Seadrill انقضا توافقنامه های تحمل را اعلام می کند

Seadrill انقضا توافقنامه های تحمل را اعلام می کند

همیلتون ، برمودا، 1 نوامبر 2020 / PRNewswire / – مراجعه به اطلاعیه های Seadrill Limited (“Seadrill” یا “شرکت”) (OSE: SDRL) (OTCQX: SDRLF) در تاریخ 15 و 29 سپتامبر 2020 در مورد موافقت نامه های بردباری که با توجه به توافق نامه های تسهیلات اعتباری ارشد گروه ، یادداشت های تضمین شده ارشد و توافق نامه تضمین تضمین توسط شرکت با بستانکارهای خاص منعقد شده است.

مدت توافق نامه های بردباری در تاریخ گذشته است 31 اکتبر 2020، و بر این اساس ، طلبکارانی که با آنها قرارداد انعقاد منعقد شده اند دیگر از اقدام در مورد حوادث پیش فرض که ممکن است تحت توافق نامه تسهیلات اعتباری ارشد ، یادداشت های ارشد و توافق نامه تسهیلات تضمین شده در نتیجه گروه ایجاد شود ، ممانعت نمی کنند. عدم پرداخت سود و اجاره منشور تحت موافقت نامه های اعتباری ارشد گروه و ترتیبات لیزینگ.

این شرکت همچنان به حفظ آمادگی خود برای انجام بازسازی جامع ترازنامه خود ادامه می دهد. چنین تجدید ساختار ممکن است شامل استفاده از فرآیندی تحت نظارت دادگاه باشد. این شرکت همچنان درگیر بحث های سازنده با ذینفعان مالی خود در رابطه با بردباری بالقوه بیشتر و سران شرایط بازسازی جامع ترازنامه خود است. در حالی که در این مرحله توافق حاصل نشده است ، انتظار می رود راه حلهای بالقوه منجر به معادل سازی قابل توجه بدهی شود که احتمالاً منجر به جبران حداقل یا عدم بهبود سهامداران فعلی می شود.

مطلب مرتبط  CIT 162 میلیون دلار بودجه برای کارخانه خورشیدی تگزاس را تأمین می کند

اظهارات جستجوگر جلو

این خبر شامل بیانیه های آینده نگر است. چنین اظهاراتی عموماً ماهیتی تاریخی ندارند و به طور خاص شامل گزاره هایی در مورد برنامه های شرکت ، استراتژی ها ، چشم اندازهای تجاری ، تغییرات و روند کسب و کار آن ، بازارهایی که در آن فعالیت می کند و تلاش برای بازسازی آن. این اظهارات بر اساس برنامه های فعلی مدیریت ، انتظارات ، مفروضات و اعتقادات مربوط به رویدادهای آینده تأثیرگذار بر شرکت بیان می شود و بنابراین شامل تعدادی از خطرات ، عدم اطمینان و پیش فرض هایی است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج بیان شده یا ضمنی در آینده نگر متفاوت کند بیانیه هایی که فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند. در نتیجه ، هیچ گزارشی آینده نگر نمی تواند تضمین شود. هنگام در نظر گرفتن این اظهارات آینده نگر ، باید خطرات توصیف شده گاه به گاه در پرونده های نظارتی شرکت و گزارش دوره ای را به خاطر بسپارید. شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخی که چنین بیانیه ای ارائه می شود یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده را متعهد نمی شود. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و پیش بینی همه این عوامل برای شرکت امکان پذیر نیست. بعلاوه ، شرکت نمی تواند تأثیر هر یک از این عوامل را در تجارت خود یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را در نتایج واقعی متفاوت از نتایج مندرج در هر بیانیه آینده نگر ارزیابی کند.

مطلب مرتبط  CNX Midstream نتایج سه ماهه دوم را گزارش می کند

این اطلاعات مطابق با بخش 5-12 قانون تجارت اوراق بهادار نروژ مشروط به موارد افشای اطلاعات است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

سوالات رسانه باید به موارد زیر هدایت شود:

آیین کراکنل
مدیر ارتباطات
+44 (0) 7765 221 812

سوالات تحلیل گر باید به موارد زیر هدایت شود:

مشاوران زالزالک
+44 (0) 203 7454960
[email protected]

مخاطب:

مطلب مرتبط  بینش های بازار Galacto Oligosaccharide (GOS) (2020 تا 2025)

[email protected]
+44 (0) 20 3745 4960

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/seadrill-limited/r/sdrl—seadrill- اعلام می کند-انقضا-موافقت نامه -انجام ، c3229246

منبع Seadrill محدود

پاسخی بگذارید