SDLG قصد دارد غرفه بزرگ خود را در Bauma CHINA 2020 افتتاح کند

SDLG قصد دارد غرفه بزرگ خود را در Bauma CHINA 2020 افتتاح کند

یک غرفه مشترک بزرگ در Pavilions B.54 و C.50 واقع شده است که 5700 متر مربع از فضای نمایشگاه را اشغال می کند ، در حالی که SDLG Pavilion در یک فضای باز 3872 متر مربع واقع شده است. بازدید کنندگان در انتظار محصولات با استفاده از آخرین فن آوری هستند.

جدیدترین تجهیزات SDLG قصد دارد در bauma به نمایش بگذارد چین در این سال ، چهار دسته محصول را پوشش می دهد: بیل مکانیکی ، لودر چرخ ، لودر بولدوزر و تجهیزات راه سازی. SDLG ، یکی از اولین تولیدکنندگان بزرگ در چین است که دارای سیستم های هیدرولیک جابجایی مثبت ، برق های ترکیبی و فن آوری های کنترل از راه دور است ، جدیدترین لودرها و بیل های سری H را که قادر به کار در همه شرایط کار و در همه سایت های ساخت و ساز هستند ، آزاد می کند.

مطلب مرتبط  گروه نوریکان از افتتاح کارخانه خود در هانجیانگ تجلیل می کند

با در نظر گرفتن تأثیر جهانی همه گیر COVID-19 ، SDLG بین 24 تا 26 نوامبر پخش زنده 3 روزه از غرفه نمایشگاه را به مخاطبان خارج از کشور خود ارائه می دهد. پخش زنده به زبان های انگلیسی ، روسی ، عربی ، اسپانیایی و فرانسوی خواهد بود و در روز شکرگذاری ، 26 نوامبر ، برنده اصلی اعلام خواهد شد که یک سوپراپرایز در قالب یکی از اتومبیل های واقعی تولید شده توسط این شرکت دریافت خواهد کرد.

مطلب مرتبط  بینش در مورد بازار جهانی بهینه ساز قدرت تا سال 2026

در حال حاضر ، SDLG ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات ساختمانی در جهان ، دارای خطوط تولید لودر ، بیل ، روکش آسفالت ، گریدر موتور ، لودر بکهو و همچنین قطعات یدکی است و در بیش از 130 کشور جهان فعالیت می کند. و مناطق در سراسر جهان است. در سال 2006 ، SDLG و ولوو برای تقویت بیشتر توسعه و بهبود محصولات و خدمات ، مشارکت استراتژیک داشتند.

مطلب مرتبط  داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

سابرینا کو (سابرینا س)
+ 86-189-1179-2764
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1328762/Image_SDLG_Conmart.jpg

منبع SDLG / CONMART

پاسخی بگذارید