Sasol تولید سودآور در پروژه پنجم و ششم ساخت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز را اعلام کرد

Sasol تولید سودآور در پروژه پنجم و ششم ساخت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز را اعلام کرد

اکنون شش کارخانه که 86٪ از کل تولید LCCP را تشکیل می دهند ، اکنون در حال بهره برداری هستند

هوستون23 ژوئن 2020 / PRNewswire / – ساسول امروز اعلام کرد که کارخانه الکل Guerbet پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز (LCCP) از 19 ژوئن سال 2020 کارآیی دارد. این اتفاق سه روز پس از کارخانه تولید الکل زیگلر به تولید سودآور رسید. این باعث افزایش ظرفیت فراخوانی کارخانه های شیمیایی ویژه LCCP به 100٪ و کل ظرفیت مورد نیاز LCCP به 86٪ می شود.

با بهره برداری سودآور از این کارخانه های LCCP ، پروژه بزرگ ماساژ Sasol با هفت گیاه در ساحل خلیج فارس تقریباً کامل است. ” توسط ساسول، Fleetwood Grobler. “ظرفیت اضافی موقعیت رهبری ساسول را در بازار تخصصی الکل و آلومینا تقویت می کند ، که در قلب استراتژی رشد شرکت در صنعت مواد شیمیایی قرار دارد.”

“سرمایه گذاری های ما در دریاچه چارلز – از جمله ظرفیت اضافی اتوکسیلاسیون که از ژانویه سال 2020 شروع به کار کرد” – و راه اندازی تاسیسات جدید اتوکسیلاسیون در نانجینگ که در چین در سال 2019 ، پایه سرمایه موجود ما را تقویت خواهد کرد. “معاون رئیس جمهور گفت: تجارت مواد شیمیایی از ساسول ، برد گریفیت.

وی ادامه داد: “با این حضور گسترده جهانی ، ما همچنان تجارت خود را با megatrends تأثیرگذار جهانی تراز می کنیم تا فرصتهای رشد با کیفیت بالا را که می توانیم با مواد شیمیایی بی نظیر خود از آنها پشتیبانی کنیم ، شناسایی کنیم. این مگاتروندها زیربنای استراتژی ما برای ارائه راه حل هایی برای طبقه متوسط ​​رو به رشد و شهر نشینی هستند که از سلامتی ، بهداشت و پایداری برای آنها ارزش قائل است. به همراه مشتریان ، ما روی نوآوری ها کار می کنیم و متعهد هستیم که راه حل های پایدار را که بخشی از اقتصاد دایره ای در حال توسعه است ، توسعه دهیم. “

مطلب مرتبط  تویوتا از پشتیبانی آموزش الکترونیکی در سراسر ایالات متحده پشتیبانی می کند

با مشروبات الکلی زیگلر و گوربت ، موقعیت رهبری ساسول گسترش یافته است تا بزرگترین سبد یکپارچه الکلها و سورفاکتانتها را در جهان ارائه دهد. به عنوان مثال ، ساسول یک رهبر شناخته شده در بازارهای مواد اولیه شیمیایی است. ب- برای مراقبت از لباسشویی ، مراقبت از منزل ، مراقبت شخصی و بهداشت.

ساسول با داشتن طیف وسیعی از مواد شیمیایی خاص مبتنی بر عملکرد و راه حل های اختصاصی مشتری ، به خوبی در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی قرار دارد ، مانند ب- در زمینه مواد شیمیایی کشاورزی ، ساینده ، فلزات و روان کننده ها ، روغنها و گازها ، خودروها و رنگها و لاکها.

گیاه زیگلر از LCCP ، پسوند گیاه موجود زیگلر در دریاچه چارلز است و بزرگترین گیاه در سراسر جهان است ، که ظرفیت هدف را با 173000 تن در سال (173 کیلو در ساعت) الکل و 32000 تن در سال (32 کیلوگرم در دقیقه) اکسید آلومینیوم افزایش می دهد. منبسط. این ظرفیت اضافی جلوه های مقیاس پذیری قابل توجهی ساسول را تقویت می کند و از تجربه عمیق فنی و عملیاتی شرکت بهره می برد.

