Risen می خواهد با همکاری Sprng Energy 165MW به دست آورد

Risen می خواهد با همکاری Sprng Energy 165MW به دست آورد

نینگبو ، چین، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – Risen Energy Co.، Ltd ، تولید کننده پیشرو محصولات فتوولتائیک خورشیدی با کارایی بالا ، اخیراً قرارداد دیگری را برای تأمین ماژول های فتوولتائیک قدرتمند و پر فشار با تولید کل 165 مگاوات اعلام کرده است. Sprng Energy.

Sprng Energy ، پیشرو در شرکت انرژی های تجدید پذیر هند تحت گروه Actis ، اخیراً ماژول های خورشیدی فتوولتائیک با کل بازده 165 مگاوات از Risen را برای پروژه خورشیدی Anantapur خریداری کرده است ، که از طریق منابع تجدید پذیر انرژی تولید می کند. و آن را از طریق NTPC ایالتی با قیمت رقابتی روپیه هند 2.72 در هر کیلووات ساعت عرضه کنید. این آخرین پروژه توسط Sprng Energy بخشی جدایی ناپذیر از برنامه کلی برای نصب بیش از 2 گیگاوات انرژی تجدید پذیر در هند است ، که چیزی بیش از 1.2٪ از کل ظرفیت ظرفیت تجدید پذیر تعیین شده توسط GOI 175 GW است.

اگرچه این نخستین همکاری بین Risen و Sprng است ، Risen و گروه Actis قبلاً در تهیه ماژول های فتوولتائیک با تولید کل در حدود 350 مگاوات همکاری کرده اند ، که Risen در یکی دیگر از بازارهای در حال رشد به زیر مجموعه دیگری از گروه Actis عرضه کرده است.

مطلب مرتبط  ماژول های خورشیدی JA ماژول های خورشیدی را برای یک پروژه PVM 110 مگاوات در Kansai ، ژاپن

آقای بیپینا وروجاو چوداری ، مدیر فروش و بازاریابی در Risen ، در پاسخ به این سؤال که چگونه همکاری فعلی با Sprng را ارزیابی می کند ، گفت: “اقدام حرفه ای ، مصمم و دقیقاً متمرکز”. وی افزود: “آنها می دانند كه كجا می روند و چگونه می توانند به آنجا بروند.” “ما بسیار هیجان زده هستیم که Risen می تواند در اهداف الهام بخش نقش داشته باشد و ما پس از ارزیابی عینی تهیه کنندگان خورشیدی فتوولتائیک انتخاب شدیم. ما می خواهیم همچنان تأیید کنیم که Risen می تواند مزایای قابل توجهی و ملموس را برای توسعه دهندگان پروژه های خورشیدی ارائه دهد.”

آقای گوراو سودمدیرعامل شرکت Sprng Energy نیز با تمجید از جمع بندی این سفارش اظهار داشت: در حال حاضر اجرای فرآورده های خورشیدی فتوولتائیک بسیار پیچیده تر از در شرایط عادی است ، خصوصاً از نظر تامین امنیت پایدار مواد و مواد اولیه ، تأمین نیروی انسانی و مجوزهای لازم. ما Risen را بر اساس منابع و تجربه آنها و همچنین یک رویکرد سازنده برای پرداختن به نیازهای خاص خود انتخاب کرده ایم و خوشحالیم که می توانیم به عنوان شرکای خود روی آنها حساب کنیم و معتقدیم که آنها آنچه را که از آنها انتظار می رود برآورده می کنند. ما امیدواریم که بعد از اجرای موفقیت آمیز این پروژه با یکدیگر در پروژه های آینده همکاری کنیم. ”

مطلب مرتبط  آتلانتا برای هفتمین سال متوالی در فهرست شهرهای پشه 2020 Orkin's رتبه 1 قرار گرفت

صنعت فتوولتائیک خورشیدی هند مورد هجوم همه گیر اخیر COVID 19 قرار گرفته است و اکنون به تدریج بهبود می یابد و آماده مقابله با مشکلات گذشته ، حال و آینده است. اثبات این امر این واقعیت است که شرکتهایی مانند Sprng می توانند حتی در زمانی که سایر نقاط جهان در حال رکود هستند در این بازار گسترش یابند ، زیرا هیچ چیز نمی تواند تمایل به تغییر انرژی را از طریق پروژه های با کیفیت خورشیدی و فتوولتائیک از بین ببرد.

درباره ریزن

Risen Energy یک تولید کننده پیشرو در جهان و تأمین کننده محصولات فتوولتائیک خورشیدی با کارایی بالا و ارائه دهنده راه حل های تولید انرژی است. این شرکت دارای رتبه اعتباری “AAA” است ، در سال 1986 تاسیس شد و در سال 2010 به یک شرکت با معامله عمومی تبدیل شد. هدف آن ایجاد حداکثر ارزش برای مشتریان خود در سراسر جهان است. راه حل های فتوولتائیک خورشیدی ظهور با نوآوری های فنی و اقتصادی و کیفیت و پشتیبانی بی نظیر و از جمله قدرتمندترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین راه حل ها در صنعت هستند. شرکت ریزن سابقه مالی قوی و اعتبار اعتباری با کیفیت دارد ، در بازارهای محلی محلی فعالیت می کند ، جایی که همکاری مشترکی با همکاران خود ایجاد می کند و در تلاش است تا از ارزش روزافزون انرژی سبز بیشترین بهره را ببرد.

مطلب مرتبط  Grainger 1.7 میلیون جلد صورت به کودکان برای حمایت از مدارس دولتی شیکاگو در سال تحصیلی 2020/2021 اهدا می کند

درباره اسپرنگ

Sprng Energy یک سکوی انرژی تجدید پذیر در هند است که در سال 2017 توسط Actis Group ، یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو متمرکز بر بازارهای نوظهور ، که تاکنون 475 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است ، تأسیس شد. Sprng در حال حاضر در حال ساخت نیروگاه های خورشیدی و بادی با کل تولید 1.75 گیگاوات است که 650 مگاوات در حال حاضر در حال بهره برداری است. پیش بینی می شود Sprng تا پایان سال جاری پروژه های بیشتری را به بهره برداری برساند و کل ظرفیت نصب شده را به 1.2 گیگاوات برساند. علاوه بر این ، در حال حاضر شرکت در حال اجرای پروژه های دیگری است که در مراحل مختلف توسعه قرار دارند.

لینک های مربوطه

www.risenenergy.com

SOURCE Risen Energy Co.، Ltd

پاسخی بگذارید