Risen Energy توافق نامه ای را برای ارائه خدمات انرژی EPC برای نیروگاه 250 مگاواتی در ویتنام امضا کرده است

Risen Energy توافق نامه ای را برای ارائه خدمات انرژی EPC برای نیروگاه 250 مگاواتی در ویتنام امضا کرده است

بنابراین شرکت برنده سایر سفارشات مهم در بازارهای خارجی است

NING-PO ، چین ، 17 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Risen Energy Co.، Ltd. (شاخص SZSE: 300118) اخیراً اعلام کرده است که خدمات EPC انرژی را به گروه Xinghai و پروژه 4/5 آن (نیروگاه کل 250 مگاوات) در لوک نین ، ویتنام ارائه می دهد. ارائه خدمات باید در ماه دسامبر امسال به اتمام برسد. این نیروگاه ، یکی از بزرگترین پروژه های EPC با تأمین اعتبار خصوصی در جهان ، به افزایش رقابت پذیری Risen Energy در بازار ویتنام که یک بار با موفقیت به شبکه انتقال متصل شد ، کمک خواهد کرد.

به لطف تابش مستقیم نور خورشید ، که معمولاً در اینجا 2 – 2.5 هزار ساعت در سال در دسترس است ، به آن تعلق دارد ویتنام در میان کشورهای جنوب شرقی آسیا که می توانند از انرژی خورشیدی بهترین استفاده را ببرند. با این حال به دلیل آب و هوای گرم و مرطوب که در کشور حاکم است ، در مورد کیفیت و قابلیت اطمینان اجزای منفرد نیز تقاضای بالاتری وجود دارد. به همین دلیل ، Risen Energy برای این پروژه اجزای برتر و با کارایی بالا Jaeger را فراهم می کند ، که در برابر رطوبت و محیط های تهاجمی (LID و LeTID) مقاوم تر هستند. علاوه بر این ، این مؤلفه ها هزینه های تولید انرژی مرتبط (LCOE) را کاهش می دهند و بنابراین سود حاصل از تولید برق را افزایش می دهند.

مطلب مرتبط  اتحادیه ها توافق نامه های چهار ساله را با لیبی گلس تصویب می کنند

به عنوان یکی از اولین شرکت های فتوولتائیک که وارد بازار ویتنامی شد ، RIsen Energy به سرعت شروع به اجرای استراتژی با هدف یافتن منابع ، به کارگیری استعدادهای محلی و ایجاد شعب محلی کرد. با تشکر از این رویکرد ، این شرکت توانسته است تعدادی از سفارشات را به دست آورد و به تدریج در سطح جهان گسترش می یابد. Risen Energy قبلاً پروژه هایی را در اروپا ، آسیا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی و استرالیا به پایان رسانده است. از همه قابل توجه ترین ، نتایج عالی در بازارهای جاده ابریشم جدید چین مانند نپال ، بنگلادش ، قزاقستان یا مالزی است.

مطلب مرتبط  Crescent Point 2020 AGM را به عنوان نشست مجازی اعلام می کند

Risen Energy با اظهار نظر در مورد این همکاری گفت: “ما بسیار خوشحالیم که توانسته ایم با گروه Xinghai در این پروژه همکاری کنیم. این همکاری نه تنها موقعیت شرکت ما را در بازار ویتنام تقویت می کند بلکه به توسعه بیشتر تولید انرژی پاک در ویتنام و آسیای جنوب شرقی نیز کمک خواهد کرد. ما به استفاده کامل از امکانات و مزایای خود ادامه خواهیم داد تا به مشتریان و خدمات خود در محصولات و خدمات فتوولتائیک با کیفیت بهتر به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه دهیم. “

مطلب مرتبط  Turquoise Hill اعلام کرد چشم انداز تولید طلا 2021 و گزارش فنی Oyu Tolgoi 2020 افزایش یافته است

لینک های مربوطه

www.risenenergy.com

SOURCE Risen Energy Co.، Ltd

پاسخی بگذارید