SandRidge Energy، Inc. برنامه حفاظت از مزایای مالیاتی را برای محافظت از دارایی های NOL و ارزش سهامداران آن تصویب می کند

SandRidge Energy، Inc. برنامه حفاظت از مزایای مالیاتی را برای محافظت از دارایی های NOL و ارزش سهامداران آن تصویب می کند

شهر اوکلاهما، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – SandRidge Energy، Inc. (“شرکت” یا “SandRidge”) (NYSE: SD) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن (“هیئت”) یک طرح حفظ مزایای مالیاتی را تصویب کرده است (“بخش 382 حقوق برنامه “) برای محافظت از در دسترس بودن خالص ضرر عملیاتی SandRidge (” NOLs “) تحت قانون درآمد داخلی (” کد “) طراحی شده است.

همانطور که از 31 دسامبر 2019، SandRidge تقریباً داشت 1.4 میلیارد دلار از NOL های فدرال قابل استفاده ایالات متحده که می تواند در دسترس باشد تا درآمد مالیاتی فدرال آینده خود را جبران کند. توانایی SandRidge در استفاده از این NOL ها در صورت تجربه “تغییر مالکیت” به معنای بخش 382 قانون ، بسیار محدود خواهد بود. به طور کلی ، یک شرکت اگر “سهامداران 5 درصدی” (تعیین شده در بخش 382) مالکیت خود در سهام این شرکت را در طی یک دوره سه ساله بیشتر از 50 درصد افزایش دهد ، دچار تغییر مالکیت می شود. این برنامه در بخش 382 حقوق با هدف جلوگیری از ایجاد چنین تغییر مالکیت در SandRidge با بازداشت هر شخص یا گروهی از دستیابی به مالکیت سود 4.9٪ یا بیشتر از سهام مشترک برجسته SandRidge ، در نظر گرفته شده است.

بخش حقوق برنامه 382 مشابه برنامه های تصویب شده توسط بسیاری از شرکت های دولتی دیگر با NOL های قابل توجه است. بخش حقوقي بخش 382 به منظور جلوگيري از هرگونه اقدامي كه هيئت تعيين مي كند به نفع SandRidge و سهامداران آن باشد ، طراحي نشده است.

طبق بخش برنامه 382 حقوق ، حقوق در ابتدا با سهام مشترک SandRidge معامله می شود و به طور کلی فقط در صورتی قابل اجرا خواهد بود که شخص (یا هر شخص دیگری که به عنوان یک گروه فعالیت می کند) 4.9٪ یا بیشتر از سهام مشترک برجسته SandRidge را بدست آورد. در بخش 382 برنامه حقوق و مالکیت سهامداران “که به طور هماهنگ عمل می کنند” جمع نمی شود ، مگر اینکه و تا زمانی که آنها گروهی را تحت قوانین قابل اجرا برای اوراق بهادار تشکیل ندهند. اگر این حقوق قابل استفاده باشد ، کلیه دارندگان حقوق (غیر از هر شخص تحریک کننده) می توانند سهام خود را با 50٪ تخفیف به دست آورند یا SandRidge ممکن است هر حقی که توسط این دارندگان را در اختیار داشته باشد ، برای یک سهم از سهام عادی تبادل کند. طبق بخش حقوق 382 بخش حقوق ، هر شخصی که در حال حاضر 4.9٪ یا بیشتر از سهام مشترک SandRidge را در اختیار داشته باشد ممکن است همچنان سهام خود را از سهام عادی حفظ کند اما ممکن است بدون تحریک برنامه حقوق بخش 382 هیچ سهام اضافی را به دست نیاورد. هیئت مدیره اختیار دارد كه هر شخص یا گروهی را از بندهای برنامه 382 حقوق حقوق معاف كند.

