SDRPY در مشارکت جدید برای زنان قوی تر از نظر اقتصادی یمن

SDRPY در مشارکت جدید برای زنان قوی تر از نظر اقتصادی یمن

“در حقیقت ، این اولین پروژه در استان ماریب یا در کل جمهوری یمن است که ما با زنی امضا می کنیم که بسیاری از پروژه ها را با هدف بهبود وضعیت اقتصادی زنان یمنی و همچنین جوانان مهارت های آنها هدایت می کند. همچنین بهبود می یابد ” الجابر هنگام امضا

الجابر خاطر نشان كرد كه دستگاه جوجه كشی صبا آماده شده برای ماریب گامی مثال زدنی در ارتقا advan جایگاه جوانان در ماریب خواهد بود و درنهایت بقیه كشور را نیز غنی خواهد ساخت. وی گفت ، دستگاه جوجه کشی ایده ها و شیوه های تجاری جدیدی را تشویق می کند که زنان یمنی را به انجام کار ترغیب می کند ، همچنین از پروژه های در حال ظهور با دستگاه جوجه کشی تجاری پشتیبانی می کند که می تواند به عنوان ستادی برای کارآفرینان استفاده شود.

“این مشارکت بر اساس چندین اصل طراحی شده است که با حمایت از پروژه های نوپا و اجازه دادن به زنان برای راه اندازی پروژه ها و اشتغال خودکار ، نقش زنان در یمن و سهم آنها را در جامعه تقویت می کند.” بدین ترتیب القدی، افزود که تلاش های هماهنگ برای استفاده از خلاقیت و نوآوری که زنان یمنی در اجرای و اجرای پروژه های کوچک به کار می برند ، به آنها کمک می کند تا در یمن کارآفرینان موفقی شوند.

مطلب مرتبط  Peabody برای اعلام نتایج برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020

وی همچنین گفت: “این فراتر از برجسته كردن استعدادهای آنها است ،” ادای احترام به روحیه پیشگام آنها ، و جلب توجه تصمیم گیرندگان به ادغام مفاهیم توانمندسازی در تمام مراحل آموزش. “

در سال 2020 یاسمین القدی د جایزه بین المللی زن شجاعت از وزارت امور خارجه ایالات متحده. وی تجربه زیادی در توسعه سازمانهای اجتماعی ، کار داوطلبانه و مدیریت پروژه دارد.

مطلب مرتبط  Talos Energy دستورالعمل رسمی برای تقسیم زمینه زاما را طی 120 روز کاری دریافت می کند

این پروژه همچنین شامل اشکال مختلفی از حمایت است که به بنیاد امکان می دهد برای کمک به بازده مالیاتی بیشتر با اهدا کنندگان بین المللی ارتباط برقرار کند. علاوه بر این ، با اولویت قرار دادن افرادی که خانه داری می کنند یا از افراد با نیازهای ویژه یا سالمندان مراقبت می کنند ، در افزایش حداقل دستمزد زنان شاغل کمک خواهد کرد.

SDRPY پیش از این پروژه های زیادی را در بخشهای حیاتی در استان مارب انجام داده است. الجابر تأکید کرد که این بخشها همچنان بودجه توسعه را دریافت می کنند.

وی افزود: “بخش آموزش در ماریب از طریق ساخت چندین مدرسه در دانشگاه صبا و مدرسه ای برای استعدادهای درخشان و همچنین پروژه اتوبوس دانشگاه صبا که حمل و نقل را تسهیل می کند ، مورد حمایت قرار گرفته است.” “علاوه بر این ، بسیاری از چاه ها در بخش کشاورزی آماده شده است که به ساکنان استان مارب خدمت می کند.”

مطلب مرتبط  خدمه FirstEnergy Utility برای کمک به طوفان لورا تلاشهای بازیابی نیرو در تگزاس

بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی در ماریب به طور کامل با تجهیزات پزشکی ضروری ، آمبولانس و ICU کاملاً مجهز تهیه می شوند. در زیر آن بیمارستان عمومی ماریب ، بیمارستان 26 سپتامبر و بیمارستان کارا قرار دارند.

در بخش آب ، فاضلاب و بهداشت (WASH) ، SDRPY آب تمیز را از طریق تعدادی ناوگان تانکرهای آب و پروژه های حفاری و تجهیز چاه قابل دسترسی و در دسترس قرار داده است. SDRPY اخیراً یک کمپین آب را برای سمپاشی و ضد عفونی کردن 14 منطقه در ماریب به منظور سلامت عمومی و جلوگیری از شیوع بیماری آغاز کرده است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1248592/SDRPY_3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1248593/SDRPY_2.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1248591/Mareb_Girls_Foundation_SDRPY__Logo.jpg

منبع برنامه توسعه و بازسازی سعودی برای یمن

پاسخی بگذارید