SDRL – مواد پاک کننده

SDRL – مواد پاک کننده

همیلتون ، برمودا، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – مواد تمیز کننده پیوست در رابطه با روند بازسازی جامع Seadrill Limited (“شرکت”) ، به ویژه مربوط به یادداشت های ایمن ارشد 2025 1225 صادر شده توسط Seadrill New Finance Limited در سال 2025 ، در دسترس شرکت عمومی.

روند جامع تجدید ساختار مربوط به برخی از نهادهای Seadrill کاملاً متعلق به Seadrill New Finance Limited است و شامل شرکتهای وابسته غیر تلفیقی شرکت از جمله Seadrill Partners LLC ، SeaMex Ltd. ، Archer Limited ، Seabras Sapura و شرکت های تابعه مربوطه نمی باشد.

شرکت هیچ گونه تعهدی را در جهت بروزرسانی عمومی اطلاعات مندرج در مواد پاکسازی برای انعکاس شرایط موجود پس از تاریخ انتشار یا انعکاس وقوع حوادث آینده متعهد نمی شود ، حتی در صورت وجود هر یک از مفروضات یا کل پیش فرض های این اطلاعات اشتباه نشان داده شده است.

مطلب مرتبط  با داشتن نام تجاری بیش از 105 میلیارد یوان ، شانگهای برقی جزو 48 مارک با ارزش در چین است

اظهارات جستجوگر جلو

این انتشار اخبار و مطالب پاکسازی شامل گزاره های آینده نگر ، از جمله گزاره هایی در مورد روند بازسازی جامع Seadrill Limited است. چنین اظهاراتی عموماً ماهیتی تاریخی ندارند و به طور خاص شامل گزاره هایی در مورد برنامه های شرکت ، استراتژی ها ، چشم اندازهای تجاری ، تغییرات و روند کسب و کار آن ، بازارهایی که در آن فعالیت می کند و تلاش برای بازسازی آن. این اظهارات بر اساس برنامه های فعلی مدیریت ، انتظارات ، مفروضات و اعتقادات مربوط به رویدادهای آینده تأثیرگذار بر شرکت بیان می شود و بنابراین شامل تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج بیان شده یا ضمنی در آینده نگر متفاوت کند. اظهاراتی ، که فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند. در نتیجه ، هیچ گزارشی آینده نگر نمی تواند تضمین شود. هنگام در نظر گرفتن این اظهارات آینده نگر ، باید خطرات توصیف شده گاه به گاه در پرونده های نظارتی شرکت و گزارش دوره ای را به خاطر بسپارید. شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخی که چنین بیانیه ای ارائه می شود یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده را متعهد نمی شود. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و پیش بینی همه این عوامل برای شرکت امکان پذیر نیست. بعلاوه ، شرکت نمی تواند تأثیر هر یک از این عوامل را در تجارت خود یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را در نتایج واقعی متفاوت از نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر ارزیابی کند.

مطلب مرتبط  پیشنهاد اجاره انرژی خورشیدی ساخته شده توسط Aggreko برای ارائه صرفه جویی در هزینه و انتشار به مشتریان

مخاطب:
[email protected]
+44 (0) 20-3745-4960

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/seadrill-limited/r/sdrl—cleansing-materials،c3241285

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Seadrill محدود

پاسخی بگذارید