Risen با سفارش 1.5 GW ماژول فتوولتائیک در سراسر جهان از روند بازار آینده بهره می برد

Risen با سفارش 1.5 GW ماژول فتوولتائیک در سراسر جهان از روند بازار آینده بهره می برد

NINGBO، چین ، اکتبر 14 ، 2020 / PRNewswire / – Risen Energy Co.، Ltd ، تولید کننده پیشرو در محصولات فتوولتائیک خورشیدی درجه یک با کارایی بالا ، امروز از امضای قرارداد برای ماژول های فتوولتائیک خورشیدی 1.5 گیگاواتی Bifacial Mono PERC با همکاری یک مستقل شناخته شده و مشهور خبر داد. ، تولید کننده انرژی جهان.

توسعه ماژول های دو طرفه به دلیل تقاضای فزاینده برای تولید انرژی بیشتر با هزینه کمتر ، به سرعت در حال شتاب گرفتن است ، در حالی که خواص ماژول های دو طرفه کاملاً در این پارادایم قرار می گیرد. در حالی که پذیرش اولیه پس از استقرار نسبتاً کند بوده است ، در حالی که بازیگران متقاضی صنعت خورشیدی اکنون به سمت ویژگی های مثبت حرکت می کنند ، قالب دو طرفه زرادخانه ابزارهایی را که هر IPP برای به حداکثر رساندن درآمد و سود خود نیاز دارد فراهم می کند.

با ایجاد اعتبار با فرمت های سنتی فتوولتائیک خورشیدی در سال های اخیر ، Risen بی سر و صدا حضوری به همان اندازه معتبر در اردوگاه دو طرفه ایجاد کرده است ، که اکنون با یک سفارش قابل توجه 1.5 GW به اوج رسیده است. این قرارداد که فناوری جدید را به قاره های اروپا ، آفریقا و آمریکای جنوبی توزیع می کند ، در حال انجام است ، در حدود 900 مگاوات سازمان یافته و در نیمه اول سال 2021 منعقد شده است.

مطلب مرتبط  لیبی به توافقاتی با اتحادیه ها در مورد اصلاح قرارداد کار و مزایای بازنشسته می رسد

Bypina Veerraju Chaudary ، مدیر شبکه های اجتماعی در Risen ، گفت: “این یکی از بزرگترین سفارشات ما است و از اهمیت ویژه ای برای برنامه دو طرفه Risen برخوردار است. هنگامی که تمام تبلیغات درخشش و بازاریابی را قطع می کنید ، جذب انرژی از جلو بهتر از محصولات تاریخی است ، اتلاف انرژی نوترکیب با گذشت زمان کمتر می شود ، یکپارچگی ماژول بالاتر است و به شما امکان می دهد 30 سال قدرت را تضمین کنید ، ماژول های قاب سازگار اطمینان بیشتری نمی دهند مشکلات BOS و پشت کاملاً توانایی جذب انرژی است. مایه کیک روی این کیک غنی از ویژگی دیگر واقعیت ساده دیگری است که هزینه ماژول های دو طرفه Risen فقط کمی بیشتر از محافظ قدیمی است ، و آنها را در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چرا و چرا استفاده کنید یک انتخاب آسان است. “

مطلب مرتبط  Sungrow برای تهیه راه حل های اینورتر 1500V SG250HX به 500 مگاوات PV کارخانه PV در عمان

سفارش فوق الذکر 1.5 گیگاواتی از یک توسعه دهنده مشهور بین المللی در جهان اثبات صحت این ادعاهای عملکرد است. این آزمایشی است که هر خریدار می تواند برای تأیید تصمیم خود برای دستیابی به بهترین نتیجه مالی ممکن ، چه در کوتاه مدت و چه در طولانی مدت ، از آن استفاده کند. همچنین این باور عمومی را که تا سال 2021 ، حدود 70٪ از تمام نصب های جدید IPP به مفهوم دو چهره مهاجرت می کنند ، تأکید می کند. و فهمیدن دلیل آن آسان است.

آوردن پیشرفت های چشمگیر در فناوری مثبت و ویژگی های تجاری در حالی که منفی سازی را به حداقل می رسانید عملکرد بدی نیست ، اما ماژول های دو طرفه Risen همین کار را انجام می دهند و امروز در بازار موجود هستند.

مطلب مرتبط  Aggreko سیستم ذخیره انرژی FlexGen را برای تأمین انرژی حفاری سیبری انتخاب می کند

درباره Risen

Risen Energy تولید کننده و تأمین کننده پیشرو جهانی و تولید محصولات فتوولتائیک خورشیدی با کارایی بالا و ارائه دهنده راه حل های تولید انرژی است. اعتبار این شرکت “AAA” است ، در سال 1986 تاسیس شد و در سال 2010 به یک شرکت تجاری عمومی تبدیل شد. هدف آن ایجاد حداکثر ارزش برای مشتریان خود در سراسر جهان است. محلول های فتوولتائیک خورشیدی متولد شده با نوآوری های فنی و اقتصادی و کیفیت و پشتیبانی بی نظیر مشخص می شوند و از قدرتمندترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین راه حل های صنعت هستند. شرکت زنده شده دارای پیش زمینه مالی قوی و رتبه بندی اعتباری با کیفیت ، در بازارهای محلی منفرد فعالیت می کند ، جایی که همکاری مشترک سودمندی را با شرکای خود ایجاد می کند و تلاش می کند تا از ارزشهای روزافزون انرژی سبز بیشترین بهره را ببرد.

لینک های مربوطه

www.risenenergy.com

SOURCE Risen Energy Co.، Ltd

پاسخی بگذارید