Risen Energy دسته اول 500 ماژول W را ارسال می کند

Risen Energy دسته اول 500 ماژول W را ارسال می کند

Risen Energy بر اثرات منفی اپیدمی COVID-19 که از ابتدای سال تاکنون در اکثر سایت های کشور مانع تولید شده است ، غلبه کرده است. با حمایت قاطع دولت محلی ، این شرکت به بازگشت کامل به کار و از سرگیری تولید دست یافت. برای اطمینان از بازگشت سطح تولید به سطح پیش از بیماری و در عین حال ، برای جلوگیری و کنترل تجدید احتمال احتمالی COVID-19 ، Risen Energy مجبور بود اقدامات سختگیرانه ای انجام دهد. علاوه بر این ، برای غلبه بر مشکلات تولید و تدارکات ، شرکت Risen Energy به منظور دستیابی به توافق و روش معقول برای مدیریت نیروی کار مطابق با چالشهای منحصر به فرد ، یک تحلیل علمی انجام داد. شرکت ، اطمینان از حمل و نقل صاف هر دسته از سفارشات آزاد.

مطلب مرتبط  Grupo Simec S.A.B.de C.V. (NYSE: SIM) یک رویداد مهم (حرکات غیرمعمول)

این دسته از ماژول های 500 W به مهندسی Tokai ، مستقر در مالزی ، که Risen Energy سفارش داده بود ، ارسال شد ، مارس گذشته ، دسته ای از 20 مگاوات در ماژول های 500 وات. نقش پیشگام در پرتاب از اولین ماژول های با کارایی بالا 500 وات در جهان ، Risen Energy ماژول های ویفر سیلیکون G12 تک کاره توکیای را تأمین کرد ، راندمان آن می تواند 20.8٪ برسد. با تشکر از ماژول ها ، می توان کل هزینه تخفیف برق (LCOE) را با 6 درصد کاهش و هزینه ترازوی سیستم (BOS) را 9.6 درصد کاهش داد ، در حالی که تولید را در یک خط واحد 30 افزایش می دهد. ٪

مطلب مرتبط  Grupo Simec در رابطه با تشکیل پرونده 20-F اواخر از NYSE ، اخطار عدم انطباق را دریافت می کند

با استفاده از ویفرهای سیلیکون بزرگتر ، بخش ماژول های فتوولتائیک به تدریج وارد دوره 5.0 می شوند و Risen Energy نقش اصلی را در اتخاذ تغییر و تحولات در سراسر بخش ایفا می کند. راه اندازی ماژول های با بهره وری بالا از 500 W نمادین نشان می دهد که تیم تحقیق و توسعه Risen Energy چقدر به کمال محصول اختصاص داده شده و آرزوی تعالی دارد. این شرکت طیف وسیعی از ماژول ها را با ظرفیت سه گیگاوات برنامه ریزی کرده و برای دستیابی به تولید انبوه در سه ماهه دوم در راه است. سفرهای گسترده در سه ماهه سوم آغاز می شود.

مطلب مرتبط  Golden Arrow نخستین برنامه مته الماس را در پروژه طلای Tierra Dorada ، پاراگوئه آغاز می کند

محصولات باکیفیت و پشتیبان خدمات عالی ، سنگ بنای Risen Energy هستند. این شرکت دائما در تلاش است تا رضایت مشتری را افزایش دهد. اعزام سفارش برای ماژول های 500 وات در برنامه ، با وجود مشکلات ناشی از حبس ، از سوی مهندسی Tokai بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1165641/Risen_Energy_500W_modules.jpg

پیوندهای مرتبط

www.risenenergy.com

SOURCE Risen Energy Co.، Ltd

پاسخی بگذارید