SAP و E.ON برای ساختن بستر جدید فرآیند و فناوری

SAP و E.ON برای ساختن بستر جدید فرآیند و فناوری

والدورف ، آلمان، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – SAP SE (NYSE: SAP) و E.ON SE امروز همکاری جدیدی را برای ساختن یک سکوی مبتنی بر SAP S / 4HANA اعلام کردند® راه حل خدمات. این پلتفرم فرآیندهای لازم برای صدور صورت حساب و تبادل اطلاعات با مشارکت کنندگان در بازار انرژی را برای آینده مناسب خواهد ساخت.

SAP و منبع انرژی E.ON قصد دارند یک سیستم جدید فرآیند و فناوری برای عملیات شبکه E.ON ایجاد کنند. با هم ، دو شریک قوی قصد دارند استاندارد جدیدی را در این کشور تنظیم کنند آلمان تجارت شبکه برق. E.ON قصد دارد از راه حل های ابری از SAP (SAP S / 4HANA) استفاده کند تا فرآیندهای اصلی در مورد صدور صورتحساب و تبادل اطلاعات کارآمدتر و مداوم در بین گروه های شرکت خود باشد. از این طریق ، تأمین کنندگان انرژی E.ON Group ، اپراتورهای شبکه و اپراتورهای نقطه اندازه گیری قادر خواهند بود اطلاعات را سریعتر ، دقیق تر و آسان تر به اشتراک بگذارند. این فرآیندها بصورت استاندارد انجام می شوند و سیستم های مختلف صدور صورت حساب انرژی و تبادل داده در واحدهای منطقه ای E.ON به سکوی جدید منتقل می شوند. داشتن داده های سازگار باعث می شود تا شرکت بتواند راه حل های استاندارد را بکار گیرد ، از بهترین روش ها پیروی کند و هزینه توسعه نرم افزار سفارشی را کاهش دهد. مشتریان شبکه E.ON نیز به نفع خود هستند. فرایندهای استاندارد تر ، شرکت را قادر می سازد تا حتی سریعتر و مؤثرتر به درخواست مشتری پاسخ دهد.

تصمیم این فناوری جدید با ادغام شرکت انرژی Innogy SE در گروه E.ON انجام شده است. برنامه تجارت شبکه E.ON ایجاد فرایندهای استاندارد صورتحساب و سیستمهای IT در نهادهای خود است. اولین مزایای این پروژه – فرآیندهای کارآمدتر – از اواسط سال 2022 انتظار می رود. اجرای راه حل های ابری نوآورانه باید بیش از 40 درصد از هزینه ها را برای مدت طولانی در گروه ذخیره کند.

مطلب مرتبط  گروه موتور هیوندای با سیستم عامل اختصاصی EV 'E-GMP' به دوران الکتریکی منتقل می شود

E.ON با فعالیت های شبکه به عنوان بخشی از مشاغل خود ، باید مقررات تعیین شده را رعایت کند آلمان آژانس شبکه فدرال ، Bundesnetzagentur. مشارکت با SAP و قابلیت های ارائه شده توسط پلت فرم جدید ، باز ، مدولار و با ثبات ، مطابقت با الزامات نظارتی جدید ، مانند فرمت های استاندارد تبادل داده را کاهش می دهد. علاوه بر این ، فرایندهای تجاری در SAP اجرا می شوند® بستر ابر می تواند به راحتی گسترش یابد. از آنجا که این سیستم عامل می تواند به طور مداوم در حال تکامل باشد ، زمینه ای برای نوآوری نیز فراهم می کند.

توماس كونيگ ، عضو هيئت مديره مسئول شبکه هاي انرژي ، E.ON SE مي گويد: “شركت با SAP ما را قادر مي سازد تا فرآيندها و ساختارها را مجدداً طراحي كنيم. “این پروژه استاندارد جدیدی را در بازار ایجاد می کند. داشتن حداکثر اتوماسیون و استاندارد سازی بر روی سکوی جدید ، فرآیندهای ما را بسیار کارآمدتر می کند.”

“همکاری نزدیک با E.ON نه تنها نمونه ای قدرتمند از اینكه چگونه فناوری می تواند تصمیم گیری كسب و كار را ساده تر كند ، مدل های جدید تجاری را ایجاد كرده و ارزش پایداری ایجاد كند.” کریستین کلین، مدیر عامل ، SAP SE. “تصمیم امروز نیز یک تعهد جدی به راه حل های ابری صنعت از SAP است و نشان می دهد که ، وقتی تحول دیجیتالی پیش می آید ، ما شریک انتخاب مشتریان خود هستیم.”