گیاه زیگلر مکمل تولید الکل و اکسید آلومینیوم جهانی ساسول است و ظرفیت های موجود زیگلر را در دریاچه چارلز و برونسبولت (آلمان) گسترش می دهد. این سیستم از نظر فنی پیچیده ترین سیستم در LCCP است و مبتنی بر فناوری اختصاصی ساسول است. با تشکر از استفاده از جدیدترین فناوری ها و سالها تجربه با این فرآیند بی نظیر ، سیستم زیگلر بدون هیچ مشکلی به بهره برداری رسید – با تشکر از شایسته پروژه را کار کنید– و تیمهای عامل نیز در چارچوب پیش بینی بازار.

مطلب مرتبط  سیستم ذخیره سازی باتری FlexGen به تقویت انرژی و تقویت شبکه برای شهر یوتا که توسط گردشگران تابستانی سیل شده است کمک می کند

ظرفیت اضافی اکسید آلومینیوم از کارخانه زیگلر Sasol را قادر می سازد تا تقاضای رو به رشد بازار برای محصولات اکسید آلومینیومی با خلوص بالا که در برنامه های مختلف بازار مانند کاتالیزور ، روکش ، سرامیک و ساینده مورد استفاده قرار می گیرد را برآورده کند. این گسترش همچنین نشان دهنده تمایل به رشد مشتریانی است که به محصولات آلومینای بی نظیر آلک اکسید ساسول نیاز دارند.

تأسیسات جدید Guerbet Sasol در ساحل خلیج فارس دومین تأسیسات تولید الکل Guerbet این شرکت است. مورد دیگر نیز در برونسبول است. این کارخانه در دریاچه چارلز بزرگترین کارخانه تولید الکل Guerbet در جهان است و ظرفیت هدف آن 30،000 تن در سال (30 کیلو گرم در ساعت) است.

سیستم Guerbet یک مقیاس دو برابر از فناوری اختصاصی Sasol است که در Brunsbüttel مورد استفاده قرار می گیرد. تیم های پروژه و عملیاتی در دریاچه چارلز و برونسبول کار بسیار خوبی انجام دادند ، بنابراین تأسیسات Guerbet بدون هیچ مشکلی به بهره‌برداری رسید. موقعیت یابی امکانات تولید الکل Guerbet الکل در اروپا و آمریکای شمالی بی نظیر است و به مشتریان ما دسترسی بیشتری به زنجیره تأمین جهانی کارآمدتر و پایدار جهانی ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک دیدگاه خود از بازار انرژی باد چین را با Bloomberg NEF به اشتراک گذاشته است

آخرین گیاه از دست رفته که LLCP آن را به بهره برداری خواهد رساند ، کارخانه پلی اتیلن کم چگالی (LDPE) است. این برنامه تا پایان یک عملیات سودآور است سپتامبر 2020همانطور که قبلاً پیش بینی شده بود در پایان ماه مه 2020 ، هزینه سرمایه LCCCP به رقم پیش بینی شده قبلی 12.8 میلیارد دلار رسید.

تا به امروز ، LCCP بیش از 800 شغل با کیفیت تمام وقت در تولید ایجاد کرده است. در مرحله ساخت و ساز ، تا حدود 6500 کارگر در محل حضور داشتند و هزینه ساخت 4 میلیارد دلار به شرکت های ایالت لوئیزیانا و تقریبا 200 میلیون دلار مالیات محلی و ایالتی پرداخت می شد.

درباره Sasol:

Sasol یک شرکت یکپارچه شیمیایی و انرژی جهانی است. با کمک کارمندان با استعداد خود ، ما برای مشتریان ، سهامداران و سایر ذینفعان خود به روشی ایمن و پایدار ارزش برتر ایجاد می کنیم. ما برای تولید و بازاریابی کالاها و مواد شیمیایی ویژه ، سوخت های گازی و مایع و برق کم کربن ، فناوری های بالغ یکپارچه ای را در کارخانه های در مقیاس جهانی داریم.

منتشر شده توسط:

در آفریقای جنوبی:

الکس اندرسون، مدیر ارشد: ارتباطات خارجی گروه
فرمت: +27 (0) 10-344-6509؛ موبایل: +27 (0) 71-600-9605؛
[email protected]

در ایالات متحده:

کیم کوزیمانو، امور شركتي عمليات آمريكاي شمالي
فرمت: +1 (225) 776-0758
[email protected]

SOURCE Sasol Limited

پاسخی بگذارید