مطلب مرتبط  JinkoSolar از بزرگترین تصفیه کننده روغن ژاپن برای ساخت نیروگاه PV ایستگاه گاز در ژاپن پشتیبانی می کند

بخش حقوق برنامه 382 در روز بعد از تأیید نتایج رأی گیری برای جلسه سالانه SandRidge 2021 سهامداران یا هر جلسه ویژه قبلی سهامداران ، منقضی می شود ، مگر اینکه سهامداران SandRidge در چنین جلساتی برنامه حقوق بخش 382 را تصویب کنند ، در این صورت بخش برنامه حقوق 382 تا زمان اجرا ادامه خواهد یافت اول ژوئیه 2023مگر اینکه زودتر مطابق با شرایط آن خاتمه یابد. شرکت قصد دارد در سریعترین فرصت عملی به تصویب سهامدار برنامه 388 حقوق بخش بپردازد.

اطلاعات تکمیلی درباره برنامه حقوق بخش 382 در یک فرم 8-K ارائه شده توسط SandRidge به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده موجود است.

مطلب مرتبط  فیروزه هیل نتایج رای گیری برای مدیران را اعلام کرد

Winston & Strawn LLP به عنوان مشاور حقوقی این شرکت عمل می کند.

درباره SandRidge Energy، Inc.
SandRidge Energy، Inc (NYSE: SD) یک شرکت مستقل نفت و گاز است که در توسعه و دستیابی به خواص نفت و گاز فعالیت می کند. مناطق اصلی فعالیت آن قاره میانه در کشور است اوکلاهما و کانزاس و حوضه پارک شمالی در کلرادو. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس www.sandridgeenergy.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار
SandRidge Energy، Inc.
خیابان 123 رابرت اس. کر
اوکلاهما سیتی ، خوب 73102-6406
(405) 429-5515

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو
این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. ” این بیانیه های آینده نگر نه واقعیت های تاریخی هستند و نه اطمینان از عملکرد آینده و منعکس کننده اعتقادات و انتظارات فعلی SandRidge در مورد رویدادهای آینده و توانایی SandRidge در استفاده و تحقق ارزش NOL های آن و اینکه چگونه می توانند محدود شوند ، اگر SandRidge تجربه کرد “تغییر مالکیت “همانطور که در بخش 382 قانون تعریف شده است ، آیا برنامه حقوقی احتمال بروز چنین تغییر مالکیت ناخواسته از وقوع را کاهش می دهد ، تأثیر بالقوه استفاده از NOL ها بر تولید وجه نقد رایگان SandRidge و تأثیر بالقوه توزیع حقوق بر شرایط مالی SandRidge و نتایج عملیات انتظارات و فرضیات و تحلیلهای انجام شده توسط ما با توجه به تجربه و درک ما از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که معتقدیم تحت این شرایط مناسب هستند. اما ، این که آیا نتایج و تحولات واقعی با انتظارات و پیش بینی های ما مطابقت داشته باشد ، در معرض خطرات بسیاری قرار دارد که بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند و می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی با نتایج مورد بحث در بیانیه های آینده نگر ، از جمله ، بدون محدودیت ، قوانین مالیاتی فدرال و ایالتی و فعالیت خرید و فروش نشده گزارش شده توسط سهامداران SandRidge. ما شما را به بحث در مورد عوامل خطر در قسمت اول ، مورد 1A – “عوامل خطر” گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و در بخش های “فاکتور خطر” قابل مقایسه از گزارش های سه ماهه ما در فرم 10-Q ارسالی پس از چنین فرم ارجاع می دهیم. 10-ک. همه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی با این اظهارات هشدار دهنده واجد شرایط هستند. نتایج واقعی یا پیشرفتهای پیش بینی شده ممکن است تحقق نیافته باشد ، یا حتی اگر بطور اساسی تحقق یابد ، ممکن است پیامدهای مورد انتظار یا تأثیرات آن را بر شرکت یا تجارت یا فعالیتهای ما نداشته باشد. چنین بیانیه هایی تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و نتایج واقعی یا تحولات ممکن است از لحاظ معناداری با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده است متفاوت باشد. ما هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر به عهده نمی گیریم ، مگر در مواردی که صریحاً موظف به انجام آن هستیم.

مطلب مرتبط  ایان رابرتسون مدیر عامل شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. بازنشسته می شود

SOURCE SandRidge Energy، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.sandridgeenergy.com

پاسخی بگذارید