اعلام کرد که مجمع سالانه سهامداران خود را با فرمت فقط مجازی برگزار می کند. ساعت 11 صبح چهارشنبه، 6 مه 2020.

امسال برای محدود کردن خطرات ناشی از COVID-19 در سلامتی و ایمنی سهامداران ، کارمندان و سایر ذینفعان ما ، این رویداد با فرمت مجازی و با پخش زنده صوتی برگزار می شود. دسترسی آنلاین به نشست سالانه از ساعت 10 ساعت 30 EDT آغاز خواهد شد. سهامداران امکان حضور حضوری در جلسه را ندارند.

سهامداران ثبت نام شده و وکلای دادگستری منصوب شده قادر خواهند بود در این جلسه شرکت کنند ، سؤال کنند و رأی دهند ، همه در زمان واقعی اگر به اینترنت متصل باشند و شرایط مندرج در گرد. سهامداران غیر ثبت شده (سهامدارانی که سهام Boralex خود را از طریق یک کارگزار بورس اوراق بهادار ، نمایندگی سرمایه گذاری ، بانک ، شرکت اعتماد ، متولی ، نامزد یا واسطه دیگر) در اختیار دارند که به طور صحیح خود را به عنوان وکیل گیرنده تعیین نکرده اند می توانند به عنوان مهمان در این جلسه شرکت کنند. قادر به رای دادن نیست

تاریخ و زمان:

چهارشنبه ، 6 مه 2020 در ساعت 11:00 EDTآدرس اینترنتی:

https://web.lumiagm.com/242953600روش:

کلیک وارد شدن و سپس شماره کنترل و رمز عبور 15 رقمی خود را وارد کنید boralex2020 (حساس مورد)؛
یا کلیک کنید مهمان و سپس فرم آنلاین را تکمیل کنید.

سهامداران ثبت شده: شماره کنترل 15 رقمی موجود در فرم پروکسی یا در اطلاع رسانی ایمیلی که دریافت کرده اید ، شماره کنترل شما است.

مطلب مرتبط  گزارش شرکت سالانه China Petroleum & Chemical Chemical Annual 2019 در مورد فرم 20-F

وکلای دادگستری منصوب شده: رایانه های شخصی پس از گذشت مهلت رأی گیری پروکسی ، وکالت نامه را به صاحب پروکسی با شماره کنترل 15 رقمی در اختیار شما قرار می دهند و وکیل دهنده به درستی منصوب و ثبت شده است.

اگر در جلسه به صورت آنلاین شرکت می کنید ، مهم است که در طول جلسه ، اتصال اینترنتی خود را حفظ کنید تا در هنگام شروع رأی گیری ، رأی دهید. این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که در طول جلسه با هم در ارتباط هستید. به مدت زمان کافی اجازه دهید تا به جلسه آنلاین بپیوندید و مراحل را تکمیل کنید.

سهامداران غیر ثبت شده: “سهامدار غیر ثبت شده” یک سهامدار است که سهام کلاس A به نام خود ثبت نمی شود بلکه به اسم یک نامزد مانند معتمد ، موسسه مالی یا کارگزار اوراق بهادار برگزار می شود. اگر سهام کلاس شما در بیانیه حساب ارائه شده توسط یک واسطه ذکر شده باشد ، از نظر احتمال چنین سهامی تحت نام شما ثبت نشده اند ، اما تحت عنوان کارگزار یا نماینده آن کارگزار قرار دارند. بدون دستورالعمل مشخص ، کارگزاران کانادایی و نمایندگان یا نامزد آنها از رای دادن به سهامداران برای کارگزار ممنوع هستند. اگر یک سهامدار غیر ثبت شده هستید و مایل به شرکت در جلسه ، شرکت یا رأی دادن هستید ، باید نام خود را در فضای ارائه شده در فرم دستورالعمل رأی گیری که توسط واسطه خود برای شما ارسال شده است ، وارد کنید ، تمام دستورالعملهای کاربردی ارائه شده توسط واسطه خود را ثبت کنید و خود را به عنوان وکیل دهنده خود ثبت کنید. وقتی این کار را کردید ، به واسطه خود می خواهید تا شما را به عنوان وکیل دهنده خود معرفی کند. با این کار ، شما به واسطه خود راهنمایی می کنید تا شما را به عنوان وکیل دهنده خود تعیین کند. مهم است که شما دستورالعمل های امضاء و بازگشت را که توسط واسطه شما ارائه شده است رعایت کنید. سهامداران غیر ثبت شده که به طور صحیح خود را به عنوان وکیل دهنده تعیین نکرده اند ، نمی توانند در این جلسه رای دهند ، اما می توانند به عنوان مهمان در این جلسه شرکت کنند. این امر به این دلیل است که شرکت و نماینده انتقال ما ، Computerhare ، هیچ سابقه ای از سهامداران غیر ثبت شده شرکت ندارند و در نتیجه هیچ اطلاعی از سهام یا حق رأی شما نخواهد داشت مگر اینکه خود را به عنوان وکیل دهنده تعیین کنید.

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار جهانی بیوراکتور جهانی در حال حرکت (2018 تا 2027)

توجه داشته باشید که گزارش سالانه Boralex و بخشنامه در sedar.com در دسترس است.

درباره Boralex

Boralex تاسیسات انرژی تجدید پذیر انرژی را در ، توسعه ، ایجاد و بهره برداری می کند کانادا، فرانسه، انگلستان و ایالات متحده. یک رهبر در بازار کانادا و فرانسه شرکت بزرگترین تولید کننده مستقل انرژی بادی دریایی ، شرکت به دلیل تجربه خوب در بهینه سازی پایه دارایی خود در چهار نوع تولید برق – باد ، برق ، حرارتی و خورشیدی شناخته شده است. Boralex با بهره‌گیری از تخصص و تنوع توسعه یافته در طی 25 سال گذشته ، رشد پایدار را تضمین می کند. سهام Boralex در بورس اوراق بهادار تورنتو با نماد تیک BLX درج شده است. اطلاعات بیشتر در www.boralex.com یا www.sedar.com در دسترس است. ما را در فیس بوک ، لینکدین و توییتر.

مطلب مرتبط  برنامه همکاران Oasis Midstream برای اولین بار درخواست کنفرانس سه ماهه 2020 را برای 11 مه سال 2020 برنامه ریزی کرده است

SOURCE Boralex Inc.

لینک های مربوطه

www.boralex.com

پاسخی بگذارید