SDRPY پروژه بهسازی شبکه های برق در المهرا را آغاز می کند

SDRPY پروژه بهسازی شبکه های برق در المهرا را آغاز می کند

والی المهرا، محمد علی یاسر، سنگ بنای این پروژه را با حضور وزیر امور خارجه شیخ محمد عبدالله كده ، دبیر كل المهرا ، سالم عبدالله نیمر و مدیر دفتر SDRPY در المهرا ، مهندس. عبدالله باسولیمان.

گفت: “ما و برادران و خواهرانمان در پادشاهی عربستان سعودی یک خانه مشترک داریم.” فرماندار یاسر، “و ما مشتاقانه منتظر پروژه های بعدی و موفقیت های آینده هستیم.”

فرماندار از راه اندازی بسیار خرسند بود و فعالیت سازمان SDRPY را در مورد تعدادی از پروژه ها به نفع تحولات مثبت بی شماری در استان برجسته کرد. از او تشکر کرد خدمتکار دو مکان مقدس نجیب ، پادشاه سلمان بن عبد العزیز از عربستان سعودی ، و ولیعهد محمد بن سلمان ، و رهبری و کارمندان سازمان SDRPY به خاطر تعهد خود به یمن و تعهد خود به مردم یمن. وی به طور خاص از پروژه شهر پزشکی و آموزشی پادشاه سلمان در المهرا نام برد.

مطلب مرتبط  بالارد درباره سیاست جدید چین در حمایت از تصویب وسایل نقلیه برقی سلول سوختی اظهار نظر می کند

این پروژه انرژی با هدف نوسازی شبکه های برق ، از بین بردن تنگناها در شبکه های ولتاژ متوسط ​​و کم در مناطق مسکونی و تجاری ، تسهیل توزیع از طریق شبکه برق ، کاهش وقفه ها ، تقویت مقاومت در برابر تأثیرات آب و هوایی و امکان جذب بارهای جدید ،

پروژه شامل سه مدرسه است مدرسه الیداروس، مدرسه عایشه و مدرسه الشعب – و همچنین بازارهای الغیاء و کلیه امکانات در این مناطق. این شامل ایجاد شبکه های جدید ، با مشخصات متوسط ​​و کم ولتاژ با مشخصات بالا ، از جمله خطوط ، الحاقات و ترانسفورماتور برای منطقه تجاری منطقه و منطقه الصداح ، شامل شبکه ولتاژ متوسط ​​و خطوط 11 کیلوولت (کیلو ولت) و شبکه ای از خطوط هوایی با ولتاژ کم (415 ولت) و ترانسفورماتور 11.4 کیلوولت.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت American Elements ، مایکل سیلور ، روز دوشنبه در مورد فناوری سبز و ژئوپلیتیک مواد پیشرفته صحبت خواهد کرد

علاوه بر پروژه های بیشمار برای بهسازی شبکه های برق و خطوط در محدوده شهری الغیاء و سایر مناطق فرمانداری المهرا ، پروژه فعلی SDRPY بار دیگر در حال تجربه درجه حرارت بالا ، زیرساخت های الکتریکی ضعیف و افزایش مصرف برق است تابستان روبرو شد. این پروژه ظرفیت تولید نیروگاه فعلی القیاض را 75 درصد افزایش می دهد ، با 10 مگاوات اضافی و 5 ترانسفورماتور ، هر یک با 3 مگاوات ، به طوری که می توان وقفه های مکرر را کاهش داد و نیازهای پرقدرت در هر دو منطقه برآورده شد.

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار جهانی بازدارنده های خوردگی غیر آلی تا سال 2026

در چهارچوب برنامه SDRPY همچنین مشتقات نفتی را برای نیروگاه های یمن برای تأمین برق در المهرا و مناطق دیگر یمن تأمین می کند. هدف این است که برای برآورده شدن بهتر تقاضای روزافزون و کاهش هرچه بیشتر توان و کاهش نقصان و خرابی ها در ماه تابستان ، به منظور پشتیبانی هرچه بیشتر از نیاز ماهانه منطقه ال ماهرا در قالب سوخت نیروگاه ها به حدود 4 هزار و 800 تن در تابستان افزایش یابد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1156492/Saudi_Development_and_Reconstruction_Program_for_Yemen_SDRPY.jpg

پیوندهای مرتبط

https://www.sdrpy.gov.sa

برنامه توسعه و بازسازی عربستان سعودی برای یمن

پاسخی بگذارید