RM LAW دعوی اقامه دعوی علیه SolarWinds Corporation را اعلام کرد

RM LAW دعوی اقامه دعوی علیه SolarWinds Corporation را اعلام کرد

بروین ، پا، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – قانون RM ، P.C. اعلام می کند که از طرف همه اشخاص یا اشخاصی که اوراق بهادار SolarWinds Corporation (“SolarWinds” یا “Company”) (NYSE: SWI) را در طی دوره از 24 فوریه 2020 از طریق 15 دسامبر 2020 شامل (“دوره کلاس”).

سهامداران SolarWinds ممکن است ، حداکثر 5 مارس 2021 دادگاه را برای انتصاب به عنوان شاکی اصلی کلاس جابجا کنید. اگر سهام SolarWinds را خریداری کرده اید و مایلید درباره این ادعاها بیشتر بدانید یا می خواهید در مورد این موارد بحث کنید و در مورد این اطلاعیه یا حقوق خود س questionsالی دارید ، با Richard A. Maniskas، Esquire برای ثبت نام آنلاین در (844) 291-9299 و یا ثبت نام آنلاین ، اینجا را کلیک کنید.

در این شکایت ادعا می شود که در کل دوره کلاس ، متهمان به غلط اظهار و پنهان می کنند که: (1) از اواسط سال 2020 ، محصولات نظارت بر Orion از SolarWinds دارای یک آسیب پذیری بود که به هکرها اجازه می داد تا سروری را که محصولات بر روی آن اجرا می شوند ، به خطر بیاندازند. (2) سرور بروزرسانی SolarWinds دارای یک رمز ورود به راحتی قابل دسترسی بود. و (3) در نتیجه ، مشتریان SolarWinds ، از جمله دولت فدرال ، مایکروسافت ، سیسکو و انویدیا ، در برابر هک آسیب پذیر بودند.

مطلب مرتبط  Kaskela Law LLC اعلام کرد تحقیق در مورد صنایع Mohawk ، Inc (MHK) و سهامداران بلند مدت MHK را تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

گفته می شود سرمایه گذاران از حقیقت شروع به یادگیری کردند 13 دسامبر 2020 وقتی رویترز گزارش داد ، هکرهای روسی با دستکاری در به روزرسانی های SolarWinds ، به سیستم های وزارت خزانه داری و بازرگانی ایالات متحده نفوذ کرده اند.

سپس ، در 14 دسامبر 2020 SolarWinds تأیید کرد که این آسیب پذیری در محصولات پایش Orion وارد شده و در به روزرسانی های منتشر شده بین مارس و ژوئن 2020.

بر 15 دسامبر 2020، رویترز گزارش داد که (1) یک محقق امنیتی سال گذشته به SolarWinds هشدار داد که هرکسی می تواند با استفاده از رمز عبور “solarwinds123” به سرور بروزرسانی شرکت دسترسی پیدا کند و (2) یک متخصص امنیت سایبری متوجه شد که حتی چند روز پس از اطلاع SolarWinds از نرم افزار خود به خطر افتاده است به روزرسانی های مخرب هنوز برای دانلود در دسترس بودند.

مطلب مرتبط  اطلاعیه از دست دادن GOLDEN STAR: ROSEN ، یک LEADING و TOP RANCED FIRM Law ، یادآوری سرمایه ستاره طلایی را یادآوری می کند. سرمایه گذاران مهلت مهلت در اقدام به کلاس اوراق بهادار که برای اولین بار توسط شرکت تهیه شده است

به طور قابل توجهی ، اندکی قبل از وقوع این رویدادها و ایجاد دهانه سهام SolarWinds ، دو سرمایه گذار که اکثریت اعضای هیئت مدیره SolarWinds را کنترل می کردند ، فروختند 285 میلیون دلار از سهام SolarWinds.

اگر عضوی از کلاس باشید ، ممکن است حداکثر 5 مارس 2021 درخواست کنید که دادگاه شما را به عنوان شاکی اصلی کلاس منصوب کند. شاکی اصلی یک طرف نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادن به دعوا اقدام می کند. به منظور انتصاب به عنوان شاکی اصلی ، دادگاه باید تشخیص دهد که ادعای عضو کلاس معمول ادعاهای سایر اعضای کلاس است و عضو کلاس از کلاس به اندازه کافی نماینده خواهد داشت. تحت شرایط خاص ، یک یا چند نفر از اعضای کلاس ممکن است با هم به عنوان “شاکی اصلی” عمل کنند. توانایی شما در مشارکت در هر گونه بهبودی تحت تأثیر تصمیم گیری در مورد شاکی شدن در پرونده یا عدم تأثیرگذاری قرار نمی گیرد. شما می توانید RM LAW ، P.C. را حفظ کنید. یا مشاوره دیگر به انتخاب شما ، به عنوان مشاور شما در این عمل عمل می کنند.

مطلب مرتبط  SpiderTech خود کانادا ماسک های صورت DIY و راحت و بی بند و باری را راه اندازی کرد ، زیرا دولت کانادا خواستار استفاده بیشتر از ماسک است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ، لطفا با RM LAW ، P.C. تماس بگیرید (Richard A. Maniskas، Esquire) رایگان در (844) 291-9299 یا از طریق ایمیل در [email protected] یا اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موارد اقدام طبقاتی به طور کلی یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد RM LAW، P.C. لطفا با کلیک کردن اینجا به وب سایت ما مراجعه کنید.

قانون RM ، P.C. یک شرکت دعوی در سهامداران ملی است. قانون RM ، P.C. به محافظت از منافع سرمایه گذاران فردی و نهادی در اقدامات سهامداران در دادگاه های ایالتی و فدرال در سراسر کشور اختصاص یافته است.

SOURCE RM LAW، P.C.

لینک های مربوطه

http://www.rmclasslaw.com

پاسخی بگذارید