Sabesp – واقعیت ماده

Sabesp – واقعیت ماده

سائو پائولو، 11 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Companhia de Saneamento Básico do Estado de São Paulo – Sabesp (“شرکت” یا “Sabesp”) ، با رعایت مفاد ماده 157 ، بند 4 قانون 6404/76 و مفاد دستورالعمل CVM شماره 358 / 02 ، در ادامه به اطلاعیه های مربوط به بازار فاش شده در سهامداران و به طور کلی بازار اطلاع می دهد. 16 آگوست و 17 دسامبر 2019 و 16 ژانویه سال 2020، که در آن امضا خواهد شد 15 ژوئن سال 2020: i) او برای ارائه خدمات عمومی بین ایالت سائوپائولو ، شهرداری مائو و Sabesp (“قرارداد”) منعقد کرده و 2) مدت تنظیم برای پرداخت و دریافت بدهی بین بهداشت محیط شهری سرویس مائو (“سما”) ، شهرداری مائو و سابسپ (“مدت تنظیم”).

اهداف اصلی مدت تنظیم و انعقاد قرارداد انتقال به Sabesp خدمات آبرسانی در شهرداری (“خدمات”) برای مدت 40 سال و تعلیق توسط Sabesp از مجموعه قضایی شهرداری است. و بدهی SAMA ، با ارزش نامشخص از 3.5 میلیارد دلار (“بدهی”) از مارس 2020.

از طریق مدت تنظیم و همزمان با امضای قرارداد ، Sabesp ، شهرداری مائو و SAMA توافق كردند كه پرداخت بدهی از طریق انتقال خدمات در شهرداری به Sabesp به مدت 40 سال انجام می شود. از طریق این عملیات ، دارایی های تشکیل شده توسط SAMA و متصل به خدمات نیز به Sabesp منتقل می شود که مستقیماً از خدمات آبرسانی به بهره برداری خواهد رسید.

مطلب مرتبط  AgBiTech و GAIL توافق نامه توزیع کنترل بیولوژیکی فاولیگن را برای کرم ارتش سقوط در نیجریه منعقد می کنند

جنبه های اصلی دوره تعدیل عبارتند از:

 • انصراف از طرف شهرداری و SAMA از درخواستهای تجدیدنظر که ممکن است در مراحل قانونی بین طرفین در انتظار باشد ، و همچنین سایر اقدامات پیش بینی شده در دوره تعدیل.
 • تعلیق جمع آوری بدهی های قضایی؛
 • با توجه به پرداخت بدهی به دستور دادگاه (“Precatórios”) که قبلاً صادر شده و به دلیل مدت تعدیل صادر می شود ، آنها برای مدت قرارداد متوقف می شوند و به عنوان ضمانت نامه پیروی کامل از مدت تعدیل داده می شوند.
 • مبلغ ضمانت Precatórios طی دوره قرارداد به تدریج کاهش می یابد ، تا زمانی که در پایان 40 سال منقضی شود.
 • اگر ارائه خدمات قبل از تاریخ انقضاء قرارداد قطع شود ، Precatórios در موقعیت اصلی خود در صف قبل از تعلیق فعال می شود و جمع آوری می شود.
 • شرایط اضافی دوره تعدیل به شرح زیر است:
مطلب مرتبط  جوایز Venture Global LNG Awards KBR EPC Contract for Plaquemines LNG Export Facility

الف) انتقال ، توسط Sabesp به شهرداری مائو ، به مبلغ 2.5 میلیون دلار با هدف همسان سازی هزینه های اداری برای نتیجه گیری ارائه خدمات توسط SAMA؛ و

ب) کلیه کارمندان عمومی و کارمندان کارمندان دائمی SAMA ، متشکل از 95 نفر از کارمندان ، حداکثر تا دو سال به طور موقت به Sabesp واگذار خواهند شد و Sabesp مسئولیت کلیه هزینه های مرتبط با این واگذاری را بر عهده خواهد داشت.

جنبه های اصلی قرارداد عبارتند از:

 • امتیاز خدمات آبرسانی به Sabesp.
 • برنامه ریزی بین ایالت سائوپائولو و شهرداری مائو تقسیم خواهد شد ، همانطور که در این توافق نامه در قالب “Conceptsio” امضا شده بین دولت ایالتی سائوپائولو و شهرداری مائو تقسیم شده است ، و مدیریت مرتبط را تعیین می کند. بین نهادهای فدراسیون
 • امتیاز خدمات به Sabesp توسط شهرداری مائو و ایالت سائوپائولو از طریق توافق بین این سه طرف و مطابق با همان اصول قراردادهای کلانشهرهایی که قبلاً در منطقه امضا شده اند انجام شده است.
 • تکالیف مقررات ، از جمله تعرفه ، کنترل و نظارت بر خدمات به آژانس نظارت بر بهداشت و فاضلاب ایالتی سائوپائولو واگذار شد (ARSESP – Agência Reguladora de
  Saneamento e Energia do Estado de São Paulo)؛ و
 • تعرفه اعمال شده برای Mau as ، جدول تعرفه برای کلانشهر سائوپائولو ، از آن ، دنبال می شود ژانویه 2021.
 • قرارداد همچنین تصریح می کند که:
مطلب مرتبط  SignOnSite از Trillium مجوز دارد تا یک سکوی ایمنی در محل کار بدون تماس برای کمک به مدیریت ریسک برای پروژه های پیچیده ساخت و ساز فراهم کند.

الف) تعهد سرمایه گذاری توسط Sabesp در مقدار 219 میلیون دلار (در مقادیر فعلی) برای 40 سال آینده در آب؛ و

b) انتقال 4٪ توسط Sabesp از درآمد خالص خدمات آبرسانی به دست آمده در شهرداری مائو از سال اول قرارداد ، که منابع آن به FMSAI واگذار شده و عبور از آن به تعرفه ، طبق اجازه ARSESP

قرارداد ارائه خدمات با شهرداری مائو با جمعیت تقریبا 454 هزار نفر جمعیت ، بدهی را تسویه می کند و به Sabesp اجازه می دهد تا خدمات با کیفیت را به طور مستقیم به مردم ارائه دهد ، امنیت قانونی ، مالی و دارایی را به شرکت ، سهامداران آن و طلبکاران

مخاطبین IR:
ماریو آروودا سامپائیو – (55 11) 3388-8664 ([email protected])
آنجلا باتریز ایرولدی – (55 11) 3388-8793 ([email protected])

منبع Sabesp

لینک های مربوطه

http://www.sabesp.com.br

پاسخی بگذارید