Sabesp – واقعیت ماده

Sabesp – واقعیت ماده

SÃO PAULO ، 25 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت بهداشتی اساسی ایالت سائوپائولو – Sabesp (“SABESP” یا “Company”) ، مطابق دستورالعمل CVM 358 ، از 3 ژانویه 2002 ، اصلاح شد و بر اساس دستورالعمل CVM شماره 622 ، مورخ 17 آوریل 2020 ، سهامداران و بازار را به طور کلی مطلع می کند که با توجه به تأثیرات مختلف ناشی از ویروس تاج جدید (“COVID-19”) و اقدامات حفاظتی توصیه شده توسط مقامات بهداشتی ، به ویژه محدودیت های سفر و شلوغی ، جلسه عمومی عادی خود ، که برای 28 آوریل 2020 تشکیل شد ، منحصراً مجازی برگزار می شود (“AUG”).

بنابراین ، سهامدارانی که مایل به شرکت در AGO در زمان واقعی هستند ، باید طبق شرایط شرح داده شده در زیر بستر Zoom این کار را انجام دهند.

مطابق دستورالعمل ارائه شده در زیر ، سهامداران می توانند از طریق موضوع رأی دهند (من) ارسال رای از راه دور رای گیری (“BVD”) یا (ii) سیستم الکترونیکی که توسط شرکت از طریق بستر زوم قابل دسترسی است.

من انعطاف پذیری مهلت ارسال مستقیم BVD به Sabesp

برای سهامدارانی که هنوز BVD را به هر یک از روشهای مقرر در پیشنهاد مدیریت شرکت که در تاریخ 3 آوریل 2020 منتشر شده است (“پیشنهاد مدیریت”) ارسال نکرده اند ، Sabesp به استثنای این AGM ، مهلت ارسال را تمدید می کند. BVD مستقیماً به شرکت.

بنابراین ، BVD که مستقیماً از طریق نامه الکترونیکی به شرکت ارسال می شود ، معتبر تلقی می شود. [email protected] تا ساعت 4 بعد از ظهر در تاریخ 27 آوریل 2020 ، صرف نظر از اصطلاح اولیه که در پیشنهاد مدیریت اعلام شده است.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی Chesapeake در مورد استاندارد لیست ادامه ادعا از NYSE دریافت کرد

با این حال ، مدت 7 (هفت) روز قبل از ارسال AGM برای ارسال دستورالعمل رأی به متولیان امر ، در صورت سپردن سهام در یک سپرده گذاری مرکزی یا برای حسابدار سهام شرکت ، در تاریخ 22 آوریل 2020 به پایان رسید. بنابراین سهامدارانی که هنوز BVD خود را ارسال نکرده اند و مایل به انجام چنین کاری هستند باید طبق دستورالعمل فوق آنها را مستقیماً به شرکت ارسال کنند.

دوم مشارکت از راه دور در AGM از طریق سیستم الکترونیکی زوم

سهامداران که مایل به مشارکت هستند ، در زمان واقعی ، در AGM ، صرفاً از طریق سکوی دیجیتال ، باید اسناد لازم جهت مشارکت را ، همانگونه که در پیشنهاد مدیریت شرح داده شده است ، به ایمیل شرکت بفرستند –[email protected] – تا ساعت 4 بعد از ظهر در تاریخ 27 آوریل ، 2020. پس از تجزیه و تحلیل این اسناد و اثبات مالکیت سهام ، سهامدار اعتبار و دستورالعمل دسترسی برای شناسایی و استفاده از سکوی دیجیتال دریافت می کند.

با هدف تأمین امنیت AGO ، دسترسی به سكوی دیجیتال برای سهامداران شركت كه در طی دوره پیش بینی شده ، تحت شرایط این واقعیت مجاز ، محدود خواهند شد.

مطلب مرتبط  توان تولید شده توسط ماژول های دو طرفه با بازده بالا LONGi به 10 گیگاوات می رسد

بنابراین ، سهامدارانی که درخواست ثبت نام را در مدت یاد شده ارسال نکنند (16:00 در تاریخ 27 آوریل 2020) نمی توانند از راه دور در AGM شرکت کنند.

سهامدار ثبت نام شده می تواند از طریق ویدئو و صدا در جلسه مجازی شرکت کند و باید در دوره AGO دوربین خود را روشن نگه دارد تا از صحت و سقم ارتباطات اطمینان حاصل شود ، و از طریق سکوی ارائه شده ، حق سخنرانی و رأی خود را به دست می آورد.

سهامدارانی که قبلاً BVD خود را ارسال کرده اند نیز می توانند در صورت تمایل ثبت نام کنند تا از طریق سامانه الکترونیکی فوق الذکر در شرکت AGM شرکت کنند ، مشروط بر اینکه این درخواست به روشی و طی مدت زمانی که در این واقعیت ماده تشریح شده است انجام شود. در این حالت ، اگر سهامدار بخواهد در طول جلسه به موضوعات AGO رأی دهد ، کلیه دستورالعملهای رای گیری دریافت شده از طریق BVD که از طریق شماره ثبت وی با CPF یا CNPJ مشخص می شود ، رعایت نمی شود.

علاوه بر این ، این شرکت از سهامداران درخواست می کند که قبلاً سازگاری دستگاه های الکترونیکی خود با سیستم مورد استفاده در AGO را تضمین کرده و 30 دقیقه قبل از AGO به سکو دسترسی داشته باشند. سؤالات مربوط به دسترسی یا استفاده از سکوی دیجیتال سهامدارانی که مایل به شرکت در AGM هستند می توانند به ایمیل ارسال شوند [email protected] یا با (11) 3388-8172 تماس بگیرید.

مطلب مرتبط  ماژول های لوازم خورشیدی JA برای اولین پروژه Tracker Bifacial-Plus-Trackers در مالزی

شرکت مسئولیت مشکلات عملیاتی یا ارتباطی که ممکن است سهامدار با آن روبرو نشود ، و همچنین برای سایر موارد احتمالی که ممکن است مانع یا عدم امکان شرکت سهامدار در AGO به واسطه الکترونیکی به دلیل ناسازگاری یا نقص در وسایل الکترونیکی آن شود ، نخواهد داشت.

مطابق با بند 1 ، بند دوم ماده 21-C دستورالعمل CVM شماره 481 ، 17 دسامبر 2009 (“ICVM 481”) ، AGM به طور کامل ضبط و مطابق ماده 21-V بند 1 از ICVM 481 ، سهامدار معتبر معتبر که از طریق سیستم الکترونیکی در AGM شرکت می کند ، در نظر گرفته می شود و صورتجلسه را امضا می کند.

سرانجام ، اسناد و اطلاعات لازم برای مشارکت و رای گیری در AGM اعم از BVD یا دیجیتالی ، طبق ماده 133 قانون شماره 6404/76 و ICVM 481 در دسترس سهامداران قرار گرفت. ، و می توانید در وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت (www.sabesp.com.br) و همچنین کمیسیون بورس و اوراق بهادار (www.cvm.gov.br) و B3 SA مشاوره کنید – Brasil، Bolsa، پیشخوان (www.b3.com.br).

مخاطبین IR:
ماریو آروودا سامپائیو – (55 11) 3388-8664 ([email protected])
آنجلا باتریز ایرولدی – (55 11) 3388-8793 ([email protected])

منبع Sabesp

پیوندهای مرتبط

http://www.sabesp.com.br

منبع Sabesp

پاسخی بگذارید