SANY در Bauma CHINA 2020

SANY در Bauma CHINA 2020

فضای نمایشگاه SANY بیش از 8000 متر مربع مساحت دارد و شامل یک غرفه نمایشگاه داخلی (SNIEC Hall E3) و یک غرفه در فضای باز (D08) است. در مجموع 81 دستگاه به نمایش در می آیند که بیش از نیمی از آنها مدل های جدید هستند ، نمایندگی نمونه کارهای متنوع شرکت ، 29 دستگاه برای بازار خارج از کشور پیکربندی شده و بیش از 20 مدل الکتریکی ، مانند بیلهای برقی. ، کامیون های پمپ بتن برقی ، کامیون میکسر بتن برقی ، کامیون های بزرگ برقی برای صنعت معدن ، میکسرهای بتن برقی ، لیفتراک بالابر تلسکوپی برقی ، کامیون های برقی کانتینر خالی. این تنوع محصولات جهانی شدن شرکت و استراتژی تحرک الکتریکی آن را نشان می دهد.

مطلب مرتبط  ICL در سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse در تاریخ 16 تا 17 سپتامبر ارائه می شود

علاوه بر نمایشگاه در محل ، SANY با هدف تقویت پیوندهای بین همکاران ، شرکا و مشتریان ، فعلی یا آینده و به صورت محلی یا جهانی ، در یک شرایط دشوار غیرقابل پیش بینی ، میزبان یک نمایش زنده آنلاین خواهد بود. صفحه ای که این رویداد را به صورت زنده پخش خواهد کرد اکنون به آدرس زیر در دسترس است و بازی های تهویه مطبوع را ارائه می دهد: https://www.sanyglobal.com/feature/bauma-china-2020/.

مطلب مرتبط  رئیس و مدیرعامل استونریج ، Jon DeGaynor به عنوان کارآفرین برتر سال EY انتخاب شد® 2020 میشیگان و نامزد نهایی جایزه Northwest Ohio

اولین نمایش زنده SANY از 24 نوامبر آغاز می شود و در 25 نوامبر ادامه دارد ، بنابراین مردم در سراسر جهان می توانند به تمام مطالب مفید دسترسی پیدا کنند. این رویداد آنلاین شامل ماشین هایی است که SANY اخیراً به بازار آورده است ، فناوری پیشرفته ، تبلیغات فوق العاده ، بحث های صفحه ای ، تور واقعیت مجازی و بسیاری از فعالیت های دیگر. علاوه بر این ، انواع جوایز سرگرم کننده با قرعه کشی به مردم اعزام می شود و مشارکت خوشمزه و لذت بخشی را تضمین می کند.

مطلب مرتبط  قدرت لاجورد نتایج چهارم مالی چهارم سال 2020 را اعلام کرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1336122/SANY.jpg

SOURCE SANY گروه

پاسخی بگذارید