Sandvik منطقه کسب و کار جدیدی را تأسیس می کند

Sandvik منطقه کسب و کار جدیدی را تأسیس می کند

SANDVIKEN ، سوئد، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Sandvik تصمیم گرفته است تا از سال جاری یک منطقه تجاری جدید ، Sandvik Rock Processing Solutions (SRP) ایجاد کند. 1 ژانویه 2021. حوزه تجارت جدید شامل بخش خرد کن و غربالگری فعلی است که امروز بخشی از منطقه تجاری Sandvik Mining and Rock Technology است.

دلیل این تغییر ساختاری تسریع بیشتر رشد سودآور در فرآوری سنگ است ، مبتنی بر خرد کردن و غربالگری که به قسمتهای جداگانه ای از زنجیره ارزش پرداخته و رقابت متفاوتی با سایر بخشهای صنعت سنگ و معادن Sandvik دارد.

“Sandvik در زمینه پردازش سنگ پیشرو در بازار است و بخش خردایش و غربالگری ما یک تجارت خوب و دارای فرصت های رشد جالب است. این تجارت در حال حاضر کاملاً مستقل از سایر صنایع Sandvik Mining and Rock Technology ، با ساخت ، تأمین منابع و تولیدات خود است. با تأسیس راه حل های پردازش سنگ به عنوان یک حوزه تجاری ، ما شفافیت را بهبود بخشیده و جاه طلبی های رشد خود را در منطقه تقویت خواهیم کرد. ” استفان ویدینگ، رئیس و مدیر عامل شرکت Sandvik.

مطلب مرتبط  AARP اوهایو مخالفت خود را با HB 6 تجدید کرد و خواستار فوری فوری کمک های مالی هسته ای شد

سندویک نیز منصوب می کند آندرس سوونسون، رئیس بخش خرد کردن و غربالگری از سال 2016 ، به رئیس منطقه تجاری Sandvik Rock Processing Solutions و عضو جدید مدیریت اجرایی Sandvik Group از 1 ژانویه 2021. آندرس سوونسون در سال 2008 به Sandvik پیوست و قبل از سمت فعلی خود چندین سمت مدیریت مختلف در Sandvik و در Metso Minerals داشته است.

مطلب مرتبط  DP&L گزینه های جدیدی را برای کمک به مشتریان به دلیل COVID-19 و بازگشت به عملیات استاندارد اعلام می کند

تجارت خرد کردن و غربالگری ، به عنوان یک بخش در معدن Sandvik و Rock Technology ، در حدود 7.4 میلیارد کرون در فروش و 15.9٪ حاشیه سود عملیاتی در سال 2019 با حدود 2000 کارمند.

حوزه تجارت Sandvik Mining and Rock Technology همچنان تحت هدایت خواهد بود هنریک آگر و از همان زمان 1 ژانویه 2021 تغییر نام به Sandvik Mining and Rock Solutions (SMR).

مطلب مرتبط  اولین سفارش تأمین 103 مگاوات ماژول Hi-MO 5 برای پایگاه تولید TBEA در سین کیانگ ، LONGi

جزئیات بیشتر در روزهای آینده بازارهای سرمایه Sandvik در ارائه ها ارائه خواهد شد 3 نوامبر 2020 و اعداد پروفرما برای هر دو حوزه تجاری قبل از اولین گزارش موقت 2021 اعلام خواهد شد.

استکهلم، 16 اکتبر 2020

Sandvik AB

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید املی آلم، مسئول روابط سرمایه گذاران ، تلفن: +46 79 060 8717 یا مارتین بلومگرن، مدیر روابط مطبوعات و رسانه ها ، تلفن: +46 70 577 0549

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/sandvik/r/sandvik-stablishes-new-business-area—-sandvik-rock-procesing-solutions،c3217260

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع ساندویک

پاسخی بگذارید