از مرکز اخبار SAP بازدید کنید. SAP را در توییتر دنبال کنید SAPNews.

درباره SAP
استراتژی SAP کمک به همه مشاغل به عنوان یک شرکت هوشمند است. ما به عنوان رهبر بازار در نرم افزارهای کاربردی سازمانی ، ما به شرکتها در هر اندازه و در تمام صنایع کمک می کنیم تا به بهترین وجهی خود را اجرا کنند: 77٪ از درآمد معاملات دنیا یک سیستم SAP® را لمس می کند. یادگیری ماشینی ، اینترنت اشیاء (IoT) و فناوریهای پیشرفته تحلیلی به تبدیل مشاغل مشتریان به شرکتهای هوشمند کمک می کنند. SAP به مردم و سازمانها کمک می کند تا بینش عمیق کسب و کار و همکاری را تقویت کنند که به آنها کمک می کند از رقابت خود جلوتر باشند. ما تکنولوژی را برای شرکت ها ساده می کنیم تا آنها بتوانند نرم افزارهای ما را به شکلی که می خواهند مصرف کنند – بدون هیچ گونه اختلال. مجموعه برنامه ها و خدمات پایان کار ما این امکان را می دهد تا مشتریان و مشاغل عمومی و عمومی در سراسر 25 صنعت در سطح جهان بتوانند با سودآوری کار کنند ، به طور مداوم سازگار شوند و تغییر ایجاد کنند. SAP با داشتن شبکه جهانی مشتریان ، شرکا ، کارمندان و رهبران فکر ، به جهان کمک می کند تا بهتر و بهتر زندگی مردم را اداره کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sap.com مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال 75 میلیون کرون سفارش تصفیه فاضلاب در سنگاپور برنده شد

درباره E.ON
E.ON SE یک شرکت انرژی بین المللی با سرمایه گذار است که بر روی شبکه های انرژی و راه حل های مشتری تمرکز دارد. به عنوان یکی از اروپا شرکتهای بزرگ انرژی ، E.ON نقش اصلی را در شکل گیری یک جهان پاک ، دیجیتال و غیرمتمرکز انرژی ایفا می کند. برای این منظور ، بیش از 75000 کارمند محصولات و راه حل ها را برای مشتریان خصوصی ، تجاری و صنعتی تهیه و فروش می کنند. حدود 50 میلیون مشتری برق ، گاز ، محصولات دیجیتال یا راه حل هایی را برای تحرک برقی ، راندمان انرژی و حفاظت از آب و هوا از E.ON خریداری می کنند. E.ON دفتر مرکزی آن است اسن ، آلمان. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.eon.com مراجعه کنید.

اظهارات موجود در این سند که واقعیت های تاریخی نیستند ، عبارت های آینده نگر هستند همانطور که در قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1995 تعریف شده است. کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “” قصد “،” ممکن است “،” برنامه “،” پروژه “،” پیش بینی “،” باید “و” خواست “و عبارات مشابه همانطور که به SAP مربوط می شوند برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر هستند. SAP هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ندارد. همه بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات و ابهامات مختلفی هستند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با انتظارات متفاوت کنند. عواملی که می توانند نتایج مالی آینده SAP را تحت تأثیر قرار دهند ، در پرونده SAP با کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، از جمله جدیدترین گزارش سالانه SAP در مورد فرم 20-F که به SEC ارسال شده است ، به طور کامل مورد بحث قرار می گیرد. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط در مورد تاریخ آنها صحبت می كنند ، اتكا كنند.

مطلب مرتبط  Surge Copper لیف نیلسون را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد

© 2020 SAP SE. کلیه حقوق محفوظ است.

SAP و سایر محصولات و خدمات SAP ذکر شده در اینجا و همچنین آرم های مربوط به آنها علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده SAP SE در آلمان و سایر کشورها برای اطلاعات و اطلاعیه های مربوط به علائم تجاری بیشتر ، لطفاً به https://www.sap.com/copyright مراجعه کنید.

برای مشتریانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات SAP هستند:
مرکز جهانی مشتری: +49 180 534-34-24
ایالات متحده فقط: 1 (800) 872-1SAP (1-800-872-1727)

لطفاً خط مشی رازداری ما را در نظر بگیرید. اگر این نامه مطبوعاتی را در نامه الکترونیکی خود دریافت کرده اید و می خواهید در لیست پستی ما مشترک شوید ، با ما تماس بگیرید [email protected] و لغو اشتراک را در خط موضوع بنویسید.

SOURCE SAP SE

لینک های مربوطه

www.sap.com

پاسخی بگذارید