Risen با تأمین انرژی ماژول های خورشیدی 140 مگاواتی با UPC-AC Energy Solar توافقنامه سودمند متقابل را امضا می کند Pусский čeština Français Deutsch Polski español روسی

Risen با تأمین انرژی ماژول های خورشیدی 140 مگاواتی با UPC-AC Energy Solar توافقنامه سودمند متقابل را امضا می کند Pусский čeština Français Deutsch Polski español روسی

NINGBO ، چین ، 13 سپتامبر سال 2020 / PRNewswire / – Risen Energy Co.، Ltd ، یکی از پیشگامان تولید کننده سلول های PV خورشیدی با راندمان بالا Tier 1 ، به تازگی یک قرارداد ساخت یافته برای تهیه ماژول های PV عمومی اعلام کرده است. با ظرفیت 140 مگاوات با UPC-AC Energy Solar Asia Limited (UPC-AC Energy SA).

این معامله چند جانبه ، که نیازهای ذینفعان مختلف را برطرف می کند ، ماژول های مونو PERC کاملا اثبات شده Risen را اواخر امسال یا اوایل سال 2021 ارسال می کند.

UPC-AC Energy SA یک سرمایه گذاری مشترک بین UPC تجدیدپذیر و AC انرژی است ، که با همکاری موفقیت آمیز این شرکت ها مجاز به واجد شرایط شدن در حلقه اخبار هستند. این سرمایه گذاری مشترک در حال آماده سازی تعدادی از پروژه های انرژی خورشیدی با ظرفیت کلی بیش از 1 گیگاوات در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه است ، جایی که در حال حاضر به طور فعال در تلاش است مکانی را در معرض آفتاب بدست آورد.

رئیس UPC-AC Energy SA Prenab Kumar Sarmah (پراناب کومار سرما) جزئیات زیر را گزارش داد: “سرمایه گذاری مشترک ما در دستیابی به بهترین نتایج ممکن برای کلیه ذینفعانی است که در اجرای پروژه های ما مشارکت دارند: از هر بخش در دو شرکت ما (فنی ، تجاری و حقوقی) تا بخش های مربوطه سازمان انتخاب شده ما که در زمینه ثبت انرژی فعالیت می کنند گذرنامه (EPC) – با انعقاد قرارداد بعدی با تأمین کنندگان ما. من خوشحالم که گزارش می کنم که Risen با دقت به نیازهای مختلف و متنوع ما گوش داده و به اندازه کافی به آنها پاسخ داده است ، یک راه حل واقع بینانه و مقرون به صرفه برای ما فراهم می کند که ویژگی های فردی ما را در نظر می گیرد و نیازهای دشوار ما را برآورده می کند. “

مطلب مرتبط  AES و 5B سرعت بخشیدن به انتقال جهان به انرژی خورشیدی

Bypina Veerraju Chaudary ، مدیر فروش و بازاریابی در Risen تأیید می کند: “راه اجرای آن چالش برانگیز بوده است.” “ما همیشه تلاش می کنیم چیزی فراتر از یک تامین کننده محصولات درجه یک باشیم. ما کاملاً از چالش های مرتبط با طراحی و استقرار تاسیسات PV خورشیدی کاملاً مقرون به صرفه که به نمایندگی و حمایت از طرفین احتیاج دارند ، آگاه هستیم و خوشحالیم که این فرصت را داریم که بار دیگر توانایی ذاتی خود را در تأمین تمام نیازهای این قرارداد نشان دهیم. ما مشتاقانه منتظر شرکت در گسترش بیشتر UPC-AC Energy SA در آینده با انعقاد توافق نامه های جدید غیر استاندارد به منظور اطمینان از نتایج نهایی ملموس تر هستیم. “

مطلب مرتبط  آلفا لاوال برنده 95 میلیون SEK سفارش بهره وری انرژی در چین شد

به دست آوردن ارزش افزوده هر توافقنامه هر زمان که هر یک از چندین شرکت کننده معیارهای خاص خود را داشته باشد ، می تواند مشکل ساز باشد ، اما در صنعت انرژی خورشیدی بسیار رقابتی امروز ، تمام پیشرفت های فعلی به سمت موفقیت مداوم انجام می شود و برای افرادی که تصمیم به تصمیم گیری دارند بسیار مهم است. سرعت خود را به دلیل موقعیت مالی سودمند تسریع کنید. با تشکر از کار هماهنگ همه طرفها در یک جهت ، هماهنگی حاصل از اقدامات موفقیت “قاطعی” را به همراه دارد به این معنا که “اخبار را” فوق الذکر بدون شک محتوای برجسته تری دریافت خواهد کرد.

درباره Risen

Risen Energy یکی از پیشگامان تولید کننده سلول های فتوولتائیک خورشیدی با کارایی بالا Tier1 و یک ارائه دهنده راه حل تولید برق کامل با درجه اعتبار AAA است. این شرکت در سال 1986 تاسیس و در سال 2010 به عموم مردم تبدیل شده است و در ارائه ارزش به مشتریان خود در سراسر جهان متمرکز است. Risen با داشتن نوآوری های فنی و تجاری و پشتیبانی از کیفیت و پشتیبانی بی نظیر ، قادر است راه حل های PV PV خورشیدی را ارائه دهد که از کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین صنایع هستند. با توجه به حضور ما در بازارهای محلی و جذابیت بالای سرمایه گذاری ، ما قصد و فرصت محکمی برای توسعه همکاری های استراتژیک سودمند متقابل با شرکای خود داریم ، زیرا کار مشترک ما به ما امکان می دهد از افزایش هزینه انرژی به دست آمده از منابع سازگار با محیط زیست بهره مند شویم.

مطلب مرتبط  منابع Antero برای 5.375٪ یادداشتهای ارشد خود به علت 2021 اعلامیه بازخرید می کند

درباره UPC-AC Energy Solar

UPC-AC Energy Solar یک سرمایه گذاری مشترک برابر (50:50) بین AC Energy (از طریق AC Renewables International Pte. Ltd.) و UPC Renewables (از طریق UPC Solar Asia Pacific Limited) است که برای طراحی ، ساخت و بهره برداری از امکانات تشکیل شده است. انرژی خورشیدی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

لینک های مربوطه

www.risenenergy.com

SOURCE Risen Energy Co.، Ltd

پاسخی بگذارید